Zaloguj się, aby obserwować  
djrydzyk

World of Warcraft Expansion: Burning Crusade

781 postów w tym temacie

Dnia 15.01.2007 o 19:27, m1szer napisał:

Z internetu. Poszukaj sobie.
W kazdym kraju sa dosc mocno okrojone ilosci. W mniejszych krajach do w ogole jest dramat (z
relacji gildiowiczow).


Nie dziękuję nie poszukam – udowadnianie tezy leży na barkach tezę wygłaszających a nie słuchaczy (- Człowiek nie pochodzi od małpy stworzył go wieki potwór spaghetti!! - Jak to udowodnisz? - Gdzieś przeczytałem - poszukaj sobie...).

Litwin z naszej gildii zamówił w GB i już dał posta na forum, że ma zainstalowane i jest "ready to enter dark portal". I kto na tym stracił? Vivendi czy dystrybutor na Litwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.01.2007 o 19:36, yansen1978 napisał:

Litwin z naszej gildii zamówił w GB i już dał posta na forum, że ma zainstalowane i jest "ready
to enter dark portal". I kto na tym stracił? Vivendi czy dystrybutor na Litwie?


U nas niektorzy Polacy tez maja i co?
EOT z mojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie,

Kierując się doświadczeniem z dostaw poprzednich "Gorących Tytułów" które zamawiałam w CD Projekt śmiem twierdzić, że co najmniej 50% z nas nie dostanie jutro upragnionej paczki. Częściowo jest to pewnie, nie wiedzieć czemu, nieprzygotowaniem dystrybutora, który kolejny raz zraża do siebie stałych klientów. Z drugiej strony wina leży też po stronie kuriera który ma w nosie że wszyscy na grę czekamy (mogli by podpisać umowę z inną firmą).

Dla tych którzy nie wiedzą podobna sytuacja miała miejsce podczas premiery Guild Wars Factions (paczka 1 dzień po premierze z gwarancja dostawy w zamówieniu na dzień przed premierą) oraz Guild Wars Nightfall (paczka 2 dni po premierze).

Życzę wszystkim i sobie cierpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 20:17, Centauri napisał:

Yayayaya =] Mam juz wyslane :)

ja już od 13 mam ze wysłane... jak jutro niedostane to bende zapi****** po trójmieście szukając kuriera z moją paczką!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam niewysłane. :( I skoro CDP ma mnie w nosie to i ja mam, kupię w sklepie i tego nie odbiorę. BTW: od kierownika jednego z empików wiem, że jeśli jutro nie dostarczą TBC to będą płacić karę za nie wywiązanie się z umowy. I dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh fajnie macie a w moim nadal pisze ze zostanie wyslane 15 stycznia, ciekaw jestem czy teraz dopiero aktualizuja statusy czy robili to na bierzaco bo jezeli teraz, to mam szanse ze przesylka zostala wyslana, a jak nie to moje zaufanie do CPD jako solidnej firmy zostanie mocno zachwiane, zreszta dziwi mnie fakt ze zaden pracownik nie zabral glosu w tym topicu do tej pory... no coz jak tam glosi pewne przyslowie ze cierpliwy beda nagrodzeni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 20:28, Vandergaart napisał:

> > Yayayaya =] Mam juz wyslane :)
> ja już od 13 mam ze wysłane...

Ja mam wyslane od piatku i nic.


No to dostaniesz jutro.
Hipo tez mial wyslane w piatek, dzwonil dzis do CDP i Masterlinka i mu powiedzieli, ze dostanie jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 20:32, moucin napisał:

heh fajnie macie a w moim nadal pisze ze zostanie wyslane 15 stycznia, ciekaw jestem czy teraz
dopiero aktualizuja statusy czy robili to na bierzaco bo jezeli teraz, to mam szanse ze przesylka
zostala wyslana, a jak nie to moje zaufanie do CPD jako solidnej firmy zostanie mocno zachwiane,
zreszta dziwi mnie fakt ze zaden pracownik nie zabral glosu w tym topicu do tej pory... no
coz jak tam glosi pewne przyslowie ze cierpliwy beda nagrodzeni :)


Będą nagradzani hah! Będą nagradzani tak samo jak ci co przyjeli od kuriera GWN? To ja dziękuję w takim razie! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no niestety moje obawy okazaly sie prawdziwe, CPD poprostu nie szanuje klienta, mogli zrobic cos takiego ze zamowienia na pierwsza partie sa przyjmowane do okreslonego terminu wtedy to bylo by wiadome na czym sie stoi, a tak to kij wie kiedy otrzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 20:35, m1szer napisał:

No to dostaniesz jutro.
Hipo tez mial wyslane w piatek, dzwonil dzis do CDP i Masterlinka i mu powiedzieli, ze dostanie
jutro.


Masterlink mi powiedzial, ze nie maja takiej przesylki :) Zreszta mi sie tam nie spieszy to i tak nie bedzie grywalne przez conajmniej tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 20:46, Benedictus napisał:

czy ja wiem... wysylaja do tej pory. do mnie szly dwie oddzielne paczki. o 20:30 wyslali 1sza,
teraz oczekuja na druga. wiec widac robia dzisiaj nocke :D


a mi wlasnie zmienili na

"Status Twojego zamówienia: pakowane i przygotowywane do wysyłki"

wykasowali date 15 stycznia O_o, wysla czy nie? jesli nie to byla moja pierwsza i ostatnia wizyta w tym sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.01.2007 o 20:49, Sadaih napisał:

a mi wlasnie zmienili na

"Status Twojego zamówienia: pakowane i przygotowywane do wysyłki"

wykasowali date 15 stycznia O_o, wysla czy nie? jesli nie to byla moja pierwsza i ostatnia
wizyta w tym sklepie


Same here X_x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hyh... Status: wysłano dn. 15.01.2007. Wyszukuję paczkę po numerze listu przewozowego - nie ma jej w bazie kuriera ;p... How lame is that? Co ciekawe, planowaną datę dostawy poprawiono na 16-17 stycznia... uhh jakby mnie to dziwiło... Jednak kurcze blade jakieś konkretne zasady powinny obowiązywać, jeśli nie dostanę paczki w dniu premiery, pogniewamy się i zadzwonię do CDP, przeprowadzając konwersację o bardzo niemiłym charakterze. Co to da? Zapewne nic, poza tekstem pani/pana z obsługi klienta [po odłożeniu słuchawki] "wiesz, Staszek? Kolejny wredny ch*j myślał, że doczeka się TBC do 16 stycznia... BUAAAHHAHAHAHA". Tja, nvm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a najlepsze jest to ze teraz z 10% partii ktora otrzymal CDP bedzie mozna kupic na allegro imo przy premierach takich tytulow powinni zrobic tak ze 1 sztuka przypada na 1 osobe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować