Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kobieta w Battlefieldzie? Koniec świata! Felieton Random Drop #05

131 postów w tym temacie

6 minut temu, TigerXP napisał:

Jesteśmy tolerancyjni tylko dla niektórych grup społecznych. Dla ludzi którzy nie są tolerancyjni wobec innych, nie mamy tolerancji. Powiedz mi proszę w takim razie czym się różnicie od homofobów itp? Sami nie tolerujecie innych ludzi ze względu na ich przekonania. I teraz nie mam zamiaru nikogo obrażać, ale ludzie tacy jak Ty nie są w stanie po prostu zobaczyć w tym bezsensu i braku logiki. Choćby wytłumaczyło by wam to 100 osób, stworzyli schematy, plany i porównania to i tak tego nie zrozumiecie? Stworzyliście sobie jakieś dziwne definicje, całkowicie przeczące logice i się ich trzymacie. Ja wiem że to nie wasza wina, ale tak po prostu jest. 

Dude. Sam jesteś nietolerancyjny i równocześnie wymagasz tolerancji dla siebie. To właśnie jest hipokryzja. Dyskryminujesz innych, ale kiedy ktoś Ci to wypomina, to próbujesz odwracać kota ogonem i mówisz "nie, to ty jesteś nietolerancyjny".

Najlepsze jest to, że wątek wypłynął przy okazji faktu, że wspomniałem, że nie toleruję NAZISTÓW. 

  • Downvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, pannowacki napisał:

Dude. Sam jesteś nietolerancyjny i równocześnie wymagasz tolerancji dla siebie. To właśnie jest hipokryzja. Dyskryminujesz innych, ale kiedy ktoś Ci to wypomina, to próbujesz odwracać kota ogonem i mówisz "nie, to ty jesteś nietolerancyjny".

Najlepsze jest to, że wątek wypłynął przy okazji faktu, że wspomniałem, że nie toleruję NAZISTÓW. 

A gdzie ja się domagam tolerancji? Czy ja gdzieś się skarżyłem że mnie nie tolerujecie itp? :P 

Po prostu pokazuje wam bezsens w którym tkwicie. Tolerowanie wybranych tylko grup. Nawet ciche przyzwolenie na agresje wobec tych grup. Serafin to już w ogóle pojechał z tematem, gościa głoszącego własne poglądy porównał do gwałciciela i wręcz stwierdził że agresja wobec takiego osobnika jest jak najbardziej na miejscu. Ot cała wasza tolerancyjna logika. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, TigerXP napisał:

A gdzie ja się domagam tolerancji? Czy ja gdzieś się skarżyłem że mnie nie tolerujecie itp? :P 

Po prostu pokazuje wam bezsens w którym tkwicie. Tolerowanie wybranych tylko grup. Nawet ciche przyzwolenie na agresje wobec tych grup. Serafin to już w ogóle pojechał z tematem, gościa głoszącego własne poglądy porównał do gwałciciela i wręcz stwierdził że agresja wobec takiego osobnika jest jak najbardziej na miejscu. Ot cała wasza tolerancyjna logika. 

Umknął Ci fakt, że ten koleś nawołuje do czystek etnicznych i chce wysiedlić z USA 80 milionów obywateli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, pannowacki napisał:

Umknął Ci fakt, że ten koleś nawołuje do czystek etnicznych i chce wysiedlić z USA 80 milionów obywateli?

Niektórzy chcą sprowadzać do swoich krajów innych ludzi, a inni ich wyrzucać. Na tych drugich już zabrakło Ci tolerancji? 

I tak, masz rację, Spencer to nawet gorszy od takiego gwałciciela i złodzieja. No bo przecież ma własne poglądy. I to w dodatku inne niż te "prawidłowe". Żeby nie było. Lata mi ten Spencer koło mojego wacława, po prostu ciekawie się czyta tolerancyjnych ludzi, którzy nie tolerują innych ze względu na ich przekonania. Ja chociaż otwarcie się do nietolerancji przyznaje i nie mydle nikomu oczu jakąś bzdurna paplaniną. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TigerXP napisał:

Niektórzy chcą sprowadzać do swoich krajów innych ludzi, a inni ich wyrzucać. Na tych drugich już zabrakło Ci tolerancji? 

Jedni chcą ratować ludzi, inni zabijać. I Spencer chce właśnie ludzi zabijać, bo nie da się pokojowo wysiedlić 80 milionów ludzi. Gdyby jego idee wcielić w życie, zginęłyby tysięcy, rodziny zostałyby porozdzielane. I dokąd tych ludzi wysiedlić? Czy jak rodzina Japończyków mieszka od 5 pokoleń w USA, to mamy zmusić Japonię, żeby ich przyjęła?

Ale to jest fascynujące, jak łatwo przychodzi Ci bronienie nazistów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TigerXP napisał:
1 minutę temu, pannowacki napisał:

Umknął Ci fakt, że ten koleś nawołuje do czystek etnicznych i chce wysiedlić z USA 80 milionów obywateli?

Niektórzy chcą sprowadzać do swoich krajów innych ludzi, a inni ich wyrzucać. Na tych drugich już zabrakło Ci tolerancji? 

I tak, masz rację, Spencer to nawet gorszy od takiego gwałciciela i złodzieja. No bo przecież ma własne poglądy. I to w dodatku inne niż te "prawidłowe". Żeby nie było. Lata mi ten Spencer koło mojego wacława, po prostu ciekawie się czyta tolerancyjnych ludzi, którzy nie tolerują innych ze względu na ich przekonania. Ja chociaż otwarcie się do nietolerancji przyznaje i nie mydle nikomu oczu jakąś bzdurna paplaniną. 

Mozesz byc spokojny Spencer nie nawoluje do czystek i przesiedlen a do prawa do osiedlania sie gdzie ci sie podoba.. Dzialalnosc Obamy doprowadzila do tego ze czarnych przesiedla sie do miejscowosci, dzielnic i miast bialych i jakims cudem ot tak przestepczosc im rosnie.. ^^ Na Wikipedi znalezc mozna ze on tylko mowi ze jest za pokojowym dzialaniem ale mysli inaczej... Narazie zyjemy chyba w swiecie rzadzonym zgodnie z prawem choc zaczynam miec watpliwosci..Z tego co wiem jeszcze nie zyjemy w swiecie z Raportu Mniejszosci czy Psycho-Pasa i jeszcze nie mozna posadzic czlowieka za to co wydaje nam sie ze on mysli.. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, CDRV napisał:

Na Wikipedi znalezc mozna ze on tylko mowi ze jest za pokojowym dzialaniem ale mysli inaczej...

"Peaceful ethnic cleansing" to bezpośredni cytat z niego, nic nie zmyśliłem. I on może mówić, że to jest pokojowe, ale to jest oksymoron, bo czystki etnicznie NIE MOGĄ BYĆ POKOJOWE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, pannowacki napisał:

Jedni chcą ratować ludzi, inni zabijać. I Spencer chce właśnie ludzi zabijać, bo nie da się pokojowo wysiedlić 80 milionów ludzi. 

Kiedyś ludzie myśleli że nie da się latać, a mimo to pomykamy w przestworzach bez większych problemów. To że Tobie coś wydaje się niemożliwe, nie znaczy że tak naprawdę jest :) 

13 minut temu, pannowacki napisał:

Ale to jest fascynujące, jak łatwo przychodzi Ci bronienie nazistów. 

Jakbyś czytał dokładnie, to byś wiedział że bronie jedynie prawa do wypowiadania się. Ale spoko, używaj częściej wyrażeń "nazista", ładnie to brzmi i od razu ludzie którzy nie do końca przeczytają, staną po Twojej stronie. A że ta rozmowa nie ma w sumie nic wspólnego z nazizmem, to już inna bajka :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pannowacki napisał:
5 minut temu, CDRV napisał:

Na Wikipedi znalezc mozna ze on tylko mowi ze jest za pokojowym dzialaniem ale mysli inaczej...

"Peaceful ethnic cleansing" to bezpośredni cytat z niego, nic nie zmyśliłem. I on może mówić, że to jest pokojowe, ale to jest oksymoron, bo czystki etnicznie NIE MOGĄ BYĆ POKOJOWE.

Prosze pograc w Stellaris jest tam opcja by zalatwic to pokojowo ^^ Zarty na bok.. Zadnego znaczenia nie ma co on mowi ani czy mozna dokonac tego co on chce zrobic, pokojowo  lub czy w ogole jest to wykonalne. Jedyne co sie liczy to to ze nie popelnil zadnego przestepstwa za ktore moga go zamknac bo by juz siedzial... Sugerowanie ze mozna go wsadzic badz pobic za poglady jest z gruntu zle! Nazistow w WWII skazywalo sie za przestepstwa wobec ludzkosci a nie za ich poglady!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, CDRV napisał:

Sugerowanie ze mozna go wsadzic badz pobic za poglady jest z gruntu zle! Nazistow w WWII skazywalo sie za przestepstwa wobec ludzkosci a nie za ich poglady!

Art. 256 k.k. przewiduje karę więzienia za nawoływanie do nienawiści. Nie wiem, jak analogiczne prawa działają w USA, ale ludzie pokroju Richarda Spencera powinni gnić w pierdlu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pannowacki napisał:
18 minut temu, CDRV napisał:

Sugerowanie ze mozna go wsadzic badz pobic za poglady jest z gruntu zle! Nazistow w WWII skazywalo sie za przestepstwa wobec ludzkosci a nie za ich poglady!

Art. 256 k.k. przewiduje karę więzienia za nawoływanie do nienawiści. Nie wiem, jak analogiczne prawa działają w USA, ale ludzie pokroju Richarda Spencera powinni gnić w pierdlu. 

Sam pan sobie odpowiedzial... Za nawolywanie do nienawisci.... Spencer nie nawoluje do nienawisci... On mowi o tym co mysli ze nalezy zrobic aby bylo lepiej ludziom z bialej rasy. Z tego co mi wiadomo nigdy nie powiedzial doslownie ze nalezy zabijac czarnych ludzi albo cos podobnego...  Dopoki tego nie powie jest pan w tragicznym bledzie... Dodam jeszcze tylko ze gdyby stalo sie tak jak pan mowi i wsadzonoby go za to co mowi pod pretekstem ze to nawolywanie do nienawisci to prawdopodobnie zostalby zabity w tym wiezieniu. Czesc wiezniow napweno mysli jak pan i jak to pan ujal w jednym z poprzednich komentarzy (nie jest to cytat doslowny ale oddaje ducha pana slow) "Jakis obywatel wzialby sprawy we wlasne rece" Nie byloby wiecej tego przebrzydlego nazisty a ze zostalby zamordowany to juz nie nasza sprawa bo nawolywal no i problem z glowy.. dawac nastepnego! ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, CDRV napisał:

Sam pan sobie odpowiedzial... Za nawolywanie do nienawisci.... Spencer nie nawoluje do nienawisci... On mowi o tym co mysli ze nalezy zrobic aby bylo lepiej ludziom z bialej rasy. Z tego co mi wiadomo nigdy nie powiedzial doslownie ze nalezy zabijac czarnych ludzi albo cos podobnego...  

Ale przez takich jak on już ginach ludzie, jak na przykład Heather Heyer, zabita podczas pokojowej kontrmanifestacji, czy ofiary strzelaniny w kościele w Charleston. Jeśli istniałoby niebezpieczeństwo dla nazistów w więzieniach, to należy ich pozamykać w izolatkach, ale nie zmienia to faktu, że za swoje zbrodnie powinni być ukarani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, pannowacki napisał:

Ale przez takich jak on już ginach ludzie, jak na przykład Heather Heyer, zabita podczas pokojowej kontrmanifestacji, czy ofiary strzelaniny w kościele w Charleston. Jeśli istniałoby niebezpieczeństwo dla nazistów w więzieniach, to należy ich pozamykać w izolatkach, ale nie zmienia to faktu, że za swoje zbrodnie powinni być ukarani.

Znowu Ci naziści :) 

Jako że nie za bardzo przyglądam się panu Spencerowi, może mnie oświecisz i napiszesz jakie to zbrodnie popełnił? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pannowacki napisał:
1 minutę temu, CDRV napisał:

Sam pan sobie odpowiedzial... Za nawolywanie do nienawisci.... Spencer nie nawoluje do nienawisci... On mowi o tym co mysli ze nalezy zrobic aby bylo lepiej ludziom z bialej rasy. Z tego co mi wiadomo nigdy nie powiedzial doslownie ze nalezy zabijac czarnych ludzi albo cos podobnego...  

Ale przez takich jak on już ginach ludzie, jak na przykład Heather Heyer, zabita podczas pokojowej kontrmanifestacji, czy ofiary strzelaniny w kościele w Charleston. Jeśli istniałoby niebezpieczeństwo dla nazistów w więzieniach, to należy ich pozamykać w izolatkach, ale nie zmienia to faktu, że za swoje zbrodnie powinni być ukarani.

Ostatnio mowili ze ta kobiete przejechal samochodem chory psychicznie lewak.... Sa jakies nowe informacje? Co do Charleston to mysle ze Spencer moze byc najmniej winny czemu? Wiekszosc ludzi, ktorzy wypowiadaja sie politycznie przeciw tak zwanym lewakom\imigrantom\czarnym itd. jest duzo bardziej znana szczegolnie na YT i ma wiecej widzow... Szczegolnie kryzys emigracyjny rozgrzal ludzi i teraz wszyscy wszedzie widza wrogow co wynika rowniez z naszej dyskusji i wszyscy jestesmy temu winni... Sam sprawca strzelaniny w Charleston jest bez watpienia chory umyslowo. Przeciez nie mozna zamknac czlowieka za to ze wysluchawszy jego slow, ktos chory umyslowo poszedl na ulice zabijac ludzi.. Nie moze byc pan odpowiedzialny za to ze ktos sluchajac pana zaczal zabijac o ile nie powiedzial pan mu ej ty idz i zabijaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, pannowacki napisał:

Jak wyżej pisałem - nawoływanie do nienawiści. 

I w USA kraju pełnym imigrantów ze wszystkich zakątków świata. Pełnym prawników, adwokatów i prokuratorów wszelkiej maści nie znalazł się nikt, kto by stwierdził że faktycznie nawołuje on do nienawiści i trzeba go posadzić? Jakoś nie chce mi się w to wierzyć. Zaryzykuje stwierdzenie że chyba przesadzasz z ta mową nienawiści. No bo oskarżając go o zbrodnie to już na pewno przejechałeś stacje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, CDRV napisał:

Ostatnio mowili ze ta kobiete przejechal samochodem chory psychicznie lewak.... Sa jakies nowe informacje? 

Co? Przecież to neonazista.

I tak, jeśli niektóre kreatury rozsiewają rasistowski bełkot, a potem ktoś chwyta za broń i zaczyna strzelać do ludzi o ciemniejszym kolorze skóry, to odpowiedzialność częściowo spoczywa na tych, którzy pieprzą o białej sile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, pannowacki napisał:

Co? Przecież to neonazista.

I tak, jeśli niektóre kreatury rozsiewają rasistowski bełkot, a potem ktoś chwyta za broń i zaczyna strzelać do ludzi o ciemniejszym kolorze skóry, to odpowiedzialność częściowo spoczywa na tych, którzy pieprzą o białej sile.

Hoho to może jeszcze aresztować ich żony i dzieci i osadzić w specjalnych obozach? Oczywiście o ile są biali. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, TigerXP napisał:

Hoho to może jeszcze aresztować ich żony i dzieci i osadzić w specjalnych obozach? Oczywiście o ile są biali. 

To jest zbyt słaby trolling, żebym na niego odpowiadał.

A co do sprawcy ataku: Co do sprawcy ataku: http://www.bbc.com/news/world-us-canada-42365066 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, pannowacki napisał:

To jest zbyt słaby trolling, żebym na niego odpowiadał.

Eeee ale wiesz że to jest właśnie odpowiedź? :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować