Zaloguj się, aby obserwować  
djrydzyk

World of Warcraft Expansion: Burning Crusade

781 postów w tym temacie

CDP nie odpowie bo pewnie znowu dali ciała na całej linni i nie umia dostac nawet na premiere paruset sztuk a oficjalnego infa nie dadza bo wtedy duzo osob zrezygnuje z preorderow i zamowi za granica badz w sklepach ktore sprowadza zza granicy. Sam osobiscie czekam na jakies info ale jezeli do 11 stycznia nie bedzie to rezygnuje z preordera i zamawiam za granica. Polscy dystrybutorzy jeszcze raz pokazali jak daleko sa za Europa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDP nie odpowie bo pewnie znowu dali ciała na całej linni i nie umia dostac nawet na premiere paruset sztuk a oficjalnego infa nie dadza bo wtedy duzo osob zrezygnuje z preorderow i zamowi za granica badz w sklepach ktore sprowadza zza granicy. Sam osobiscie czekam na jakies info ale jezeli do 11 stycznia nie bedzie to rezygnuje z preordera i zamawiam za granica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawde wstyd zeby taka firma nie byla w stanie na tydzien przed premiera umiescic konkretnej informacji czy bedziecie mieli gre na czas czy nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gdyby pierwszy miesac byl za darmo, kupilbym dodatek juz w dniu premiery, ale ze nie bedzie to niestety musze zrezygnowac bo nie stac mnie w tej chwili na wydatek 200 zl na dodatek i abonament :( blizz jest zbyt pazerny na pieniadze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2007 o 15:08, Flaszka napisał:

Naprawde wstyd zeby taka firma nie byla w stanie na tydzien przed premiera umiescic konkretnej
informacji czy bedziecie mieli gre na czas czy nie....

Oj ludzie - poserfujcie trochę po necie a przekonacie się, że nawet a Anglii nie potwierdzili daty premiery tylko piszą w ciemno.
Na dowód po raz kolejny zamiesczam info z amazon.co.uk "Please note: the release date has yet to be confirmed by Vivendi Universal and so is subject to change at any time." Mam nadzieje, że zrozumiecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak pewnie juz nie maja gier w Ultimie, bo nie sprowadza nawet 500 pudelek.
Jakby co to kolega siedzi w Londynie i przesle mi CDKEY mailem a gre sie pociagnie z torrenta :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja niekapuje zeby tak szanowana firma jak CDP doprowadzała do takiego szału kompletnej niewiedzy swoich klientów to poprostu czysty skandal. Wstydź sie CDP a nie reklamuj w kółko Wiedźmina bo MY gracze wolimy WoW i jak nam go nie wyślecie w terminie to stracicie NAS waszych chlebodaców bo to tylko dzieki nam istniejecie na runku i naszym goldziakom.Weście się do R O B O T Y CDP !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.01.2007 o 15:47, Cymciak napisał:

Oj ludzie - poserfujcie trochę po necie a przekonacie się, że nawet a Anglii nie potwierdzili
daty premiery tylko piszą w ciemno.
Na dowód po raz kolejny zamiesczam info z amazon.co.uk "Please note: the release date has yet
to be confirmed by Vivendi Universal and so is subject to change at any time." Mam nadzieje,
że zrozumiecie...

Dokładnie. Jedynie na amerykańskiej stronie Blizzarda jest info, że mają w swoim sklepie do kupienia (a raczej było, bo już dawno są "out of stock" :D). Na europejskiej stronie Blizzarda dalej panuje cisza odnośnie dodatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2007 o 15:55, mala91 napisał:

A ja niekapuje zeby tak szanowana firma jak CDP doprowadzała do takiego szału kompletnej niewiedzy
swoich klientów to poprostu czysty skandal. Wstydź sie CDP a nie reklamuj w kółko Wiedźmina
bo MY gracze wolimy WoW i jak nam go nie wyślecie w terminie to stracicie NAS waszych chlebodaców
bo to tylko dzieki nam istniejecie na runku i naszym goldziakom.Weście się do R O B O T Y
CDP !!!


Jesli 91 to rok Twojego urodzenia to Ci wybaczam te glupoty ktore wypisujesz powyzej.
Pomijam fakt, ze zamiast grac w WoW powinnas(es) troche pocwiczyc interpunkcje i skladnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2007 o 15:55, CH1CKEN napisał:

Mój kumpel zamówił w kilku miejscach, zapłaci temu kto pierwszy przyśle. :P I po problemie
xD


Taaaaaaa?
Czyli co? Nie odbierze reszty paczek? No takiego klienta to ja bym kopnal w zad :>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

^ Kop w zad to malo przez takich ludzi w dzien premiery szybciej niz powinny zaczyna brakowac egzemplarzy gier.

Data wydania TBC byla znana od dawana i gram.pl mial czas sie do niej ustosunkowac (16.I byl zapowiadany od bodaj 2miechow, a zostal potwierdzony 2 dni temu), zamiatst tego mamy okazje ogladac swinki skarbonki latajace po stronie..... .

Panowie od gram.pl dajciez jakas sensowna odpowiedz bo jezeli to prawda ze na TBC u was bede czekal jeszcze solidny tydzien lub dwa to wole juz zamowic przesylke z Anglii i czekac 2-5dni, a miec pewnosc.

A co do graczy nie czarujmy sie ze pierwszy tydzien TBC bedzie jeszcze gorszy od otwarcia bram AQ (Ci co grali na PvP realmach i byli przy tym wiem o czym mowia) Lagi, D/conecty, padniete serwy, Gankowanie do upadlego. Teraz bedzie jeszcze czekanie w 40 osobowych kolejkach na spawn moba aby zaliczyc q.

Tydzien mozna sobie odpuscic ale jak mowi nie zwalnia to wg mnie gram.pl z puszczenia jakiegokolwiek odzewu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 07:12, Black Morpho napisał:

Data wydania TBC byla znana od dawana i gram.pl mial czas sie do niej ustosunkowac (16.I byl
zapowiadany od bodaj 2miechow, a zostal potwierdzony 2 dni temu), zamiatst tego mamy okazje
ogladac swinki skarbonki latajace po stronie..... .

W pełni się zgadzam, porażający jest ten brak informacji w sprawie najbardziej oczekiwanej gry ostatnich miesięcy.

@m1szer zrobiłem podobnie, płacę przelewem więc kto pierwszy przyśle potwierdzenie u tego kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ludzie i po co sie tak napalac na ten dodatek, zeby go miec juz 5 minut po polnocy w dzien premiery :P ja tam poczekam az ta cala goraczka opadnie i wtedy sobie zamowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 08:15, gremlin79 napisał:

ludzie i po co sie tak napalac na ten dodatek, zeby go miec juz 5 minut po polnocy w dzien
premiery :P ja tam poczekam az ta cala goraczka opadnie i wtedy sobie zamowie


Tutaj nie chodzi o napalanie sie tylko o brak jakiejkolwiek informacji ze strony oficjalnego dystrybutora na Polske. CD Projekt do tej pory nie raczyl poinformowac swoich klientow czy beda mieli gre w terminie czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, generalnie trochę się teraz zachowuje po "cenegowskiemu", czyli na zasadzie "a może zapomną". Przykre to, wolałbym już oficjalne info mówiące, że nie będzie TBC na premierę niż takie milczenie. Ale jak kolega trafnie zauważył - wtedy wiara zrezygnowała by z preorderów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze coś - teraz zauważyłem, że sklepy inetowe mają 2 dychy taniej niż CDP... :/ Z tym, że CDP umożliwia wykorzystanie wPLN (że niby promocja) i wychodzi mniej więcej na to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie maja czas do 11,12 stycznia. Poczekamy, zobaczymy.

Ktos pisal na innym forum, ze dzwonil do CDP i:

"Chcielibysmy aby gra trafiła do klientow w dniu premiery, jest taka szansa ale nie mozemy zagwarantowac tego na 100%"

W dniu premiery, czyli 16tego. Ja i tak sie od poczatku nie spodziewalem wczesniej niz 17.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować