Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kolejna porcja darmowych gier od Twitcha

7 postów w tym temacie

Może mi ktoś wyjaśnić, dlaczego gdy za coś płacę i dostaje w ramach tej opłaty jakikolwiek bonus jest to określane jako "darmo" jak w tym artykule... przecież by to otrzymać trzeba zapłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KadwaO napisał:

Może mi ktoś wyjaśnić, dlaczego gdy za coś płacę i dostaje w ramach tej opłaty jakikolwiek bonus jest to określane jako "darmo" jak w tym artykule... przecież by to otrzymać trzeba zapłacić.

Wykupując abonament Twitch Prime płacisz za tą ich bazę filmów, i jakieś tam inne benefity. Więc podstawą tej opłaty nie są gry. A że Amazon dorzuca gry to jest bonus - nie musi tego robić bo dostarcza to co obiecał w umowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diakon22 napisał:
KadwaO napisał:

Może mi ktoś wyjaśnić, dlaczego gdy za coś płacę i dostaje w ramach tej opłaty jakikolwiek bonus jest to określane jako "darmo" jak w tym artykule... przecież by to otrzymać trzeba zapłacić.

Wykupując abonament Twitch Prime płacisz za tą ich bazę filmów, i jakieś tam inne benefity. Więc podstawą tej opłaty nie są gry. A że Amazon dorzuca gry to jest bonus - nie musi tego robić bo dostarcza to co obiecał w umowie.

Tylko jakoś jak w pizzeri dostaje do pizzy colę, to nie mówię, że w pizzeri dają colę za darmo, a że do pizzy jest dodawana cola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.06.2018 o 21:06, KadwaO napisał:

Może mi ktoś wyjaśnić, dlaczego gdy za coś płacę i dostaje w ramach tej opłaty jakikolwiek bonus jest to określane jako "darmo" jak w tym artykule... przecież by to otrzymać trzeba zapłacić.

Oj tam, po prostu tytuł news'a jest niefortunnie dobrany. Albo właśnie fortunnie, jeśli jego autorce chodziło o zwiększenie liczby odsłon news'a ? Tak czy inaczej, w życiu nie ma nic za darmo.

Edytowano przez Gregario

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, ostatnio się ale załapałem na darmówkę od Twitcha. Za oglądanie rozgrywki For Honor można było zyskać tzw. dropsa. Mnie "dopisało szczęście". W powiadomieniach na Twitch przeczytałem, że mój drops to 100 000 jednostek stali. Ubisoft za taką ilość tego surowca (odpowiednik złota w innych grach) życzy sobie ok. 80 euro. Nastukanie takiej ilości w grze to jakieś 2 m-ce intensywnego grania. Ucieszyłem się więc z bonusu, jak się jednak okazało, przedwcześnie. W grze kasiorki nie ma, Ubisoft zwala winę na Twitch, że niby informacja błędna.  Przygoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować