Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gracze niezadowoleni z kobiet w Battlefield V. DICE obstaje przy swoim

23 postów w tym temacie

Myślę że to nie jest battlefield dla wszystkich. To nie jest battlefield dla graczy któży chcą poczuć choć odrobinę realia drugiej wojny światowej.  Ponieważ w działaniach IIWŚ nie każdy brał czynny udział np. ludzie z dysfunkcjami takimi jak brak kończyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Kacek111 Co ty w ogóle za głupoty gadasz o historii. "Nie każdy brał udział"... równie dobrze mogę powiedzieć "nie każdy nie brał udziału". Co do gier to każda gra jest pełna absurdów. Izolatki, megalodony, dinozaury lub ekwipunek którego nie było w danym okresie. Tak to cała seria BF. W innych grach jest to samo(rpg gdzie super wróg atakuje świat a my zabijamy szczury w kopalni).  Dlaczego serii bad company to uszło sucho... bo to jednak "komediowy spin off"? Moim zdaniem to czepianie się na siłę. Chcecie realizmu to sobie idźcie do SQUAD, ARMA 3 i innych tego typu produkcji. Jeszcze mi powiedzcie, że jakiś BF odzworowywał pole walki xD. Czuje się z tym tymi komentarzami dotyczącymi BF jakbym widział płaskoziemców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Greedfire Nie no bardzo Cię przepraszam, ale jest różnica pomiędzy ekwipunkiem, którego nie było w jakimś okresie, a zakłamywaniu konkretnych faktów. Ciekawe czy jakby zrobili misje, w której jesteś Żydem i musisz sprzedać swoich ziomów Niemcom to też by było przesuwanie granicy? A przecież takie rzeczy miały miejsce w historii. Sprawa kboiet nie jest poruszana dlatego, że nagle DICE zapragnęło poszerzać horyzonty tylko idzie za współczesną ideologią lewicy. Poza tym uwielbiam to " Chcemy, by Battlefield V reprezentował wszystkich, którzy brali udział w największym dramacie historii ludzkości." Dlatego robimy trailer gry z jajem bo liczy się dobra zabawa. Tak uczcimy tych ludzi :P Vegeta! What does the scouter say about his hypocrisy level?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To Ci zadań niewygodne pytanie. W mojej ekipie z Overwatch są 2 kobiety 28+. I grają z nami w BF. Nowy BF pozwala zmienić wygląd postaci i dostosować ją po siebie.

Znaczy odmawiasz im by akurat w tej grze grały kobieta? Bo co? BF to nie jest symulator. I na 100% nie jest grą historyczną. 

Gdzie podczas 2 wśród kobiety walczyły na froncie. Nie było ich wiele ale przed niektórymi faceci srali w portki. W Rosji mieli kobietę która ma ponad 300 potwierdzonych ustrzelonych Niemców.

Zresztą już bodajże Kotaku się śmiał że spokojnie mogą wsadzić niedźwiedzia Wojtka. Żołnierze wytresowania go do noszenia amunicji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Nierealistyczne"... serio? A co to, kobiety zaczęły się rodzić dopiero po II wojnie światowej nagle?

 

Stary dobry polski serial miał kobiety w armii, ale jak gra ma coś takiego pokazać to już skandal... Ludziom mają posrane w tych głowach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie nie przypomina to drugiej wojny światowej :D może jakiś alternatywny świat czy coś w tym stylu :D No nic czekam aż dodadzą jakiegoś Elfa dla fanów fantasy :D W końcu to jest wszystkich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dariuszp napisał:

To Ci zadań niewygodne pytanie. W mojej ekipie z Overwatch są 2 kobiety 28+. I grają z nami w BF. Nowy BF pozwala zmienić wygląd postaci i dostosować ją po siebie.

Znaczy odmawiasz im by akurat w tej grze grały kobieta? Bo co? BF to nie jest symulator. I na 100% nie jest grą historyczną. 

Gdzie podczas 2 wśród kobiety walczyły na froncie. Nie było ich wiele ale przed niektórymi faceci srali w portki. W Rosji mieli kobietę która ma ponad 300 potwierdzonych ustrzelonych Niemców.

Zresztą już bodajże Kotaku się śmiał że spokojnie mogą wsadzić niedźwiedzia Wojtka. Żołnierze wytresowania go do noszenia amunicji.

Nie wiem czy to było pytanie do mnie, ale chętnie odpowiem :p Nikomu nie zabraniam przecież, jeśli chcesz brać udział w propagandzie to śmiało. Pamiętam jak CoD został zablokowany w Niemczech i musieli zmienić Niemców na Nazistów i patrz co się dzisiaj dzieje. Ktoś w ogóle pamięta kto rozpętał II wojnę światową?

Battlefield to nie jest gra historyczna dlatego Battlefield 1 rozpoczyna się napisaem, że jest oparty na wydarzeniach, które miały miejsce sto lat temu :p A ja się dziwiłem, że w Nowej Nadziei nikt nie pamiętał o Jedi.

Dobry przykład z niedźwiedziem wojtkiem :D Kobiety na polu walki były tak często widywane jak jeden niedźwiedź Wojtek :p Ja ogólnie utożsamiam się z niedźwiedziami w co 3 weekend miesiąca, ale DICE ma to w d***e i nie pozwala mi nawet wybrać gatunku jakim chcę grać. Od zawsze mażyłem o graniu supportem jako niedźwiedź  ;/

@Ryu_Makkuro Nie zrozumiałeś. Kobiety istniały w czasach II wojny światowej i nie to jest nierealistyczne tlyko, nie było ich na linii frontu w takiej ilości i nie odgrywały takich ról jak teraz chcą nam wcisnąć. Zresztą nawet dziś widziałęm kilka kobiet więc mogę Ci potwierdzić, że wciąż się rodzą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arwerius napisał:

niech będą już te baby tylko proszę nie dawajcie tych murzynów

Szkoda, że nie mogę dać "lajka'' :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, arwerius napisał:

niech będą już te baby tylko proszę nie dawajcie tych murzynów

Klocuch to ty?

 

Szczerze, wydawało mi się, że te głosy sprzeciwu odnośnie kobiet w nowym BF są wyolbrzymiane, ale patrząc po komentarzach tu i na facebooku okazuje się, że jednak serio ludzie mają z tym problem xD Serio? Kobiety na lini frontu to jest to co najbardziej nie gra w nowym Battlefieldzie?

 

37 minut temu, Khalid napisał:

Szkoda, że nie mogę dać "lajka'' :)

Przecież możesz

Edytowano przez Makoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dante-Sparda napisał:

Nie wiem czy to było pytanie do mnie, ale chętnie odpowiem :p Nikomu nie zabraniam przecież, jeśli chcesz brać udział w propagandzie to śmiało. Pamiętam jak CoD został zablokowany w Niemczech i musieli zmienić Niemców na Nazistów i patrz co się dzisiaj dzieje. Ktoś w ogóle pamięta kto rozpętał II wojnę światową?

Battlefield to nie jest gra historyczna dlatego Battlefield 1 rozpoczyna się napisaem, że jest oparty na wydarzeniach, które miały miejsce sto lat temu :p A ja się dziwiłem, że w Nowej Nadziei nikt nie pamiętał o Jedi.

Dobry przykład z niedźwiedziem wojtkiem :D Kobiety na polu walki były tak często widywane jak jeden niedźwiedź Wojtek :p Ja ogólnie utożsamiam się z niedźwiedziami w co 3 weekend miesiąca, ale DICE ma to w d***e i nie pozwala mi nawet wybrać gatunku jakim chcę grać. Od zawsze mażyłem o graniu supportem jako niedźwiedź  ;/

@Ryu_Makkuro Nie zrozumiałeś. Kobiety istniały w czasach II wojny światowej i nie to jest nierealistyczne tlyko, nie było ich na linii frontu w takiej ilości i nie odgrywały takich ról jak teraz chcą nam wcisnąć. Zresztą nawet dziś widziałęm kilka kobiet więc mogę Ci potwierdzić, że wciąż się rodzą ;)

Bo niemcy mają kategoryczny zakaz propagowania jakichkolwiek symboli nazistowskich. Właśnie ze względu na 2 WŚ. Więc gra ze swastykami nie przejdzie.Interpretuj sobie to jak chcesz.

Jakiej znowu propagandzie btw? Jakie Ty masz urojenia człowieku? W grach dają możliwość wyboru płci, koloru skóry, kształtu nosa i czego tylko zapragniesz żeby zrobić avatara który Cie reprezentuje. Rzoumiem że wg Twojego chorego umysłu moja koleżanka nie może zrobić kogoś kto ją przedstawia bo Twój jaskiniowy umysł chce dbać o autentyczność w grze w której ludzie używają C4 do wystrzeliwania czołgów w powietrze i wymiany ognia między czołgiem a odrzutowcem? 1 vs 1? Albo w grze gdzie ludzie wyskakują z samolotu, przyczepiają C4 do helikoptera w locie, zabijają wroga i wskakują spowrotem? Albo w grze gdzie ulubiona taktyka to przyklejenie C4 na przód samochodu i wjechanie tym w przeciwnika? Gdzie ostatnim hitem był mem z kolesiem jadącym na koniu i wiozącym 2 innych z ciężkim karabinem maszynowym i miotaczem ognia? Dodam że strzelali z konia na stojąco.

SERIO? SERIO SERIO?

Sam napisałeś że gra OPARTA jest o wydarzenia. Nie jest grą historyczną. Nie jest symulatorem. 

Twój ostatni argument jest prześmieszny i trochę żałosny. W jakiej znowu ilości? Widziałeś JEDNĄ. Na tralierze skierowanym do WSZYSTKICH odbiorców gry. A kobiet gra coraz więcej. Na tyle by np Mass Effect użył takową na okładce trzeciej części. 

Ty jesteś jakiś dziwny. Odbierasz sporej grupie graczy utowrzenia avatara-kobiety z jakieś bzdurnej zasady nie popartej niczym. Tylko w samej wielkiej brytanii było ponad PÓŁ MILIONA kobiet. Na całym świecie MILIONY kobiet pomagało w walce z wrogiem. Jasne, drastyczna większość pracowała w fabrykach bronii (które były nieustannie atakowane), było medykami, mechanikami czy np obstawiało stanowiska przeciwlotnicze. Z prostej przyczyny. II WŚ zabiła jakieś 100 mln ludzi. Zaczynało brakować młodych mężczyzn.

Sporo kobiet też walczyło, wiele się odznaczyło. Wspomniałem już o tej rosyjskiej kobicie co ustrzeliła 300 niemców ze snajperki? A Twój zacietwierzony umysł się buntuje bo zobaczyłeś jedną na trailerze. To takie żałosne. Prawda jest taka że Cie martwi fakt, że czarna-ruda-żydowska-kobieta-nazistka o imieniu "Kunegunda" zatłucze Cie szpadlem i Twoje ego na tym pewnie ucierpi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dariuszp napisał:

Bo niemcy mają kategoryczny zakaz propagowania jakichkolwiek symboli nazistowskich. Właśnie ze względu na 2 WŚ. Więc gra ze swastykami nie przejdzie.Interpretuj sobie to jak chcesz.

Jakiej znowu propagandzie btw? Jakie Ty masz urojenia człowieku? W grach dają możliwość wyboru płci, koloru skóry, kształtu nosa i czego tylko zapragniesz żeby zrobić avatara który Cie reprezentuje. Rzoumiem że wg Twojego chorego umysłu moja koleżanka nie może zrobić kogoś kto ją przedstawia bo Twój jaskiniowy umysł chce dbać o autentyczność w grze w której ludzie używają C4 do wystrzeliwania czołgów w powietrze i wymiany ognia między czołgiem a odrzutowcem? 1 vs 1? Albo w grze gdzie ludzie wyskakują z samolotu, przyczepiają C4 do helikoptera w locie, zabijają wroga i wskakują spowrotem? Albo w grze gdzie ulubiona taktyka to przyklejenie C4 na przód samochodu i wjechanie tym w przeciwnika? Gdzie ostatnim hitem był mem z kolesiem jadącym na koniu i wiozącym 2 innych z ciężkim karabinem maszynowym i miotaczem ognia? Dodam że strzelali z konia na stojąco.

SERIO? SERIO SERIO?

Sam napisałeś że gra OPARTA jest o wydarzenia. Nie jest grą historyczną. Nie jest symulatorem. 

Twój ostatni argument jest prześmieszny i trochę żałosny. W jakiej znowu ilości? Widziałeś JEDNĄ. Na tralierze skierowanym do WSZYSTKICH odbiorców gry. A kobiet gra coraz więcej. Na tyle by np Mass Effect użył takową na okładce trzeciej części. 

Ty jesteś jakiś dziwny. Odbierasz sporej grupie graczy utowrzenia avatara-kobiety z jakieś bzdurnej zasady nie popartej niczym. Tylko w samej wielkiej brytanii było ponad PÓŁ MILIONA kobiet. Na całym świecie MILIONY kobiet pomagało w walce z wrogiem. Jasne, drastyczna większość pracowała w fabrykach bronii (które były nieustannie atakowane), było medykami, mechanikami czy np obstawiało stanowiska przeciwlotnicze. Z prostej przyczyny. II WŚ zabiła jakieś 100 mln ludzi. Zaczynało brakować młodych mężczyzn.

Sporo kobiet też walczyło, wiele się odznaczyło. Wspomniałem już o tej rosyjskiej kobicie co ustrzeliła 300 niemców ze snajperki? A Twój zacietwierzony umysł się buntuje bo zobaczyłeś jedną na trailerze. To takie żałosne. Prawda jest taka że Cie martwi fakt, że czarna-ruda-żydowska-kobieta-nazistka o imieniu "Kunegunda" zatłucze Cie szpadlem i Twoje ego na tym pewnie ucierpi. 

O kurde nieźle się podnieciłeś :p Propagandzie SJW i lewicowej. Specjalnie tworzy się obraz multikulti i zakłamuje historie bo naród bez historii jest łątwiejszy do kontrolowania. Do młodych ludzi nie trafiają filmy dokumentalne tylk owłaśnie gry. Większość z nas wie więcej o plaży Omaha z Medal of Honor niż lekcji hisotrii. A że propaganda działa jesteś tego najlepszym przykładem krzykaczu :D

Porównujesz coś co robili gracze do tego co robią twórcy. Mój ostatni argument to był sarkazm, ale udowodniłeś, że ludzie lewicy nie mają poczucia humoru :D Ale ja nie odmawiam nic nikomu. Ja mam nadzieje, że będą same czarne kobiety z protezami. bo gdyby nie one to byśmy teraz nie mogli rozmawiać. No i ogólnie fajnie, że tak walczysz o wolnośc w grach, a ograniczasz moją wolność wypowiedzi :) Oh well.

Na koniec chciałem zaznaczyć, że akurat w trakcie pisania utożsamiałem się z niedźwiedziem Wojtkiem, a ty założyłeś mój gatunek? Wróć do szkoły i naucz się tolerancji. Nie mam zacietrzewionego umysłu bo mój niedźwiedzi umysł jest ponadto :/ Ale ogólnie słabo, że Twój gatunek upadł tak nisko. Do chmur każde drzewo się pnie, skąd to wiedzieć masz? Skoro ścinasz je ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Dante-Sparda napisał:

 Większość z nas wie więcej o plaży Omaha z Medal of Honor niż lekcji hisotrii.

To ja odbiję piłeczkę, bo w moim przypadku po ograniu MoH czy CoD od razu sięgnąłem po książki i filmy o tematyce drugiej WŚ. Głównie dlatego, że sam okres historyczny zaczął mnie mocno interesować.

Co do samej gry - to nadal jest wizja twórców, pewna "alternatywna" i wirtualna rzeczywistość. Prawda jest taka, że gdyby gracze naprawdę mieli dość grania w takie gry, to już dawno sięgnęliby po Battalion 1944 czy nawet Red Orchestrę, która ukazuje wojnę pod innym kątem. Wielu graczy zapomina, że zasada w przypadku tworów kultury (tej popularnej czy też nie) jest prosta: "Nie podoba się? To wcale grać nie musisz". 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dziękuję. Ty wiesz że rozmawiamy o grze wideo? Takiej w która kobiety też grają? I to głupie dawać im zrobić postać ale nie pozwalać zmienić płci...

Przezabawne jest też to że jak nie zgadzam się z Twoimi argumentami to mnie szufladkujesz do jakiejś lewicy, sjw i Bóg wie co jeszcze. Masz jakieś kompleksy i solidne kłopoty z psychika. Zdajesz sobie sprawę że ktoś może mieć rozsądne poglądy gospodarcze i społeczne? Tak że sobie popatrzmy i pomyśli - gram z Anią w Overwatch. Zagramy w Battlefield. W końcu nie będzie latała jako 2-metrowy chłop z brodą.

Też sobie ubzdurałeś znikąd że walczę z Twoją wolnością wypowiedzi. Jak? Jak Cie ograniczam? Polemizujac z Twoimi bezsensownymi argumentami? To jest właśnie wolność wypowiedzi chłopcze. Nie wszyscy muszą się z Tobą zgadzać.

Twoje argumenty są tak śmieszne że głowa boli. Chcesz autentyczności w grze z latającymi czolgami I nie chcesz by grające w tą grę kobiety mogły grać jako kobiety. Bo się boisz że Twoja męska duma ucierpi. To takie zabawne :-) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam zacząłem się interesować historią II WŚ po ograniu Allied Assault, szalenie interesujący i okrutny konflikt. Porównując wcześniejsze gry wojenne do tych aktualnych są pewne podobieństwa i różnice. Otóż tak jak pierwsze MoHy i CoDy starały się być wierne historii tak już np Return To Castle Wolfenstein to tylko szalony wymysł Gray Matter. Aktualnie twórcy poszli w większy mainstream przystosowując się do panujących trendów i tak mamy kolorowe skórki i inne fanaberie urozmaicające grę. Afroamerykanie walczyli, garstka, ale ta garstka radziła sobie doskonale, chociażby 2 tyś ochotników w Ardenach w 44r. Garstka po stronie Amerykanów oczywiście, po stronie Wielkiej Brytanii było zgoła inaczej, tam czarnoskórzy byli przecież traktowani na równi z białymi czy to w życiu społecznym czy w wojsku. Kobiety również walczyły, ale już w o wiele mniejszej ilości i głównie przy transporcie, tworzeniu amunicji, czy też jako sanitariuszki - tak było na froncie zachodnim. Na froncie wschodnim, w Rosji kobiety zwykle stawały ramie w ramie z mężczyznami broniąc kraju chociażby w obronie przeciwlotniczej bądź z karabinem w ręcę. Skąd wasze oburzenie panowie?

Edytowano przez MisioKGB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dariuszp napisał:

Ja dziękuję. Ty wiesz że rozmawiamy o grze wideo? Takiej w która kobiety też grają? I to głupie dawać im zrobić postać ale nie pozwalać zmienić płci...

Przezabawne jest też to że jak nie zgadzam się z Twoimi argumentami to mnie szufladkujesz do jakiejś lewicy, sjw i Bóg wie co jeszcze. Masz jakieś kompleksy i solidne kłopoty z psychika. Zdajesz sobie sprawę że ktoś może mieć rozsądne poglądy gospodarcze i społeczne? Tak że sobie popatrzmy i pomyśli - gram z Anią w Overwatch. Zagramy w Battlefield. W końcu nie będzie latała jako 2-metrowy chłop z brodą.

Też sobie ubzdurałeś znikąd że walczę z Twoją wolnością wypowiedzi. Jak? Jak Cie ograniczam? Polemizujac z Twoimi bezsensownymi argumentami? To jest właśnie wolność wypowiedzi chłopcze. Nie wszyscy muszą się z Tobą zgadzać.

Twoje argumenty są tak śmieszne że głowa boli. Chcesz autentyczności w grze z latającymi czolgami I nie chcesz by grające w tą grę kobiety mogły grać jako kobiety. Bo się boisz że Twoja męska duma ucierpi. To takie zabawne :-) 

Ostatni raz mówię, że nie jestem Twoim "chłopcem", tylko Niedźwiedziem i życzę sobie żeby tak mnie traktować. 

Polemizacja w Twoim wykonaniu: "Jakie Ty masz urojenia człowieku?" , "...Twojego chorego umysłu...", "bo Twój jaskiniowy umysł " , "Ty jesteś jakiś dziwny." , "To takie żałosne.". Więcej mi się nie chce szukać :p Obraziłeś mnie kilkukrotnie, a teraz udajesz wielce oświeconego walczącego o wolność wypowiedzi. Wypowiedziałem się na temat artykułu, że zgadzam się z graczami, którzy czują niezadowoloenie. Ty wpadłeś i mnie zjechałeś i jesteś ok :p W dodatku ciągle powołujesz się na jakąs wyimaginowaną koleżankę. Ja nie jestem czarnoskóry a musiałem grać czarnoskórym medykiem w BF4 cieakwe czy wtedy mnie tak bronileś :p

Jesteś po prostu hipokrytą pałającym nienawiścią do niedźwiedzi. Nasze gatunki nigdy nie będą żyć w zgodzie przez takich jak Ty. Także moja męska duma nie ucierpi, bo nawet jej nie mam, a niedźwiedzia nie obchodzi kto go pokona. Nie mierz wszystkich swoją miarą, że jak ktoś Cię pokona w gre to Twoja duma cierpi od razu. Wiele niedźwiedzi gra po prostu dla zabawy :p 

A szufladkuję Cię nie dlatego, że się nie zgadaszze mną,  tylko przez Twoją hipokryzję i darcie japy. Walcysz o wolność wypowiedzi wtedy kiedy jest taka jak Twoja, a jak nie to zwyzywasz ludzi lub niedźwiedzie. 

@Muradin Jeśli tak było to fajnie, ale to tylko potwierdza to co napisałem, że w przyapdku ludzi młodych bardzo często zaczyna się od gier. Ty akurat podszełeś do tematu porządnie, ale pełno ludzi gra w gry i beirze to za pewnik. Też wyznaję tę zasadę dlatego BFV nie kupię, ale jak ktoś chce to śmiało. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc teraz chcesz edukować ludzi grą z latającymi czołgami? I się jeszcze pytasz czemu nie traktuje Cię poważnie?

A nazywam Cię chłopcem bo to właśnie dzieci się obrażają tak jak Ty, udają niedźwiedzie i piszą by pisać zamiast odnosić się do czyichś argumentów.

Też dzieci kiedy argumenty im nie leżą próbują im zaprzeczać w bzdurny sposób. Nagle Ania jest "wymyślona" bo nie możesz jej powiedzieć w twarz że zabraniasz jej zrobienia avatara-kobiety w grze wideo. Bo od teraz będziesz uczyl historię poprzez grę wideo z latającymi czołgami.

W BF1 musiałeś grać czarnoskórym bo nie było kreatora postaci. To chyba dobrze że to naprawili? Ale dla Ciebie nie dobrze. Chcesz w nim wyciąć połowę dostępnych modeli postaci bo się boisz że Cię kobieta zastrzeli w grze wideo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dariuszp napisał:

Więc teraz chcesz edukować ludzi grą z latającymi czołgami? I się jeszcze pytasz czemu nie traktuje Cię poważnie?

A nazywam Cię chłopcem bo to właśnie dzieci się obrażają tak jak Ty, udają niedźwiedzie i piszą by pisać zamiast odnosić się do czyichś argumentów.

Też dzieci kiedy argumenty im nie leżą próbują im zaprzeczać w bzdurny sposób. Nagle Ania jest "wymyślona" bo nie możesz jej powiedzieć w twarz że zabraniasz jej zrobienia avatara-kobiety w grze wideo. Bo od teraz będziesz uczyl historię poprzez grę wideo z latającymi czołgami.

W BF1 musiałeś grać czarnoskórym bo nie było kreatora postaci. To chyba dobrze że to naprawili? Ale dla Ciebie nie dobrze. Chcesz w nim wyciąć połowę dostępnych modeli postaci bo się boisz że Cię kobieta zastrzeli w grze wideo :-)

Czemu jak ja podałem argumenty to mnie zwyzywałeś i to było dorosłe, a ja jestem dziecinny bo utożsamiam się z niedźwiedziem? Nie znasz nie oceniaj, co Ci do tego? Masz cos do niedźwiedzi? Setny raz powtarzam, że nie zabraniam grać BF5 i kupować BF5. Gościu kiedy Ty to zrozumiesz? Kup sobie z Anią BF5 i pijcie soyowe late, naprawdę to nie moja sprawa.

Co Ty o tym zabijaniu przez kobiety? Masz jakiś fetysz? Mi tam się kobiety bardzo podobają i uważam, że wojna to nie jest miejsce dla nich zwłaszcza, że na froncie ich nie było. Ale jak chcesz do nich strzelać to spoko. 

Nie zbudujemy tak porozumienia pomiędzy naszymi gatunkami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować