Gram.pl

Co dajej z PUBG? Priorytety na liście rzeczy do naprawienia

5 postów w tym temacie

Co dalej z PUBG? PUBG jest skazane z dniem dzisiejszym na anihilację. Bluehole postanowiło pójść w ślady twórców Too Human.
Możliwe, że robią to specjalnie. Wiedzą, że nie podołają, więc chcą się sami wykończyć zanim zrobi to lepsza gra z trybem BR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Crad999 napisał:

Co dalej z PUBG? PUBG jest skazane z dniem dzisiejszym na anihilację. Bluehole postanowiło pójść w ślady twórców Too Human.
Możliwe, że robią to specjalnie. Wiedzą, że nie podołają, więc chcą się sami wykończyć zanim zrobi to lepsza gra z trybem BR.

Ja bym powiedział inaczej - dzięki temu, że Bluehole aktualnie podejmuje próby "monopolizacji" rynku (ruchy prawne przeciwko Epic Games i Fortnite tego przykładem), to już samym czarnym PRem sam siebie wykańczają.

Trochę przypomina mi to case League of Legends, które próbowało za wszelką cenę pokazać, że prawdziwa MOBA to LoL i mówiąc w skrócie... lekko się przejechali. Aktualnie gra nie jest już aż tak atrakcyjna jak kiedyś, a kolejne zmiany sprawiają, że właściwie trudno jest wejść ponownie po dłuższej przerwie. Rynek w tym gatunku się uspokoił, liczą się właściwie trzy gry. Podobnie jest aktualnie z "hero shooterami", choć tu jeszcze ta wojenka między Overwatch i Paladins nadal się toczy. Podobnie będzie z PUBG i Battle Royale - za rok czy dwa zostaną trzy/cztery tytuły maksymalnie i rynek się uspokoi.

Choć nadal mam wrażenie, że to Daybreak z H1Z1 powinien wytoczyć Bluehole sprawę za copyright infringement. Tylko że niestety... raczej są za ciency w uszach, aby to zrobić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się