Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwsze screeny z Assassin''s Creed Odyssey

7 postów w tym temacie

Po sukcesie Origins zrobili taką samą grę tylko w innym kraju. Pewnie jeszcze z 2 części i dopiero doczekamy się kolejnej "rewolucji" tej serii. Tak samo było po "Dwójce, Brotherhood, Revelations" później "AC3,AC4,Rogue", "Unity, Syndicate" i teraz "Origins, Odyssey, ???". Ja czekam na prawdziwy asasyński klimat rodem z pierwszej - drugiej części. Biały kaptur, znikanie w tłumie + świat mógłby być, że jedna wielka metropolia plus rozległość obszaru jak w Origins. Niestety to tylko marzenia. Znając życie i tak kupię, bo zostałem fanem serii od przygód Altaira :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupię tylko jeśli Yves Gullemont wyda pisemne ośiwadczenie, zę przekazuje cały swój majątek na cele charyatywne, jeśli choć jedno DLC będzie niedostepne dla posiadaczy przepustki sezonowej (w snesie darmowe DLC poza SP ok, dodatkowo pąłtne DLC nie ok, DLC w puszkach napojó itd. nie ok), lub/i w grze pojawią sie wielcy bogowie, czy ine pierdoly (chyba, że wytłumaczone fabułą, nie wiem, bohater sie naćpa, albo zrobą DLC poświęcone mitom, gdzie będizemy mogli jako główny bohater współczesny przesledizć jakiś tam mit), a mieszkańcy Grecji bedą tolerowac, ze obok biega facet wygladajacy jak bohater Mass Effect. Tzn. ja rzoie Pierwsza Cywilizacja, ale skrytobójca w starożywtnosci wygladajacy jak Bayek w zbroi Isu, to trochę jakbym ja biegał pomiędzy faraonami w T-shircie oczekujac, że nikt nie zauważy. To fajny skin modyfikujacy wygląd, ale nie zbroja w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DambialkoX napisał:

Po sukcesie Origins zrobili taką samą grę tylko w innym kraju. Pewnie jeszcze z 2 części i dopiero doczekamy się kolejnej "rewolucji" tej serii. Tak samo było po "Dwójce, Brotherhood, Revelations" później "AC3,AC4,Rogue", "Unity, Syndicate" i teraz "Origins, Odyssey, ???". Ja czekam na prawdziwy asasyński klimat rodem z pierwszej - drugiej części. Biały kaptur, znikanie w tłumie + świat mógłby być, że jedna wielka metropolia plus rozległość obszaru jak w Origins. Niestety to tylko marzenia. Znając życie i tak kupię, bo zostałem fanem serii od przygód Altaira :D

Polemizowałbym z tym, że Asasyni muszą nosić kaptury. Przypominam, że w trylogii Ezia Asasynami byli też: Claudia Auditore, Bartolomeo d'Aviano, Machiavelli... Asasyni maja ubierać sie tak, żeby wtapiać sie w tłum. Ale fakt, nie widzę żadnych nowości. Kurak do zwiadu, konie.. No są opcje dialogowe, moze np. po to, żeby zaplanować różne strategie załatwienia misji z pomagajacymi na NPC, albo żeby jakos tam zmodyfikowąc fabułę, np. ten do nas dołaćzy, a ten się obrazi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakbym nie przeczytał, że to nowa część to bym pomyślał, iż to jakieś DLC do AC: Origins. Interfejs, oznaczenie przeciwników, nawet latający szczur ten sam. No dno, drogi Ubisofcie. Idź do domu, jesteś pijany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupuję w ciemno, tak jak Origins, znowu będzie niesamowita historia i kozacki gameplay. Widać podobieństwa, to normalne, starożytny Egipt, a hellenistyczna Grecja mogą mieć wspólny mianownik. Kolejne 50 godzin fajnego gameplayu? Takie DLC to ja proszę częściej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować