Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Asus ROG Zephyrus M GU501 - nowy budżetowy laptop dla graczy w ofercie; dane techniczne, cena, specyfikacja

7 postów w tym temacie

Dysk o pojemnosci 1GB??? Say what?? Ktos w ogole sprawdza te artykuly przed ich opublikowaniem?

Ze nie wspomne, ze 5000 zl za "budzetowy" sprzet to jakis zart. Zwlaszcza w kontekscie niedawno opublikowanego tu artykulu twierdzacego, ze laptopy zrownuja sie z desktopami. Przepraszam ja bardzo, ale za 5000 zl to ja sobie zloze high-end desktopa, a tu za taka cene dostaje budzetowke? Swietny zart...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzelada napisał:

ja składałem w 2016r  deskopa i dałem 6 tys 1080 gtx ssd 500gb i5 6600k msi m5.Ten lapek to lipa

Ja w tym roku (a w zasadzie przełom 2017/2018) składałem znajomemu kompa za 6 tys i zgarnęliśmy 7700k z 980. Do tego wszystkie inne dodatki jak monitor, klawa itd. Ale laptop to jednak laptop. Długo jeszcze będą kosztowały 1,5-2x więcej niż ich desktopowe odpowiedniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat chce się pozbyć stacjonarki i planuje zamienić go na lapka bo gier w które gram na PC to może są trzy lub cztery. Jednak budżetowym lapkiem za 5tyś to bym żadnego nie nazwał. Mój który planuje kupić za 5k jest podobny sprzęt, jednak budżetowy lapek do grania a tkaie są i gry smigają na nich ładnie to około 3k.

 

Widzę tu materiał sponsorowany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafar napisał:

Ja akurat chce się pozbyć stacjonarki i planuje zamienić go na lapka bo gier w które gram na PC to może są trzy lub cztery. Jednak budżetowym lapkiem za 5tyś to bym żadnego nie nazwał. Mój który planuje kupić za 5k jest podobny sprzęt, jednak budżetowy lapek do grania a tkaie są i gry smigają na nich ładnie to około 3k.

 

Widzę tu materiał sponsorowany ;)

Te lapki za 3k wszystkie są niszczone przez throttling. Ten Zephyrus z w miare cienka obudową i tymi bebechami też po paru miesiącach będzie nic nie wart. 

Dobrze ci radzę jak kupujesz lapka to patrz na sekcje chłodzenia i czytaj recenzje pod kątem throttlingu. Pamietąj, że testowane lapki są nowe i nie są jeszcze zasyfione, więc nawet mały throttling w recenzji po pół roku będzie sporym problemem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować