Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefield V - zobacz screeny z gry

6 postów w tym temacie

Więcej blura !!!!!!!!!!!!!!!!!

Już po tym gdy zapowiedzieli że wracamy do najnudniejszego i najbardziej wekspolartowanego okresu czyli WW2 byłem sceptyczny. Ale po trailerze jestem już pewny że ta podróba Fortnite mnie nie interesuje. Już BF1 okazał się krokiem w złą stronne niestety DICE idzie dalej wtym kierunku, a później się będą dziwić że parę miesięcy po premierze gra mniej osób na wszystkich platformach niż w CSa po 6 latach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZubenPL napisał:

Więcej blura !!!!!!!!!!!!!!!!!

Już po tym gdy zapowiedzieli że wracamy do najnudniejszego i najbardziej wekspolartowanego okresu czyli WW2 byłem sceptyczny. Ale po trailerze jestem już pewny że ta podróba Fortnite mnie nie interesuje. Już BF1 okazał się krokiem w złą stronne niestety DICE idzie dalej wtym kierunku, a później się będą dziwić że parę miesięcy po premierze gra mniej osób na wszystkich platformach niż w CSa po 6 latach.

Wygląda na to, że Battlefield V ma być grą, która utrzyma zainteresowanie graczy na dłużej niż to było przy poprzednich odsłonach, dlatego zdecydowali się na więcej swobody w wyborze kosmetycznych dodatków w grze. Ma to też pokryć koszty ewentualnego braku dodatków. Dużo by pisać co i jak dokładnie, lepiej jeśli zerkniesz do poprzedniego tematu z gram.pl odnośnie prezentacji Battlefield V (http://www.gram.pl/news/2018/05/23/battlefield-v-oficjalnie-zaprezentowany.shtml), więcej szczegółów znajdziesz w komentarzach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Johno napisał:

Wygląda na to, że Battlefield V ma być grą, która utrzyma zainteresowanie graczy na dłużej niż to było przy poprzednich odsłonach, dlatego zdecydowali się na więcej swobody w wyborze kosmetycznych dodatków w grze. Ma to też pokryć koszty ewentualnego braku dodatków. Dużo by pisać co i jak dokładnie, lepiej jeśli zerkniesz do poprzedniego tematu z gram.pl odnośnie prezentacji Battlefield V (http://www.gram.pl/news/2018/05/23/battlefield-v-oficjalnie-zaprezentowany.shtml), więcej szczegółów znajdziesz w komentarzach.

W BF: Hardline za to mówili że celują w Esport i widać jak im się to udało, wyszła z tego najgorsza odsłona cyklu. Teraz zamiast z CSa będą kopiować rozwiązanie z Fortnite i skończy się to tak samo.

Edytowano przez ZubenPL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZubenPL napisał:
6 minut temu, Johno napisał:

Wygląda na to, że Battlefield V ma być grą, która utrzyma zainteresowanie graczy na dłużej niż to było przy poprzednich odsłonach, dlatego zdecydowali się na więcej swobody w wyborze kosmetycznych dodatków w grze. Ma to też pokryć koszty ewentualnego braku dodatków. Dużo by pisać co i jak dokładnie, lepiej jeśli zerkniesz do poprzedniego tematu z gram.pl odnośnie prezentacji Battlefield V (http://www.gram.pl/news/2018/05/23/battlefield-v-oficjalnie-zaprezentowany.shtml), więcej szczegółów znajdziesz w komentarzach.

W BF: Hardline za to mówili że celują w Esport i widać jak im się to udało, wyszła z tego najgorsza odsłona cyklu. Teraz zamiast z CSa będą kopiować rozwiązanie z Fortnite i skończy się to tak samo.

Fortnite nie jest pierwszą grą, która przedstawiła mechanikę wznoszenia konstrukcji. Battlefield, o ile będzie miał część, nie będzie ona na tak dużą skalę. Nie jesteś w stanie budować gdzie tylko dusza zapragnie, będą do tego specjalne punkty, dodatkowo nie będziesz wznosić fortec a jedynie małe konkstrukcji defensywne jak np. wspomniane worki z piaskiem. Wsparcie ma dodatkowo możliwość wzniesienia broni również. Takie miejsca masz np. w punktach przejęcia i ma to sens ze względu na stary system podboju, który powraca do serii i gracze faktycznie będą chcieli utrzymać flagi zamiast biegać i wymieniać się z wrogiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZubenPL napisał:

Więcej blura !!!!!!!!!!!!!!!!!

Już po tym gdy zapowiedzieli że wracamy do najnudniejszego i najbardziej wekspolartowanego okresu czyli WW2 byłem sceptyczny. Ale po trailerze jestem już pewny że ta podróba Fortnite mnie nie interesuje. Już BF1 okazał się krokiem w złą stronne niestety DICE idzie dalej wtym kierunku, a później się będą dziwić że parę miesięcy po premierze gra mniej osób na wszystkich platformach niż w CSa po 6 latach.

Ja to nie rozumiem, drugiej wojny nie było od dawna, od dawna też ludzie narzekali na to, że ciągle akcja dzieje się w przyszłości, pomijając mniejsze produkcje czy niszowe to tak naprawdę tego okresu w ogóle nie było, BF1 okazał się wielkim sukcesem, a i mi się przyjemnie w niego grało, a teraz co i rusz ludzie gadają, że powrót do starych epok to błąd itd. no widzę nie dogodzisz, ja osobiście bardzo się cieszę, że będzie druga wojna światowa w BF, jeśli chcę coś bardziej współczesnego to wrócę sobie do BF4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować