Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

EA Play: Anthem - masa konkretów, data premiery, zapisy rozgrywki

7 postów w tym temacie

Mam wrażenie, że BioWare wzięło wszystkie najgorsze pomysły z trylogii ME i stworzyło z nich Andromedę. Teraz wzięli wszystkie najgorsze pomysły z Andromedy i stworzyli Anthem. Ta gra absolutnie do mnie nie przemawia i na pewno jej nie kupię chyba, że po premierze będzie miała bardzo wysoką średnią, chociaż nawet wtedy nie będę tego pewien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klimatowi trylogii Mass Effect nie dorówna. Nie kupuję. Niech jeszcze napiszą, że świat będzie otwarty to będzie pozamiatane. Niech wbiją to sobie do głowy, że robią znacznie lepsze gry w zamkniętym świecie, bo otwartych światów nie potrafią robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BioWare od lat to już smutek i płacz ;/ teraz wzieli i robią kopię destiny albo warframe.. tlyko że w porównaniu do warframe gra będzie płatna i będzie miała płatne DLC. Jak powiedzieli o możliwości rozszerzania uniwersum o różne dodatki to już wiem na czym model biznesowy ma być oparty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozgrywka wygląda jak krzyżówka pomiędzy Mass Effect/Ironman/PowerRangers/Warframe/MMO...

Dziwnie. Wizualnie jest bardzo ładnie, widać, że wlali wielkie pieniądze w zbudowanie tej gry, ale gameplay póki co wygląda na bardzo nudny i ograniczony tylko do pocisków, miotaczy i tarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować