Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dying Light 2 zostanie zapowiedziane na targach E3

8 postów w tym temacie

Czekam na jakieś informacje na temat Dying Light 2. Liczę na zapowiedź na E3.

Co do jakiegokolwiek trybu multi w Dying Light 2. Całkowicie poza moim zainteresowaniem.

Tylko kampania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby tylko to była prawda!! I żeby nie było prawdą że będą wprowadzać Battle Royal którego nienawidzę w każdej postaci tak mocno jak jest to tylko możliwe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby tylko zmienili scenarzystów! Każda ich gra jest pisana przez tych samych ludzi. Grając w Dying Light pokochałem rozgrywkę, a znienawidziałem fabułę. Miałem wrażenie, że pisało to roczne dziecko, które bekając i pierdząc zrzucało maszynę do pisania ze schodów, a Techland wyciągał to co wystukało się na kartce.

- To jest GENIALNE! - powiedział prezes Techlandu trzymając do góry nogami skrypt rocznego dziecka. - "Ja jestem reżyserem tego filmu - rzekł Rais do głównego bohatera" - zacytował, a w oku zakręciła mu się łezka. - Dostaniesz awans, dzieciaku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sinirio napisał:

Myślałem, że Hellraid nie został całkowicie skasowany... To jedyna gra od nich, na którą czekałem.

Jeśli to jest to coś ala Dark Messiah, to podobno dalej powstaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DzikiDzik2123 napisał:

Żeby tylko to była prawda!! I żeby nie było prawdą że będą wprowadzać Battle Royal którego nienawidzę w każdej postaci tak mocno jak jest to tylko możliwe. 

Powstaje Bad Blood, a więc samodzielny dodatek do pierwszego DL, który zawiera tryb battle royal. Coś podobnego ma być również w DL2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Face7 napisał:

Żeby tylko zmienili scenarzystów! Każda ich gra jest pisana przez tych samych ludzi. Grając w Dying Light pokochałem rozgrywkę, a znienawidziałem fabułę. Miałem wrażenie, że pisało to roczne dziecko, które bekając i pierdząc zrzucało maszynę do pisania ze schodów, a Techland wyciągał to co wystukało się na kartce.

- To jest GENIALNE! - powiedział prezes Techlandu trzymając do góry nogami skrypt rocznego dziecka. - "Ja jestem reżyserem tego filmu - rzekł Rais do głównego bohatera" - zacytował, a w oku zakręciła mu się łezka. - Dostaniesz awans, dzieciaku!

Z tego co wiem to coś się pozmieniało, czego najlepszym dowodem jest dodatek The Following. Fabularnie stał na znacznie wyższym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować