Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2018: Microsoft na żywo od 22.00! Będzie 15 premierowych pokazów

6 postów w tym temacie

M$ to jedyne okienko dla Red-ów, żeby się pokazać. Jedyne i pewne okieno. Więc Cyberpunk 2077 na pewno się dziś pojawi. Ale jeżeli to będzie kolejny pre-renderowany trailer to naprawdę się zezłoszczę na RED-ów. Jak ostatnio powiedział jeden serwis growy odnośnie Cyberpunka - "Jedno to jest dopracowanie tytułu, a drugie to przeciąganie w nieskończoność i nie dzielenie się z fanami informacją na temat projektu. W końcu to są "fani" i takie zagrywki to nic innego jak zwykłe znęcanie się nad nimi". Sądzę, że 6 lat w produkcji wystarczy, żeby cokolwiek pokazać. Myślałem, że REDzi są na wyższym poziomie niż studia odpowiedzialne za Duke Nukem czy nawet ostatnie Nioh, które w produkcji leżały latami.

Jestem też ciekaw czy na M$ pokaże się Techland z nowym Dying Light. Podobno coś majtrują.

A co do samego M$ - muszą zacząć inwestować w ekskluzywne gry bo inaczej będą tylko przepychać klientów do Sony. Jeżeli np. Gears of War będzie ponownie także dostępne na PC, ani też nie pokażą żadnego nowego IP dostępnego tylko na X One, to po konferecncji będzie się mówiło o grach, które pokazano na konferencji M$, a nie o samej konferencji M$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zenada jak w kuluarach mówi się o Halo 6, Gears of War 5 i Fable 4 . Same stare, już wyjedzone marki.

M$ nie ma exclusivóww tylko na konsole. To już wiadome jest bo taka ich polityka.. gry wychodzą na PC i XBOX. Od kiedy to zapowiedzieli tak czynią. Nic w tym złego, wręcz przeciwnie.. nie ma co inwestować w trzecią platformę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

6 lat produkcji to trochę za dużo powiedziane, przecież cała para produkcyjna szła w Wiedźmina i dodatki, więc z pełną parą to go robią gdzieś od 2 lat. Wcześniej to jakieś koncepcje itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przewiduję, że na konferencji zapowiedzą nowe Halo (ale nie koniecznie Halo 6) oraz poinformują, że będzie też dostępne na PC, przy okazji konwersja Master Chief collection na PC razem z Halo 5. Zapowiedzą nowe Gearsy i nową Forzę.

Jest też prawdopodobne, że CDPR pokażą coś z Cyperpunka 2077. Obawiam się także zapowiedzi kilku "wskrzeszonych" marek sprzed lat, o których już wszyscy zapomnieli (Dino Crisis 4?), z czego po roku się okaże, że połowa została skasowana. 

Ja się zastanawiam co faktycznie M$ może w tym roku ciekawego pokazać, poza tym czym karmi nas już od kilku lat - Xbox One X, wsteczna kompatybilność, gry indie i ich marki, które wałkują już od kilkunastu lat.

Mam nadzieję, że pokażą coś faktycznie zaskakującego i śweżego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować