Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

No Man''s Sky otrzyma w lipcu tryb wieloosobowy

12 postów w tym temacie

3 godziny temu, Fang napisał:

Śmieszne dodają do gry coś co miało być od początku...

to samo można powiedzieć o przyszłej zawartości do sea of thieves

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fang napisał:

Śmieszne dodają do gry coś co miało być od początku...

Przynajmniej chcą naprawić swój błąd i aktualizują grę za darmo. To nie jest śmieszne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Oxygar napisał:

Przynajmniej chcą naprawić swój błąd i aktualizują grę za darmo. To nie jest śmieszne. 

Jest. A tłumaczenie że aktualizują/naprawiają grę za darmo jest raczej żałosne. To akurat ich psi obowiązek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TigerXP napisał

Jest. A tłumaczenie że aktualizują/naprawiają grę za darmo jest raczej żałosne. To akurat ich psi obowiązek. 

Żałosne? Już dawno mogli by grę olać, jak zrobiła by to większość twórców. Żałosne to jest oczekiwanie, nawet po pokazie na E3, że każda planeta z miliardów planet była by wyjątkowa jak pokazywany świat z dinozaurami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Oxygar napisał:

Żałosne? Już dawno mogli by grę olać, jak zrobiła by to większość twórców. Żałosne to jest oczekiwanie, nawet po pokazie na E3, że każda planeta z miliardów planet była by wyjątkowa jak pokazywany świat z dinozaurami. 

Czekaj czekaj. To wg Ciebie dodanie czegoś co miało być w podstawowej wersji gry, po blisko dwóch latach jest ok? I powinniśmy się cieszyć i potulnie dziękować producentowi że łaskawie się nad nami zlitował i dodał w końcu mp? 

No i właśnie dzięki takiemu podejściu branża się stacza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TigerXP napisał:

Czekaj czekaj. To wg Ciebie dodanie czegoś co miało być w podstawowej wersji gry, po blisko dwóch latach jest ok? I powinniśmy się cieszyć i potulnie dziękować producentowi że łaskawie się nad nami zlitował i dodał w końcu mp? 

No i właśnie dzięki takiemu podejściu branża się stacza. 

Czekaj, czekaj. To według Ciebie mamy cisnąć twórców bo próbują wynagrodzić graczom zawód i cały czas tworzą nową zawartość do gry? Akurat ja się cieszę. Nie śledziłem gry od pierwszego pokazu. Kupiłem po ostatnim patchu i nabiłem 60 godzin. Jestem zadowolony, zwłaszcza, że gra jest przyszłościowa i czeka nas kolejna aktualizacja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Oxygar napisał:

Czekaj, czekaj. To według Ciebie mamy cisnąć twórców bo próbują wynagrodzić graczom zawód i cały czas tworzą nową zawartość do gry? 

Ale oni nie poprawiają po kimś. Poprawiają po sobie. Dodają coś, co miało być dodane dwa lata temu na premierę. I mamy im jeszcze dziękować? 

To tak jakby majster przytulił by kasę za dom który miał zbudować do końca 2016, ale zbudował tylko jedno piętro. Drugie zbudował w 2018 i ja mam mu dziękować i się z tego jeszcze cieszyć? No sorry, ale nie ogarniam takiego myślenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał inny kolega- inni producenci dawno by grę olali, jak np. EA Andromedę. I to przez takich branża się stacza. A stacza się głównie przez "graczy" płaczków - vide dalej np. Andromeda. Grę kupiłem, podobała mi się... i tyle. Dodatków nie dostanę, bo "gracze" płaczki (KTÓRZY NAWET GRY NIE WIDZIELI NA OCZY!!! O KUPOWANIU NAWET NIE WSPOMNĘ!) zhejtowali grę jak się tylko dało. Kto został pokrzywdzony? Gracz, który grę kupił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sensowne multi to chyba jedyny zabieg, który może jeszcze ten tytuł uratować. Nie widzę też powodu, dlaczego "branża" miałaby się staczać przez ludzi, którzy to "łykną". Zwłaszcza, jeśli gra się do tej pory średnio sprzedawała, a po gruntownym remoncie zaczęłaby się sprzedawać lepiej. Powiedzmy też sobie szczerze: jeśli No Man's Sky zacznie być wreszcie tytułem grywalnym i przyjemnym, to mam go sobie odmówić, bo jestem już obrażony na twórców do końca świata i jeden dzień dłużej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TigerXP napisał:

Ale oni nie poprawiają po kimś. Poprawiają po sobie. Dodają coś, co miało być dodane dwa lata temu na premierę. I mamy im jeszcze dziękować? 

To tak jakby majster przytulił by kasę za dom który miał zbudować do końca 2016, ale zbudował tylko jedno piętro. Drugie zbudował w 2018 i ja mam mu dziękować i się z tego jeszcze cieszyć? No sorry, ale nie ogarniam takiego myślenia. 

A więc zjawisko pokory u twórców gier jest aż tak powszechne? Bo jakoś nie zauważyłem. Zazwyczaj gdy gra wychodzi i jest słaba to taka pozostaje. Ale No Mans sky pomimo tego jakim bublem było na początku, teraz jest całkiem niezłą grą. Co więcej, nadal ma być wspierana darmowymi aktualizacjami(póki co) więc ciesze się, że do gry jeszcze nie raz wrócę, by móc doświadczać nowych elementów. I szczerze? Pomimo intencji twórców, tego jak od początku miała gra wyglądać, a jak rzeczywiście wygląda, ja jestem zadowolony. Bo o ile npców w grze nie brak to jednak czuć taką samotność. I fajnie. Przez 60 ponad godzin tułam się sam po kosmosie, nawet fauny na mojej planecie nie ma. A kto wie, niedługo w końcu może spotkam jakąś prawdziwą żywą duszę. W tego typu grach fajna jest ekspansywność jej wydawania. Twórcom może to jeszcze wyjdzie na dobre. Życzę im teraz jak najlepszej sprzedaży. Zaliczyli wtopę, ale próbują się zrehabilitować. Nie ważne, że to ich gra, mało który twórca czuje odpowiedzialność za wydawanie bubla, już nie mówiąc o próbach odzyskania zaufania graczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować