Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GTA V sprzedało się do sklepów w liczbie 95 mln egzemplarzy

6 postów w tym temacie

Rozumiem dobrą sprzedaż na premierę gry. Każdy na to czekał. Ale to nadal jedna z najgorszych części. Lub najgorsze gta jak dla mnie. Ja nie gram w Gta Online w każdym razie. Przeszedłem tylko raz grę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oxygar napisał:

Rozumiem dobrą sprzedaż na premierę gry. Każdy na to czekał. Ale to nadal jedna z najgorszych części. Lub najgorsze gta jak dla mnie. Ja nie gram w Gta Online w każdym razie. Przeszedłem tylko raz grę. 

Jestem bardzo ciekawy czemu tak uważasz? Ja, tak jak Tiger uważam V za najlepszą, zaraz obok Vice City, część serii. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak i poprzednicy: po bardzo dobrej III, Vice City pozamiatało, SA w ogóle mi nie podeszło, bo gangsta klimaty mnie odrzuciły mega szybko, IV nie skończyłem po dziś dzień, za to V... To już inna bajka: absolutnie najlepsza część serii. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. To co w poprzednich odsłonach mi się podobało to motyw z organizacjami przestępczymi. A przynajmniej pracowaliśmy dla takich. Zarówno gta 3, vice city jak i San andreas rozgrywały się w czasach, które były bardziej klimatyczne, samochody były lepsze, bardziej charakterne. Pominę ogrom San Andreasa. W Gta V wkurza mnie Trevor. Jest tak irytujący... Samochody mi się nie podobają. Nawet ledwo pamiętam fabułę. Nuda jak dla mnie w misjach. Żadnych postaci zapadających w pamięci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować