Gram.pl

The Elder Scrolls Online: Summerset gotowe do zwiedzania

9 postów w tym temacie

Wg mnie najbardziej opłacalne jest zakupienie wersji "Summerset™ Digital Collector’s Edition Upgrade" za 169zł szczególnie dla tych, którzy nie posiadają dodatku Morrowind. I tu mnie najbardziej boli. Całkiem niedawno zakupiłem Morrowind (co prawdna tylko za 80zł) ale teraz dają go za darmo ze sporą ilością innych bzdetów. :/ Niestety ci, którzy mają Morrowind po prostu mają zapłacić więcej heh. Mogli by dla nas zamienić Morrowind na inne DLC którego nie posiadamy lub chociażby dodatkowy slot na nową postać dać. :) Qrcze tylko dlatego, że mam Morrowinda nie kupię Summerseta i będę czekał do jakiejś korzystniejszej oferty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
C24k napisał:

Wg mnie najbardziej opłacalne jest zakupienie wersji "Summerset™ Digital Collector’s Edition Upgrade" za 169zł szczególnie dla tych, którzy nie posiadają dodatku Morrowind. I tu mnie najbardziej boli. Całkiem niedawno zakupiłem Morrowind (co prawdna tylko za 80zł) ale teraz dają go za darmo ze sporą ilością innych bzdetów. :/ Niestety ci, którzy mają Morrowind po prostu mają zapłacić więcej heh. Mogli by dla nas zamienić Morrowind na inne DLC którego nie posiadamy lub chociażby dodatkowy slot na nową postać dać. :) Qrcze tylko dlatego, że mam Morrowinda nie kupię Summerseta i będę czekał do jakiejś korzystniejszej oferty. 

Co, Ty? Bethe$te prosisz o rabat? Firmę, która wydaje płatne mody do swoich gier polegające na re-skinach? Firmę, która wrzuca w obieg niedokończone gry i liczny na to, że moderzy je uzupełnią? Firmę, w której musisz płacić 2 razy za ten sam produkt mimo tego, że masz połączone konta między platformami?

Dobry jesteś. Tam gdzie oni są, a mogą. Jest wielka-mała przepaść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dahmin napisał:
C24k napisał:

Wg mnie...oferty. 

Co, Ty? Bethe$te prosisz o rabat? Firmę, która wydaje płatne mody do swoich gier polegające na re-skinach? Firmę, która wrzuca w obieg niedokończone gry i liczny na to, że moderzy je uzupełnią? Firmę, w której musisz płacić 2 razy za ten sam produkt mimo tego, że masz połączone konta między platformami?

Dobry jesteś. Tam gdzie oni są, a mogą. Jest wielka-mała przepaść.

Jakaś racja w tym jest. ;/ Choć nie mam jeszcze Sumerrseta to już widzę problem z i tak brakującym miejscem w inventory. Doszły teraz matsy do produkcji biżuterii. Bez wydawania kasy na sloty czy skrzynie w domkach może być dla niektórych (dla mnie ;P) trutdno. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Użytkownicy PC i iOS mogą już testować zawartość dodatku.

iOS? Czy macOS?

iOS to platforma mobilna, a jakoś nie słyszałem jeszcze żeby w ESO dało się grać na telefonie / tablecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Michal256 napisał:

Użytkownicy PC i iOS mogą już testować zawartość dodatku.

iOS? Czy macOS?

iOS to platforma mobilna, a jakoś nie słyszałem jeszcze żeby w ESO dało się grać na telefonie / tablecie...

A faktycznie, masz rację. Trochę z automatu to poszło. Już poprawione ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się