Zaloguj się, aby obserwować  
djrydzyk

World of Warcraft Expansion: Burning Crusade

781 postów w tym temacie

Hmm robi się trochę nerwowo. Robiłem preorder 11 grudnia i potwierdziłem natychmiast jak tylko można było a też mam "pakowane i przygotowywane do wysyłki". Na innych forach są ludzie co zamawiali w październiku i też mają jeszcze "pakowane i przygotowywane do wysyłki". A ludzie co zamawiali w ostatniej chwili mają już wysłane.

Jeśli jutro rano nic się nie ruszy to będzie cienko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak samo tu... Jak jutro nie dostane to sie szczerze... zdenerwuje bo zamowilem 8.10.2006 czyli praktycznie w pierwszym mozliwym terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Zadzwonie do CDP"

Buahahahah, sprobuj sie dodzwonic, trzeba byc Bogiem zeby ktos tam odebral telefon. Firmy ktora zarabia miliony nie stac na dwie linie telefoniczne ? Smieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... i u mnie to samo :-O Grunt żebym do piątku to dostał bo inaczej zacznę się martwić :) I tak pewnie tyle ludzi do jutro WoWa się wbije że będzie się 2 godziny w kolejce czekało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamowilem jako jeden z pierwszych, dostane jako jeden z ostatnich. W jakim k... kraju osoby ktore zamawiaja wczesniej traktowane sa najgozej ze wszystkich ? Co to jest za syf ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej denerwujące jest to, że nieważna jest kolejnośc pre orderów. Jest to dość nieprofesjonalne podejście jeśli chodzi o porównanie z innymi sklepami. Poprostu brak szacunku dla klienta no ale to Polska przecież jest to czego innego się spodziewać =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 20:58, Eliotsan napisał:

"Zadzwonie do CDP"

Buahahahah, sprobuj sie dodzwonic, trzeba byc Bogiem zeby ktos tam odebral telefon. Firmy
ktora zarabia miliony nie stac na dwie linie telefoniczne ? Smieszne.


Hmmm dziwne. Ja sie dodzwonilem dzis o 11 po 4 probach, w piatek kolo 15 tez z 4-6 prob.
Ale fakt, mogli by zatrudnic wiecej osob do hotline :P. Nie mam pretensji oczywiscie do obecnych pracownikow, ktorzy robia wiele rzeczy poza odbieraniem telefonow (np pakuja nasze paczki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 20:55, NattaN napisał:

Hyh... Status: wysłano dn. 15.01.2007. Wyszukuję paczkę po numerze listu przewozowego - nie
ma jej w bazie kuriera ;p... How lame is that?


Jesli paczki wyszly godzine temu to jakim cudem maja sie znalezc w systemie Masterlinka? Zastanowiles sie?
To nie CDP wprowadza im do systemu numer paczki, tlko oni sami po sortowaniu.

Dnia 15.01.2007 o 20:55, NattaN napisał:

Co ciekawe, planowaną datę dostawy poprawiono
na 16-17 stycznia...


Pewnie zalezy od odleglosci i tego, czy ML nie da dupska.

Dnia 15.01.2007 o 20:55, NattaN napisał:

Jednak kurcze blade jakieś konkretne zasady
powinny obowiązywać, jeśli nie dostanę paczki w dniu premiery, pogniewamy się i zadzwonię do
CDP, przeprowadzając konwersację o bardzo niemiłym charakterze. Co to da?


Nic nie da. Co sa winne temu panie, ktore siedza przy telefonie? To od nich zalezy kiedy paczki wyjda, to od nich zalezy, ze dostawa gier z Vivendi przyszla pozniej niz sie spodziewali.
Chamstwem i bluzgami nic nie zalatwisz. Mozesz zaglosowac portfelem i nic w gram.pl wiecej nie kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> To od nich zalezy kiedy paczki wyjda, to od nich zalezy, ze dostawa gier z Vivendi przyszla pozniej niz sie >spodziewali.

Ech, zabralko wiele mowiacego znaku zapytania na koncu zdania. Przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lol, ja mam teraz " złożone Cz, 12.10.2006, pakowane i przygotowywane do wysyłki" brak wzmianki o wysyłce dziś! A gońcie się! Nie odbiorę paki, zapłacą dodatkowo, sam kupię w empiku. Ani słowa wyjaśnienia nie słyszałem. Cholera jasna, złożyłem to zamówienie 2 miechy temu, chociaż głupie "przepraszamy" mi się należy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 21:08, -Elk- napisał:

Lol, no ja mam napisne wyslane, a jak wchodze w dane paczki na masterlinka stronie, to mi mowi,
ze taka paczka nie iistnieje xD Ja chce moja EK!!! xD



Don`t worry, ML później wprowadza dane do systemu. Najważniejszy e-mail od CDP ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 21:08, -Elk- napisał:

Lol, no ja mam napisne wyslane, a jak wchodze w dane paczki na masterlinka stronie, to mi mowi,
ze taka paczka nie iistnieje xD Ja chce moja EK!!! xD

najpierw przeczytaj co tam jest napisane a potem komentuj!!

numer możesz sprawdzać dopiero od godzin porannych dnia następnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to sie uspokoilem :D

Utworzenie kwitu importowego DPD 15/01/2007 21:25:55 Przesyłka odebrana przez kuriera

tracking Master linku juz jest xD oby doszlo jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 21:20, Duckman napisał:

No to sie uspokoilem :D

Utworzenie kwitu importowego DPD 15/01/2007 21:25:55 Przesyłka odebrana przez kuriera

tracking Master linku juz jest xD oby doszlo jutro


Duckman welcome in da club :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 Utworzenie kwitu importowego DPD 15/01/2007 21:25:53 Przesyłka odebrana przez kuriera WA1
2 Magazyn: przyjęcie od kur. 15/01/2007 17:04:25 Przesyłka wchodząca do sortowni WA2

Dobrze sie zapowiada ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 Utworzenie kwitu importowego DPD 15/01/2007 21:24:41 Przesyłka odebrana przez kuriera WA1
2 Magazyn: przyjęcie od kur. 15/01/2007 20:19:04 Przesyłka wchodząca do sortowni WA2

Tez teraz mi dodalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować