Zaloguj się, aby obserwować  
djrydzyk

World of Warcraft Expansion: Burning Crusade

781 postów w tym temacie

Dnia 15.01.2007 o 23:07, kangelus napisał:

Pomijam fakt dodania
smyczy a pozniej jej znikniecia z zamowienia (moze sie skonczyly? w kazdym badz razie to ponoc
nie jest zgodne z prawem?).


Smycze zniknely, bo beda dolaczane do kazdego zamowienia(nie tylko do pre-orderow jak wczesniej pisano). Napisal to "blue" w ktorym z watkow. Szkoda, tylko ze takie info nie zostalo rozeslane wszystkim osobom, ktore zamowily gre. Nie kazdy czyta forum, nie kazdy to znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do padania wsyzstkiego, ja wierze ze bedize dzialac i jesli beda problemy to krotkie... zauwazcie ze konta juz teraz mozna upgradowac od ponad pol godziny i strona chodzi idealnie... lgowna strona juz zostala przelaczona na low bandwich z tylko najwazniejszymi opcjami... mysle ze Blizzard sie dobrze na to przygotowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 23:13, Centauri napisał:

Co do padania wsyzstkiego, ja wierze ze bedize dzialac i jesli beda problemy to krotkie...
zauwazcie ze konta juz teraz mozna upgradowac od ponad pol godziny i strona chodzi idealnie...
lgowna strona juz zostala przelaczona na low bandwich z tylko najwazniejszymi opcjami... mysle
ze Blizzard sie dobrze na to przygotowal


Napewno lepiej sie przygotował niż CDP..hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie, założę się, że w gram.pl pracowali dziś nieco dłużej, gdyż nr paczki otrzymałem dopiero koło godziny 19-20, a ktoś musiał jej ten status zmienić. Druga sprawa - jako, że o 21 wszystkie paczki, bez względu na kolejność zamówień [zbiorczo] trafiły do magazynu Masterlink''a, powinny dojść do nas już jutro, chyba, że w ciągu nocy napadnie nas zima stulecia czy Obcy przylecą na premierę WoW:TBC w swoim statku-matce ;p. Póki co jednak jestem bardzo zły na CDP, grrr, chłopaki generują wokół siebie za dużo Aggro ;p. Anyway, tak jak ktoś wyżej powiedział, odszczekam wszystko, co na nich mówiłem wcześniej, jeśli wywiążą się z umowy i paczuszka dojdzie do mnie już jutro ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 23:15, NattaN napisał:

Zdecydowanie, założę się, że w gram.pl pracowali dziś nieco dłużej, gdyż nr paczki otrzymałem
dopiero koło godziny 19-20, a ktoś musiał jej ten status zmienić. Druga sprawa - jako, że o
21 wszystkie paczki, bez względu na kolejność zamówień [zbiorczo] trafiły do magazynu Masterlink''a,
powinny dojść do nas już jutro, chyba, że w ciągu nocy napadnie nas zima stulecia czy Obcy
przylecą na premierę WoW:TBC w swoim statku-matce ;p. Póki co jednak jestem bardzo zły na CDP,
grrr, chłopaki generują wokół siebie za dużo Aggro ;p. Anyway, tak jak ktoś wyżej powiedział,
odszczekam wszystko, co na nich mówiłem wcześniej, jeśli wywiążą się z umowy i paczuszka dojdzie
do mnie już jutro ;).


A inaczej... TEKSAŃSKA MASAKRA PIŁĄ MECHANICZNĄ!! Arrr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 22:54, Idzikowski6 napisał:

> " napewno każdy ma w pobliżu tego typu sklep, w
> > którym może dokonać zakupu zwykłej edycji gry. "
>
> Ja nie mam! I tylko spróbuj odpowiedzieć "to twoja sprawa, że mieszkasz na takim zadupiu".



Hmmm ... dobra w takim razie powstrzymam się jak chcesz :PP ale z drugiej strony dla chcącego
nic trudnego ... nie mieszkasz na pustni gdzie w pobliżu godziny jazdy busem czy samochodem
nie takowego sklepu, no ale NVM.

> Snake_GMC - to może jak masz pogląd magazynów to udałoby ci się uszczuplić jakoś ich zapasy
niezauważalnie ? :-) Pare gier do kolekcji by się każdemu przydało prawda :)

Ja poczekam i rano zadzwonie do Masterlinka i dowiem się co i jak z paczuszką i wtedy się okaże
... ale podejrzewam, że jeżeli ktoś na stronie gram.pl ma nadal status, że przygotowywana do
wysyłki albo, że wysyłka 15, to albo nie ma aktualki jeszcze co jest bardzo możliwe i najwyżej
jutro dostaniecie numer przesyłki jak będzie już w drodze do was. Jak nie ... no cóż ... wtedy
będziecie mogli zacząć wreszcie narzekąc bo póki co to jak to zwykle Polacy, zawsze niezadowoleni,
a jeszcze nic nie wiadomo.



Drogi kolego większość z nas nie pisze tych komentarzy bezpodstawnie zważywszy że nie korzystamy z tego sklepu pierwszy raz. Nie tak dawno miała miejsce podobna sytuacja. Chodzi oczywiście o premierze GW Nightfall.

Moim zdaniem jak o 21 zmienił się status z pakowane 15.01 na pakowane to na pewno jutro nie dojdzie (u mnie niestety tak się zmieniło)

Ja nawet nie jestem zły na CD Projekt. Cała sytuacja zaczyna mnie śmieszyć. Jak pisał kolega powyżej w sytuacji wysłania paczek normalna firm zamieściła by jakiś news na stronie. A tu nic (kolejny powód żeby sądzić że moja paczka jutro nie dojdzie).

Co do mojego rozbawienia to CD projekt niczego się nie nauczył od premiery GW a dostali ode mnie 2 szansę. Jestem zły nie na nich tylko na siebie że jak głupek zapłaciłem znowu z góry (nie będę dawał zarobić kurierowi za nic - nie dostanę zwrotu za przesyłkę).

Śmieszy mnie również to że CD projekt jest oficjalnym dystrybutorem w Polsce i nie może sobie poradzić z paczkami a taka ULTIMA robi dla chętnych premierę w swojej siedzibie o 00:00 - PEŁEN SZACUNEK DLA ULTIMY. Bije się w piersi że u nich nie zamówiłem :(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 23:28, 123kruk napisał:

Mam tylko nadzieje ze wysla jutro i ze ten burdel nie jest spowodowany brakiem kopii.


Oj, brak kopii wywołałby niezłe piekło u CDP-owców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 23:28, 123kruk napisał:

Mam tylko nadzieje ze wysla jutro i ze ten burdel nie jest spowodowany brakiem kopii.


Jesli jest spowodowany brakiem kopii to wtedy musieli by chyba siedzibę zmienic :)))) Przecież ludzie by ich rozjechali a na pewno większość by zrezygnowała z zamówień i zaczęła szukać gdze indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety jak ktos wczesniej napisal ze juz tak bylo z GW nightfall czemu CDP projekt niemogl sie nauczyc ze bedzie podobnie badz jeszcze gorzej wiec hmm? moze powinniscie przygotowac sie lepiej? hmm może jak juz robicie pre-order to je respektujcie a nie ja osobiscie zlozylem preorder 06.10.2006 a moj kumpel 9 stycznia, ja mam ze do mnie sie pakuje a on ze juz ma wyslane.Panowie ja niewiem moja paczka sie dluzej pakuje do jasne ciasne czy co?!!
to sie nazywa pre-orde?? chyba pre-zenada.

bylem namawiany zeby zamowic w ultimie ale myslalem ze jako cdp projekt "Gówny dystrybutor" na polske zrobi to szybciej i solidniej wielce sie pomylilem...stracilem dla was szacunek w tym momencie i pograzacie sie w oczach ludzi juz 5 metrow ponizej poziomu molu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 23:32, Dr Pressure napisał:

Niehmm może jak juz robicie pre-order to je respektujcie a nie ja osobiscie zlozylem preorder
06.10.2006 a moj kumpel 9 stycznia, ja mam ze do mnie sie pakuje a on ze juz ma wyslane.Panowie
ja niewiem moja paczka sie dluzej pakuje do jasne ciasne czy co?!!
to sie nazywa pre-orde?? chyba pre-zenada.


to będzie mnie właśnie najbardziej w tym wszystkim bolało jeżeli ja paczki nie dostaną, zamawiając dwa miesiące przed premierą, a dostanie osoba która zamówiła dwa tygodnie przed. Póki co cicho sza, bo przekonam się dopiero jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 23:34, Dead-pl napisał:

też wam się wydaje że jutro będzie BARDZO wzmożony ruch na serwerach blizza ? :>


skoro cześć ludzi już dostała to trzeba będzie sprawdzić po godzinie 0 czyli za 24 minutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 23:20, robert111111 napisał:

(...) Ja nawet nie jestem zły na CD Projekt. Cała sytuacja zaczyna mnie śmieszyć. Jak pisał kolega
powyżej w sytuacji wysłania paczek normalna firm zamieściła by jakiś news na stronie. A tu
nic (kolejny powód żeby sądzić że moja paczka jutro nie dojdzie). (...)


Pewnie zamieszczą, że to z przyczyn od nich nie zależnych, i jacy to oni są biedni i itd itp :) A pod newsem nagle wszyscy wybacza i się będą cieszyć (w komentarzach) i dawać kolejną, 1562 szansę ;)
Martwi mnie tylko to, że nawet jak będzie wysłane to i tak zacznie się walka z Masterlinkiem, obiecanki dostarczenia przesyłki, kurier nie trafi albo napisze, ze już był (tak było z Gothicem 3). Ehhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 23:50, Himura napisał:

> (...) Ja nawet nie jestem zły na CD Projekt. Cała sytuacja zaczyna mnie śmieszyć. Jak
pisał kolega
> powyżej w sytuacji wysłania paczek normalna firm zamieściła by jakiś news na stronie.
A tu
> nic (kolejny powód żeby sądzić że moja paczka jutro nie dojdzie). (...)

Pewnie zamieszczą, że to z przyczyn od nich nie zależnych, i jacy to oni są biedni i itd itp
:) A pod newsem nagle wszyscy wybacza i się będą cieszyć (w komentarzach) i dawać kolejną,
1562 szansę ;)
Martwi mnie tylko to, że nawet jak będzie wysłane to i tak zacznie się walka z Masterlinkiem,
obiecanki dostarczenia przesyłki, kurier nie trafi albo napisze, ze już był (tak było z Gothicem
3). Ehhh...



To jest druga storna medalu ze wysylaja najbardziej nierzetelnym kurierem w warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe, ja tez jutro zaczynam przemarsz po sklepach, a paczke z cdprojektu odesle (oczywiscie rano zadzwonie i sie upewnie czy wyslali czy nie), a tak poza tym wlasnie sobie stoje przed portalem i server na ktorym gram sie wywalil

:DDD a jeszcze 00:00 nie ma:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, jest po polnocy, moj serwer sie nie wywalil. Strony dzialaja, strona z upgrade account dziala bez problemow.
Az nie moge uwierzyc, to napewno Blizzard ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować