Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2018: Cyberpunk 2077 - mamy pierwszy zwiastun

32 postów w tym temacie

Czuję się rozczarowany, po tym jak czytałem opis tego uniwersum oraz po teaserze spodziewałem się czegoś bardziej w stylu Bladerunner, czegoś mrocznego i cięższego. To co pokazali wygląda jak cukierkowy zlepek całego punk mainstreamu z internetu.

Widac, że gra będzie bardzo duża i brawo im za to, że póki co dobrą jakością reprezentują polski rynek gier wideo. Sposób w jaki wprowadzili ten trailer na pokazie dowodzi, że chca się liczyć na tym rynku i traktują to poważnie.

Osobiście ten trailer mnie ostatecznie odepchnął od tytułu, nie mój klimat. Fajnie chociaż, że DMC 5 wtjdzie i nowe Metro : )

Aha, i skoro nie było nawet pokazanej rozgrywki z Cyberpunk i daty premiery to gra pojawi się zapewne dopiero w 2020 roku. Taka taktyka nakręcania hypu graczom, którzy się tym jarają jest nieprzyjemna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh ja po pierwszych zapowiedziach całkowicie nie czekałem na tę grę to teraz mam 100% pewność że nie będę czekał. Jak bym chciał kopie san andreas to w GTA 5 zagram przynajmniej tych odpychających motywów cyberpunkowych nie ma.

10 minut temu, Lamenre napisał:

Czuję się rozczarowany, po tym jak czytałem opis tego uniwersum oraz po teaserze spodziewałem się czegoś bardziej w stylu Bladerunner, czegoś mrocznego i cięższego. To co pokazali wygląda jak cukierkowy zlepek całego punk mainstreamu z internetu.

Mrocznych gierek nikt nie lubi i nie sprzedają się, więc z ich punktu widzenia to dobra decyzja szczególnie biorąc pod uwagę że cyberpunk to okropna nisza którą nie wielu lubi. 

Edytowano przez ZubenPL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Lamenre napisał:

Czuję się rozczarowany, po tym jak czytałem opis tego uniwersum oraz po teaserze spodziewałem się czegoś bardziej w stylu Bladerunner, czegoś mrocznego i cięższego. To co pokazali wygląda jak cukierkowy zlepek całego punk mainstreamu z internetu.

Widac, że gra będzie bardzo duża i brawo im za to, że póki co dobrą jakością reprezentują polski rynek gier wideo. Sposób w jaki wprowadzili ten trailer na pokazie dowodzi, że chca się liczyć na tym rynku i traktują to poważnie.

Osobiście ten trailer mnie ostatecznie odepchnął od tytułu, nie mój klimat. Fajnie chociaż, że DMC 5 wtjdzie i nowe Metro : )

Aha, i skoro nie było nawet pokazanej rozgrywki z Cyberpunk i daty premiery to gra pojawi się zapewne dopiero w 2020 roku. Taka taktyka nakręcania hypu graczom, którzy się tym jarają jest nieprzyjemna.

Cóż. Niestety muszę napisać, że zaoszczędziłeś mi pisania.

Piszę niestety, ponieważ nie piszę tego z radością, ale również nie tego się spodziewałem po Cyberpunk 2077 i mam dokładnie taki sad odbiór tego trailera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lamenre napisał:

Czuję się rozczarowany, po tym jak czytałem opis tego uniwersum oraz po teaserze spodziewałem się czegoś bardziej w stylu Bladerunner, czegoś mrocznego i cięższego. To co pokazali wygląda jak cukierkowy zlepek całego punk mainstreamu z internetu.

Widac, że gra będzie bardzo duża i brawo im za to, że póki co dobrą jakością reprezentują polski rynek gier wideo. Sposób w jaki wprowadzili ten trailer na pokazie dowodzi, że chca się liczyć na tym rynku i traktują to poważnie.

Osobiście ten trailer mnie ostatecznie odepchnął od tytułu, nie mój klimat. Fajnie chociaż, że DMC 5 wtjdzie i nowe Metro : )

Aha, i skoro nie było nawet pokazanej rozgrywki z Cyberpunk i daty premiery to gra pojawi się zapewne dopiero w 2020 roku. Taka taktyka nakręcania hypu graczom, którzy się tym jarają jest nieprzyjemna.

Uff. a myślałem, że tylko mnie nie porwało. Na szczęście to tylko trailer, ale spodziewałem się czegoś... innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nie wiem czego się spodziewaliście. Wiecznej nocy? Sądząc po trailerze możemy się spodziewać normalnego cyklu dobowego. Myśleliście że jak blade runner będzie wyglądał za dania? Też jak ma wyglądać miasto neonów, ulepszeń i ledów wszędzie? 

Dla mnie trailer wygląda znakomicie. Jedyne co bym jeszcze chciał zobaczyć to gameplay i datę premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby kolory w grze oznaczały że gra od razu będzie wesoła i radosna. Błagam was...Nie trzeba mroku i ciemności by stworzyć coś mrocznego i poważnego, czy filmy DC niczego nas nie nauczyły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dariuszp napisał:

A ja nie wiem czego się spodziewaliście.

Ja nie spodziewałem się GTA 2077, a na to wygląda niestety. Kolejna gra którą mogę przestać się interesować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie wygląda to genialnie. Wydaje się, że w końcu nie będzie to gra o ratowaniu świata, a coś bardziej przyziemnego. Ja tam nie mogę się doczekać, a wychodzi, że jeszcze sobie poczekam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryu_Makkuro napisał:
dariuszp napisał:

A ja nie wiem czego się spodziewaliście.

Ja nie spodziewałem się GTA 2077, a na to wygląda niestety. Kolejna gra którą mogę przestać się interesować.

Bo ma otwarty świat i pojazdy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwiastun do Beyond Good and Evil 2 też do najmroczniejszych nie należy, a nie pamiętam, by ktoś na niego narzekał. Osobiście ze zwiastuna jestem bardziej niż zadowolony. Jeżeli nie odbiega zbytnio od gry to mogę się spodziewać ogromnego świata z mnóstwem rzeczy do roboty, co w przypadku jakości gier REDów wiąże się z mnóstwem frajdy. Na rok 2019 nawet nie ma co liczyć jak dla mnie - obstawiałbym 2/3 kwartał 2020.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sporo informacji znajduje się w "ukrytej" wiadomości na końcu zwiastuna.

  • Będzie to RPG dla pojedynczego gracza.
  • Sami tworzymy postać (te dwa punkty starczą, żeby odbić wszystkie zarzuty "GTA, ale w przyszłości").
  • Jeżeli będą dodatki to takie pokroju tych do Wiedźmina 3.
  • Potwierdzenie o braku mikrotransakcji.

Plus parę innych informacji. Jak ktoś szuka tej wiadomości to na końcu parę ostatnich klatek trzeba przewinąć. Wiadomość jest tak podzielona, że połowę widać na jednej klatce, a połowę na drugiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, ja również nie tego się spodziewałem, ale to dopiero pierwszy zwiastun i jest za wcześnie aby sądować wyroki. Wierzę, że historia opowiedziana w grze będzie niesamowita, a na resztę info po prostu poczekam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Otwarty świat typu miasto?

Futurystyczne, neonowe klimaty?

Strzelanka trochę nawalanka?

Jest słońce i dzień a nie wieczna noc!?

Kto by się tego mógł spodziewać? CDP, zrąbaliście sprawę, idę anulować preorder.

Edytowano przez misioo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozczarowanie pełną gębą. Po 6 latach tylko tyle? Przepraszam, ale Bethesda swoim zwiastunem Elders Scrolls VI pozamiatała. A Redsi się zbłaźnili. Będzie śmiesznie jak te dwa tytuły wyjdą w tym samym roku. Tylko hape na nastepce Skyrima rośnie, a z Cyberpunka schodzi powietrze już teraz. Mogli przynajmniej zapowiedziec dodatek do Wieśka, bo po klapie finansowej gwinta (liczyli na duzo więcej) to do premiery Cyberpunka dojadą na oparach. A jak gra się nie sprzeda to będzie grozić im zamknięcie. Klap klap kalp dla działu marketingu w CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam narzekania w tym wątku to szczerze widać że wszyscy zapominają że oryginalne UFO: Enemy Unknown miało cukierkową-komiksową grafikę i nikt nie narzekał, że to psuje klimat. To samo przy okazji nowych odsłon serii. Poza tym to, że będzie pełny cykl dobowy wiadomo było od dawna, więc za przeproszeniem ci co są zawiedzeni niech spadają na drzewo, bo ich krytyka jest żenująca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetnie to wyglada ! Szkoda że pewnie jeszcze ze dwa lata jak nie więcej w produkcji, ale najważniejsze to to by gra była skończona i dopracowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować