Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2018: Battlefield V –; tryb Grand Operations na 24-minutowym zapisie rozgrywki

5 postów w tym temacie

Kolimatory, bronie z roku 43+ w operacji z 40. Do tego bitwa o Narvik miała miejsce w maju i czerwcu więc nie sądzę, że było tam tyle śniegu. Zderzające się w powietrzu samoloty odbijają się od siebie... Dziękuje bardzo, postoję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheDoc napisał:

Zderzające się w powietrzu samoloty odbijają się od siebie... Dziękuje bardzo, postoję.

Przypominam, że w poprzedniej części dało się wsadzić dwa czołgi między skrzydła dwupłatowca i latać z nimi. Może fizyka samolotów nie jest szczególnie dobra, ale niewiele gier może się taką pochwalić. War Thunder jest tu wyjątkiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, teraz to już ktoś na dole popłynął. Przecież to by był idiotyzm gdybyśmy na konkretnej mapie mogli biegać z kilkoma tylko rodzajami broni. A ma ich być jak najwięcej. TheDoc, grałeś w jakiegoś Bf kiedyś? 

Jeśli o kolimatory chodzi to chyba tylko luneta na materiale była. Kolimatora nie zauważyłem żadnego. W materiale nie spodobało mi się to dziwne zderzenie samolotów, bez konsekwencji. Ale to bug prawdopodobnie. Sposób poruszania się postaci, znowu na kucaka dziwnie od lewej do prawej się przesuwają, jak w csie. Mogliby twórcy przy tego typu poruszaniu się (zbyt intensywnie w jednym momencie) utrudnić oddawanie strzału. Fajnie, że wchodzeniu do transportera towarzyszą animacje. 

Rzeczywiście, po filmiku wysuwam podobny wniosek, że to nadal ten sam battlefield. Trochę szkoda. Nie ciągnie mnie już do tej serii, myślę, że to przez mniejszą ilość czasu, która każe mi go poświęcić na bardziej wartościowe gry. I nic mnie w tych nowych częściach nie zachęca. Zdaję sobie świadomość, że battlefield nigdy nie był symulatorem, ale sposób w jaki oddaje pole walki do mnie nie przemawia i czuję niedosyt. Na niektóre rzeczy przy starszych częściach można było przymknąć oko i sobie mieć nadzieję, że gdy technologia pozwoli to kolejne części będą coraz lepsze i lepsze. Ale tutaj oprócz oczywistych elementów i kilku mniejszych nowości, wszystko jest takie samo. Gdyby battlefield 5 oferował powiedzmy.. Tak z conajmniej 128 graczy na jednej mapie, a mapy nie były by ani za duże ani za małe - wtedy uznałbym to za krok naprzód. Zwłaszcza przy drugiej wojnie, gdzie zawsze uważałem, że mapy są zbyt puste. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować