Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

THQ w Lipsku

30 postów w tym temacie

No właśnie. Premiera we wrześniu a tu nawet nie ma w planie wydawniczym. Czy CDP mógłby podać chociaż przybliżoną datę premiery? Bo w czasopiśmie pisało że będzie we wrześniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 15:50, marcinlaska napisał:

Chodzi mi oczywiście o Dark Crusade.


Początek października wygląda prawdopodobnie. Jeszcze raz podkreślam, to co wielokrotnie już czyniłem. Najświeższe informacje n/t wydań gier CDP są na gram.pl. Jeśli jakaś data pojawia się w piśmie, nawet na oficjalnym materiale reklamowym, trzeba brać pod uwagę fakt, że między oddaniem reklam do druku a ukazaniem się pisma upływa sporo czasu, kiedy to może coś się zdarzyć... Coś dobrego... albo niedobrego...

Nieźle to ostatnie zdanie brzmi, nie? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Knights of Baphomet: Guards of the Temple of Solomon - czy chodzi tu o kolejnego Broken Sworda? Jesli nie - moglby ktos podac adres oficjalnej strony? Bo nawet Google jej chyba nie zna (a prawdopodobnie zna, ale pod inna nazwa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mniam - screen ze stalkera prezentuje sie wysmienicie :) oj sporo sie zmienilo w grze przez te 2 lata ;) na szczescie grafika tez :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

THQ To moja ulubiona firma i z całego serca jej życze jak najlepiej :D
Swoją drogą , najciekawszą pozycją dla mnie to Warhammer 40k Dawn of War : Dark Crusade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować