Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Domena Devil May Cry 5 zarejestrowana

5 postów w tym temacie

NemoTheEight napisał:

Czyli DmC nie był rebootem, tylko przerywnikiem, a teraz kontynuują starą serię od rozawlenia tego pesudoboga?

Było by fajnie gdyby tak właśnie było.

Mam tylko nadzieje że to będzie powrót starego dobre Dante, tego którego pokochaliśmy a nie tego... czegoś co w DmC się Dante nazywało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryu_Makkuro napisał:
NemoTheEight napisał:

Czyli DmC nie był rebootem, tylko przerywnikiem, a teraz kontynuują starą serię od rozawlenia tego pesudoboga?

Było by fajnie gdyby tak właśnie było.

Mam tylko nadzieje że to będzie powrót starego dobre Dante, tego którego pokochaliśmy a nie tego... czegoś co w DmC się Dante nazywało.

W DmC chcieli pójsćw młodzież i zrobili z niego punka. Choć może jakoś by to rozwinęli w stronę dawnego Dantego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Im więcej przecieków, tym szybsze moje tempo bicia serca. Po prostu za bardzo boję się, że spieprzą jedną z moich ulubionych serii gier. Jest tu miejsce na coś nowego, ale nie chciałbym, żeby kompletnie porzucili koncepcję starych części, podobnie jak w God of War. Capcom, do not f**k it up!

Dnia 4.06.2018 o 15:53, Ryu_Makkuro napisał:

Mam tylko nadzieje że to będzie powrót starego dobre Dante, tego którego pokochaliśmy a nie tego... czegoś co w DmC się Dante nazywało.

"Donte" to była pomyłka. Ja nie tylko liczę na powrót tego białowłosego i przecharyzmatycznego bad-assa. Liczę jeszcze na jak nawięcej uszczypnięć i żarcików na temat DmC, tak w ramach zemsty za scenkę z peruką. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować