Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2018: Gears 5 w 4K i 60 fps. Są szczegóły i pierwsze screeny

5 postów w tym temacie

TC, poprzez politykę (nie)rozwojową przy Gears of War 4 zniszczyło tę markę. Brak nowego contentu i motywowanie społeczności do powrotu do grania tylko poprzez nowe (irracjonalne w swej powtarzalności) osiągnięcia to dno.

 

Warto zwrócić uwagę, że to już nie seria Gears of War. To po prostu "Gears". Over and out.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@FayMoon < Fakt, że TC zabiło markę swoją kampanią Single-playerową w 4 części ale Multi wcale takie nie jest złe ;), dobrze się nawet w nim bawi ale technicznie z lagami jest trochę ciężko, szczególnie jak przeciwna drużyna ma pingi 5,10,15,24 a Ty 59 xd, ale rozgrywka mimo to jest przyjemna jak się nie ciśnie o statystyki i zwycięstwa ;), ja tam głównie grinduje na skiny :D.

Dla mnie Gears of War 4 jest dobrą strzelanką, przez to że ma dobre Gore i blood i gdyby inne shootery miały taką brutalność jak Gearsy np. Battlefield to wtedy bez zmuszania się bym go kupował jakbym nie miał w co grać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SJW ponownie uderza. Kiedy to Gears of War przestało być naładowaną testosteronem siekanką. Kiedyś takie było :/ A teraz już nie wiem co to ma być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować