Zaloguj się, aby obserwować  
djrydzyk

World of Warcraft Expansion: Burning Crusade

781 postów w tym temacie

Widzę, że naprawdę trudno powstrzymać się niektórym od komentowania w taki sposób ...

Poczekajcie do końca dnia jutrzejszego i jak nie przyjedzie to wtedy kombinujcie co robić dalej, a póki co wszystko idzie zgodnie z planem ... wysyłka miałą być dziś, tak jest napisane na stronie gram.pl i tak jest. Też nie dostałem maila, że paczka została wysłana, ale trochę cierpliwości i w tej chwili mimo, że maila nie mam to gra już jest w magazynie u kuriera, teraz licze tylko na to by jutro dojechała lub sam podjade i odbiore i kropka.

Opóźnienia w branży gier zdarzają się zawsze ... zresztą nie tylko w tej branży, wielkie mi HALO ... pamiętajcie, chcecie mieć gre na już to się trzeba czasem postarać o to samemu, nikt nic nie daje ot tak ... ale widać niektórzy są zbyt leniwi ;-) W końcu zwykła edycja TBC pewnie już leży od jakiegoś czasu we wszystkich większych sklepach typu Media Markt czy Empik, albo pojawi się tam już jutro, więc co za problem, napewno każdy ma w pobliżu tego typu sklep, w którym może dokonać zakupu zwykłej edycji gry.

Chyba, że coś pominąłem ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

" napewno każdy ma w pobliżu tego typu sklep, w

Dnia 15.01.2007 o 22:44, Idzikowski6 napisał:

którym może dokonać zakupu zwykłej edycji gry. "


Ja nie mam! I tylko spróbuj odpowiedzieć "to twoja sprawa, że mieszkasz na takim zadupiu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 22:22, tronix napisał:

Witam,

za najbardziej skandaliczne uważam większość Waszych komentarzy. Przeczytajcie te własne jeszcze
raz i zastanówcie się o czym wy piszecie i czy to chcieliście napisać.

CDP jest firmą, która zawsze na pierwszym miejscu stawia zadowolnie Klienta.

CDP nie wysyła/pakuje itp. przesyłek Sklepu.gram.pl. Zajmuje się tym "magazyn", który mieści
się poza Warszawą.

Pozdrawiam
tx


No nareszcie znalazl sie ktos madry i skomentowal. Ja te posty czytam dla zabawy. Relaksuje mnie to po ciezkim dniu na uczelni. Narzekanie jest bez sensu - nie podoba wam sie CDP - nie kupujcie u nich i tyle. Tak samo nie rozumiem narzekania na Blizz w przypadku gdy cos nie dziala... Dla mnie Blizz odwalil kawal dobrej roboty, gra jest wspaniala, a przy tak wielkim rpzesiewzieciu na prawde ciezko jest pomyslec o wszystkim, nie da sie uniknac bledow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś przeczytałem posta gdzie ktoś dzwonił do CDP w sprawie TBC i opowiedziano mu że nie ważne co pisze w zamówieniach, gry mają niby dojść na czas. JAk nie, to w tedy można nad CDP koty wieszać ;)

Osobiście sam zacznę się denerwować jak jutro do mnie paczka nie trafi, już nawet nie chodzi o to że musze na chama pograć już jutro, ale o to że CDP utwierdzał w przekonaniu że paczki dojdą jutro. A jak nie dojdzie to ja nie wiem po co ten cały pre order jak zamawiając paczkę w listopadzie mam dostać później od innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 22:49, Kasidelvar napisał:

" napewno każdy ma w pobliżu tego typu sklep, w
> którym może dokonać zakupu zwykłej edycji gry. "

Ja nie mam! I tylko spróbuj odpowiedzieć "to twoja sprawa, że mieszkasz na takim zadupiu".



Hmmm ... dobra w takim razie powstrzymam się jak chcesz :PP ale z drugiej strony dla chcącego nic trudnego ... nie mieszkasz na pustni gdzie w pobliżu godziny jazdy busem czy samochodem nie takowego sklepu, no ale NVM.

Dnia 15.01.2007 o 22:49, Kasidelvar napisał:

Snake_GMC - to może jak masz pogląd magazynów to udałoby ci się uszczuplić jakoś ich zapasy niezauważalnie ? :-) Pare gier do kolekcji by się każdemu przydało prawda :)


Ja poczekam i rano zadzwonie do Masterlinka i dowiem się co i jak z paczuszką i wtedy się okaże ... ale podejrzewam, że jeżeli ktoś na stronie gram.pl ma nadal status, że przygotowywana do wysyłki albo, że wysyłka 15, to albo nie ma aktualki jeszcze co jest bardzo możliwe i najwyżej jutro dostaniecie numer przesyłki jak będzie już w drodze do was. Jak nie ... no cóż ... wtedy będziecie mogli zacząć wreszcie narzekąc bo póki co to jak to zwykle Polacy, zawsze niezadowoleni, a jeszcze nic nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pociesze was tym ze na 99% serwery bedą prawie niegrywalne :D

/outlands serw padnie/nie bedzie npc do jutra/sprzet sie spali/login serw padnie/account managment padnie
/updrage account padnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 22:49, dorkah napisał:

> Witam,
>
> za najbardziej skandaliczne uważam większość Waszych komentarzy. Przeczytajcie te własne
jeszcze
> raz i zastanówcie się o czym wy piszecie i czy to chcieliście napisać.
>
> CDP jest firmą, która zawsze na pierwszym miejscu stawia zadowolnie Klienta.
>
> CDP nie wysyła/pakuje itp. przesyłek Sklepu.gram.pl. Zajmuje się tym "magazyn", który
mieści
> się poza Warszawą.
>
> Pozdrawiam
> tx

No nareszcie znalazl sie ktos madry i skomentowal. Ja te posty czytam dla zabawy. Relaksuje
mnie to po ciezkim dniu na uczelni. Narzekanie jest bez sensu - nie podoba wam sie CDP - nie
kupujcie u nich i tyle. Tak samo nie rozumiem narzekania na Blizz w przypadku gdy cos nie dziala...
Dla mnie Blizz odwalil kawal dobrej roboty, gra jest wspaniala, a przy tak wielkim rpzesiewzieciu
na prawde ciezko jest pomyslec o wszystkim, nie da sie uniknac bledow.


:) Zgadam się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 22:57, Kasidelvar napisał:

pociesze was tym ze na 99% serwery bedą prawie niegrywalne :D

/outlands serw padnie/nie bedzie npc do jutra/sprzet sie spali/login serw padnie/account managment
padnie
/updrage account padnie



hehe dokładnie, po ostatnim big patchu Earthen Ring przez tydzien był niegrywalny, a to resety serwera co 10 minut, a tu nagle gramy bez żadnego npca czy moba, pustka, sami gracze. Boję się myśleć co się będzie dziać jutro..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 22:57, Kasidelvar napisał:

pociesze was tym ze na 99% serwery bedą prawie niegrywalne :D

/outlands serw padnie/nie bedzie npc do jutra/sprzet sie spali/login serw padnie/account managment
padnie
/updrage account padnie

A wersja optymistyczna to lagi? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 22:44, Idzikowski6 napisał:

Poczekajcie do końca dnia jutrzejszego i jak nie przyjedzie to wtedy kombinujcie co robić dalej,
a póki co wszystko idzie zgodnie z planem ...

No coz narazie to gdybanie, lacine zostawiam ewentualnie na jutrzejszy wieczor :P Ale czy tak trudno byłoby (zakladajac, że paczki zostały jednak wysłane), żeby ktoś po zapakowaniu calosci towaru napisal na forum "Wszystkie paczki wyslane, jednak dniowka dawno sie skonczyla wiec czesc statusów zamowien nie zostanie dzis uaktualniona"? Ukruciłoby to rozrastanie sie tego tematu i ukoiło dusze klientow :P

Dnia 15.01.2007 o 22:44, Idzikowski6 napisał:

pamiętajcie, chcecie mieć gre na już to się trzeba czasem postarać o to samemu, nikt
nic nie daje ot tak ...


No tak nikt nie daje ot tak, tylko że jako czlowiek leniwy zapłaciłem za to. CDP nie daje mi tej gry "ot tak".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 23:02, Priorin napisał:

> Poczekajcie do końca dnia jutrzejszego i jak nie przyjedzie to wtedy kombinujcie co robić
dalej,
> a póki co wszystko idzie zgodnie z planem ...
No coz narazie to gdybanie, lacine zostawiam ewentualnie na jutrzejszy wieczor
:P Ale czy tak trudno byłoby (zakladajac, że paczki zostały jednak wysłane), żeby ktoś po zapakowaniu
calosci towaru napisal na forum "Wszystkie paczki wyslane, jednak dniowka dawno sie skonczyla
wiec czesc statusów zamowien nie zostanie dzis uaktualniona"? Ukruciłoby to rozrastanie sie
tego tematu i ukoiło dusze klientow :P

> pamiętajcie, chcecie mieć gre na już to się trzeba czasem postarać o to samemu, nikt
> nic nie daje ot tak ...

No tak nikt nie daje ot tak, tylko że jako czlowiek leniwy zapłaciłem za to. CDP nie daje mi
tej gry "ot tak".



Dlatego właśnie proponuje poczekać do jutra, mają czas do 23:59:59 dnia jutrzejszego i wszystko będzie jutro jasne, czy gra dojedzie czy nie.

No niby można by dać znać, że TAK WYSŁANE, albo NIE, NIE DOSTANIECIE ICH :PP ale jutro rano jak powrócą napewno wszystko będzie GUT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmienił się status, chociaż wiem że wysłane, i powinno dojść.

Status Twojego zamówienia: wysłane w dniu 15 stycznia 2007

Przewidywana data dostawy: 17 stycznia 2007 - 18 stycznia 2007

Jeśli paczki wysłano w godzinach południowych / popołudniowych, jest szansa że jutro wieczorem będzie już na poczcie - co prawda listonosz awizo doręczy najwcześniej 17 (podczas zmiany) ale nic nie szkodzi podejść wieczorkiem na pocztę i sie dopytać - w kocu trasa Wrocław - Warszawa to trasa szybkiego ruchu ;) Tyle tych pośpiechów / expressów / intercity, że na jeden z pociągów paczka jutro trafić musi. Pozostaje mieć nadzieję, że odbiorę wieczorem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do teraz czekalem cierpliwie znajac bolaczki takiego wydania, ale pare faktow zebranych razem sklonilo mnie do napisania tego postu w nadziej ze odpowie ktos "z gory". Pomijam fakt dodania smyczy a pozniej jej znikniecia z zamowienia (moze sie skonczyly? w kazdym badz razie to ponoc nie jest zgodne z prawem?). Pomijam fakt ze nadal status mojego zamowienia nadal jest "pakowane i przygotowywane do wysyłki". Ale skandaliczne dla mnie jest to ze znajomy skladajacy zamowienie dzien pozniej mial status "wyslane" i rownie skandaliczne jest to ze nagle data przy statusie (15.01) ulegla dezintegracji. Ja na prawde rozumiem ze jest ciezko przy takiej premierze, ale na prawde zupelnie zatrwazaja mnie takie ruchy jakie tu przedstawilem. Czy odpowiedzialni ludzie z CDP tudziez ich magazynu sa wstanie udzielic mi informacji dlaczego zaczynam byc niezadowolonym klientem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PS. Wierzę, że paczki jednak wysłano wcześniej, jedynie baza danych została zaktualizowana później z uwagi na natłok pracy / bajzel w CDP - niepotrzebne skreślić. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak samo byli ludzie co mówili ze paczki od Guildwars Nightfall byly wysłane, a potem sie okazalo ze jednak nie..."bo to albo tamto"....teraz jest taka sama sytuacja...znowu jest "bo to albo tamto winne" tylko nie gram.pl. Biedacy dzis dopiero zauwazyli w kalendarzu ze bedzie premiera TBC:P

Zreszta wystarczylo zeby jedna osoba z cdp skrobnęła tutaj, krótko i zwięźle

"Część paczek wysłana reszta jutro" dziekuję do widzenia, ale po co to tylko klienci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować