Zaloguj się, aby obserwować  
P8R

Top Secret, Gambler, Secret Service, Reset - wspomnienia wciąż żywe...:-)

195 postów w tym temacie

Ale papier ten naprawdę śmierdzi. Nie zdarza się to w każdym numerze, ale czasami cuchnie niesamowicie, jeden numer musiał się wietrzyć przez jakieś dwa dni zanim przestał tak cuchnąć. Chyba w moim egzemplarzu przesadziliście z lakierem.

SS ma wieloletnią legendę i dlatego dużo drukuje, choć oczywiście nie znam całej sprawy, bo nie interesowałem się nigdy tym czasopismem, więc nie wiem jak przebiegała crowdfundingowa kampania i co obiecywali. Wiem jednak, że to bardzo znana marka, więc na pewno dużo ludzi kupi choćby i pierwszy numer reaktywacji by zobaczyć, jak to po latach wygląda i czy było się czym chwalić.

Poza tym mówisz, że jesteś trybikiem w machinie korporacyjnej, a przecież jesteś redaktorem naczelnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2014 o 23:15, Dared00 napisał:

SS to akurat na druk wyciągnął pieniądze od ludzi. Bez crowdfundingu wychodziliby tylko
w e-wersji, o czym sami powiedzieli.


Niewazne skad, wazne PO CO. Przeciez mogli te kase zainwestowac w e-wydania, ludzie i tak by sypneli groszem na reaktywacje. A ja wiem ile kosztuje druk 100 stronicowego klejonego pisma i ile kosztuje taki papier. Oni tez wiedza. I jakos poszli w papier. Wiec pytam - dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2014 o 23:20, Ziltoid napisał:

Ale papier ten naprawdę śmierdzi. Nie zdarza się to w każdym numerze, ale czasami cuchnie
niesamowicie, jeden numer musiał się wietrzyć przez jakieś dwa dni zanim przestał tak
cuchnąć. Chyba w moim egzemplarzu przesadziliście z lakierem.


To nie lakier tylko rozpuszczalnik zawarty w farbie. Moglo sie zdarzyc, ze trafiles na jakis egzemplarz, w ktorym drukarnia (nie my...) przegieli pale. Ale to nie jest regula.

Dnia 03.10.2014 o 23:20, Ziltoid napisał:

SS ma wieloletnią legendę i dlatego dużo drukuje,


Ale co ma legenda do drukowania i dlaczego ida w papier, skoro pewien obywatel rzuca tu teorie, ze papier jest bez sensu, he?

Dnia 03.10.2014 o 23:20, Ziltoid napisał:

Wiem jednak, że to bardzo znana marka, więc na pewno dużo ludzi
kupi choćby i pierwszy numer reaktywacji by zobaczyć, jak to po latach wygląda i czy
było się czym chwalić.


No dobra, ale czemu nie mieliby kupic wersji elektronicznej?

Dnia 03.10.2014 o 23:20, Ziltoid napisał:

Poza tym mówisz, że jesteś trybikiem w machinie korporacyjnej, a przecież jesteś redaktorem
naczelnym.


Toi ty tak mowisz. :) Ale redaktor naczelny w kroporacji znaczy mniej wiecej tyle, co powiedzmy porucznik w armii. Jest wielu porucznikow, kazdy rzadzi swoim oddzialem, ale plany bietw i ofensyw ustalaja generalowie i marszalkowie, czyz nie? Z punktu widzenia korpo jestem malym trybikiem, ktorego w 5 minut moga wymienic na nowy, taka sytuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czy takie cos mozna do prokuratury... bo to jest nic innego, jak najzwyklejsze wyludzenie. Zagrali ludziom na emocjach, wysepili kase, a teraz sobie za to ufunduja nowe pisemko. Albo wczasy na Karaibach. P.K.P. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przysłużę się nauce i wypełnie ankietę... odpisując na resztę postów jeszcze bym kogoś obraził! Ilu z was wywaliło kasę na "nekromancko ożywiony" SS? Czy tylko narzekacie i klaszczecie, że noga (a może nawet i planowo) pominięta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2014 o 02:50, Martimat napisał:

Przysłużę się nauce i wypełnie ankietę... odpisując na resztę postów jeszcze bym kogoś
obraził! Ilu z was wywaliło kasę na "nekromancko ożywiony" SS? Czy tylko narzekacie i
klaszczecie, że noga (a może nawet i planowo) pominięta?

Pierwszy numer kupiłem. Drugiego - już nie. Może to moja wina, może moje oczekiwania rozminęły się z wizją redaktorów, a może świat już na tyle się zmienił, ze stary/nowy Secret Service nie pasuje do tego świata? Nie wiem i pewnie już się nie dowiem. Ale nie powiem, żebym tego żałował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawałem 2 numery no i się spełniło. Po za tym znam ich z dawnych czasów i wiedziałem że to się tak skończy.. jak ostatnio ;) dlatego grosza do nowego nie przyłożyłem i bardzo mi szkoda ludzi którzy dali się w to wciągnać i nabrać. Mam nadzieje że a) coś się nauczą i b) powalczą o swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się bawić w apologetykę PIXELA i działań redakcji, ale to nie miałoby sensu. W końcu wszyscy "backerzy" łożyli pieniądze na ożywienie trupa SS, a nie stworzenie nowego pisemka, które z powodu zmian w cyklu wydawniczym będzie miało inny charakter (i które nie miałoby szans na udaną akcję crowdfundingową, szczerze mówiąc). Na dodatek wszystko zaczyna wyglądać na zaplanowane działanie, ergo - fundujący mają prawo czuć się zrobieni w balona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować