Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Twórcy Dauntless zachęcają do udziału w otwartej becie nowym trailerem

3 posty w tym temacie

Gra nie zawiera kampanii single player, owszem ma kampanię, ale w którą można zagrać cooperacyjne. Bo domyślnie na behemoty polujemy w grupie do 4 osób, możemy robić to samodzielnie ale gra nie skaluje poziomu trudności do ilości graczy, także to na pewno nie singlowa kampania.

A jesli chodzi o samą betę to trzeba się przygotować na kolejki w przedziale 30 - 70 tysięcy ludzi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam zaglądać na forum twórców gry. Obecnie jeżeli chcesz pograć to włącz launcher o 9 rano bo koleji po 79.000 osob powoduja,że poczekasz sobie do 16:00-17:00 godziny aby pograć. Po pokonanym bossie gdy wracasz do miasta gra się czasem buguje czyli zostajesz na wyspie i nie mozesz jej opuścić + caly interface nie dziala.. alt+f4 = znwou czekasz entą ilość godzin na launcherze aby odpalić grę. Sory ale ten problem jest od samego początku.. Ja się pytam gdzie są dodatkowe serwery? Jaja sobie robią tyle w teamcie. Co do samej gry jest bardzo bardzo fajna, walki z bossami po 7-10 minut gdzie nie możesz na chwile stracić koncentracji. Po kilku godzinach gry problem który mnie denerwuje to powtarzanie tego samego aby wbić większy lvl + ubrać się lepiej. To taki warhammer vermintide czyli robisz caly czas to samo chodz chwała im za to,że każdy boss ma inne ataki oraz fazy... Nie wiem ale w monencie powtarzania tego wszystkiego troche wieje nudą.

Troche materiału prosto z gry bez żadnych koloryzacji.

https://dlive.io/video/majt/e24ad2a7-6036-11e8-95fb-0242ac110002

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować