• 0
perci121

Problem z płynnością w fortnite

Pytanie

No to tak o to chodzi że jak gram fortnita jak wypadam z autobusu to jak już rozkładam parasol to strasznie się zacina jak wyląduje też jak już trochę pochodzę i się porozglądam to już płynnie nawet działa ale jak się z kim strzelam albo za szybko odwórce to no katorga XD.I tak jeśli chpodzi o to co zrobiłem żeby poleprzyć wydajność to tam w plikach podmieniłem pliki z lepszymi ustawieniami , ogólnie oglądałem na yt poradnik i tam były pliki , kod tam dodatkowy wiecie tam do tego fortnita można dodać ten swój kod wszystkie ustawienia dałem na minimal oprócz odległości ile mam widziec dałem na epickie bo zobaczyłem że lepiej mi działa nisz bliskie.O cortexie mi nie mówcie bo to mi bardzej pogorszyło nisz polepszyło.Ogólnie mam 30 40 fps ale to lądowanie i obracanie mnie wkurza dość często bo gierki nie mogę wygrać.Jak by się coś dało żeby ten rendering polepszyć . I nie piście mi jak by co żebym zainstalował nowe sterowniki bo te nowsze są jakieś zepsute albo nwm bo albo nie działają albo wywala blue screena jestem na sterownikach z 2014 r więc no.I w panelu nvidia też nie moge uruchomić nwm a jak patrze na menedżera urządzen to pokazuje że dobrze działa więc nie chciałem kombinować z kartą.korzystam z ccleanera.

no to dane Laptopa:

procesor:intel core i 3 3120CPU 2.50 GHz

pamięc ram:4 gb wolne 3.89gb

karta graficzna:nvidia 740m

proszę o pomoc plissss.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

0 odpowiedzi na to pytanie

Jeszcze nie ma odpowiedzi na to pytanie

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się