Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Recenzja Dark Souls Remastered. Blighttown w 60 klatkach na sekundę i nie tylko

7 postów w tym temacie

Ciekawe czy poprawili opisy itemów które w polskiej wersji były zlepkiem wyrazów tak skróconych (do 2-3 liter), że kompletnie nie było wiadomo co tam było napisane bez podglądania angielskiej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@zadymek

W rozgrywce nie poprawiono nic. Prawdziwa ocena powinna być 5.0 bo nawet HBAO nie dodano, a robił to DSFix. Zwykłe wyciąganie pieniędzy.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W recenzji winno zaznaczone być, iż tyczy ona wersji konsolowej. Gdzie wyższa rozdzielczość i zmienione pare tekstur to rzeczywiście novum.

Wersja PC-towa, jako remaster, wypada raszej blado. Z nowości to chyba "łykanie" kilku dusz na raz... Cała reszta już była i to w niecałą godzinę po premierze 6 lat temu. FullHD i downsampling z 4k - był, 60 fps - było, skalowanie interfejsu - było + ustawianie półprzeźroczystości, podmiana tekstur na wyższej roździelczości - była, poprawione aspekty online - były za sprawą innego moda niż DSfix/GeDoSaTo (już zapomniałem jak się zwał).

W Blightown, fakt, były spadki... do 40 fps czasem nawet, o jej... I co zostaje z nowości?

Ciekawi mnie troche, czy te 60fps to znów zablokowane będzie? Bo co z posiadaczami monitorów 144Hz czy chociażby 75Hz?

Edytowano przez SamaelvonHell

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam się. 
To jest to samo DS w nowych barwach i przystępne na rok 2018. 
Ja rozumiem że nie można wymagać by było coś poprzestawiane itp ale błędy jak chain back stab można było usunąć. 
Można by przyczepić sie jeszcze że na PC DSfix to jest prawie to samo ale recenzja dotyczy PS4 wiec nie ma o czym mówić.
To jest poprawny remaster tak na 7. Nie gloryfikujmy średnicy. (nieco za mocne w tym przypadku stwierdzenie)

PS. minusa nie rozumiem xD

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować