Zaloguj się, aby obserwować  
djrydzyk

World of Warcraft Expansion: Burning Crusade

781 postów w tym temacie

Dnia 16.01.2007 o 15:05, mustang1924 napisał:

Czyli ci z hordy sa lepsi czy jak?


Nie, sa inni :) Roznice jednak dotycza jednej czy dwoch zdolnosci. To naprawde niewielka roznica. Wybierz lepiej ktora strona konfliktu bardziej ci odpowiada.

Dnia 16.01.2007 o 15:05, mustang1924 napisał:

A jak nimam dodatku to nie mgoe nimi grac?


Wtedy nie mozesz grac nowymi rasami (w tym Blood Elfami, ktorzy jako jedyni moga byc palladynami w hordzie). Alliance jednak ma palladynow w wersji podstawowej.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 15:05, mustang1924 napisał:

> >

Lepszy jest ten, którym tobie się lepiej gra :)
Jeśli nie masz dodatku, możesz grać tylko paladynami Ludzi i Krasnoludów. Sam grałem Human Paladinem i było świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W kazdym Empiku w Lodzi setki sztuk, w Media Markcie wielkie standy z setkami sztuk, a znajomy mowil ze w magazynie maja wiecej. Nikt nie kupuje, o 15stej ubyly 3 sztuki... a ludziom anulowali zamowienia, bo "nie starczylo".
Oczywiscie na kazdym jest naklejka CD Projekt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie jeszcze troche poczekam zanim sobie zamówie(bo nie mam kasy:( ) a jak myslicie która rasa będzie lepsza Drenei czy Krwawe Elfy?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 15:27, Vordor napisał:

Ja sobie jeszcze troche poczekam zanim sobie zamówie(bo nie mam kasy:( ) a jak myslicie która
rasa będzie lepsza Drenei czy Krwawe Elfy?.



grasz tym co lubisz - czyt. najbardzie Ci pasuje.


osobiście zrobie sobie Blood Elf''as Fire Mage''a :) i zobaczymy jak się bedzie grało.
Osobiście uwielbiam Priest''ów i takim gram bo lubie leczyc:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 15:20, Eliotsan napisał:

W kazdym Empiku w Lodzi setki sztuk, w Media Markcie wielkie standy z setkami sztuk


Wiesz moze jaka jest sklepowa cena? Mysle czy nie olac paczki z CDP i kupic normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 15:20, mustang1924 napisał:

Ok dzięki a w jakie najlepiej talenty inwestowac jesli chce się leczyć, zabijąc mobki b dobrze
i miec swietny honor za ktory kupie potem przedmioty?


Palladynem chyba najlepiej w Retribution (masz wtedy duza sile i szybciej zdobywasz poziomy). Jak juz bedziesz mial wysoki poziom to zmienisz talenty w zaleznosci do co bedziesz chcial robic (leczyc, wlaczyc z innymi graczami czy zbierac kase).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra panowie do CDP nic nie mam (wysłali mi TBC w terminie..) a zato mnie wkurza Masterlink a mianowicie:

16/01/2007 12:31:00 Przechowanie paczki w magazynie GDN
a mamy 15:30 i D*** a kumpel z bloku obok już sie cieszy swojim egzemplarzem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 15:35, Volvox napisał:

> Ok dzięki a w jakie najlepiej talenty inwestowac jesli chce się leczyć, zabijąc mobki
b dobrze
> i miec swietny honor za ktory kupie potem przedmioty?

Palladynem chyba najlepiej w Retribution (masz wtedy duza sile i szybciej zdobywasz poziomy).
Jak juz bedziesz mial wysoki poziom to zmienisz talenty w zaleznosci do co bedziesz chcial
robic (leczyc, wlaczyc z innymi graczami czy zbierac kase).


A mozesz mi dac linka do tego na stronie wowa ze sie calculuje skille? No mi zalezy zebys tylko siebie leczyc, walczyc z innymi graczami i zbierac kase :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 15:20, Eliotsan napisał:

W kazdym Empiku w Lodzi setki sztuk, w Media Markcie wielkie standy z setkami sztuk, a znajomy
mowil ze w magazynie maja wiecej. Nikt nie kupuje, o 15stej ubyly 3 sztuki... a ludziom anulowali
zamowienia, bo "nie starczylo".
Oczywiscie na kazdym jest naklejka CD Projekt...


To proste.
Duży odbiorca chce uzyskać jak największy rabat, a więc musi zamówić jak największą ilość egzemplarzy.
CDP aby wywiązać się z zamówienia musi dostarczyć iloiść potwierdzoną na potwierdzeniu zamówienia.
Blizz/Vivendi traktuje CDP jak jakiegoś nie poważnego dystrubutora i rzuca mu jakąs tam ilość, niekoniecznei zgodną z życzeniami CDP, więc CDP kroi zamówienia indywidualne online aby wywiązać się za swoich zobowiązań wobes odborców hurtowych.
Klienci indywidualni mogą się bujać, bo jaką maja siłę przebicia? I tak kupią i tak, bo podaż jest mniejsza od popytu, a jak się uda naciągnąć ich bezpośrednio w sklepie online na tzw. "promocję" to jeszcze lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 15:48, mustang1924 napisał:

A mozesz mi dac linka do tego na stronie wowa ze sie calculuje skille? No mi zalezy zebys tylko
siebie leczyc, walczyc z innymi graczami i zbierac kase :)


http://www.wow-europe.com/en/info/underdev/burningcrusade/paladin/talents.html

PS. Kto jest do wszytskiego jest do niczego ;p Niemniej jednak stawialbym na Retribution, a jak sie dorobisz dobrego sprzetu to mozna sprobowac przejsc na Holy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zadzwoniła do mnie pani z gram.pl i proponowała anulowanie normalnego zamówienia a wysłanie zamówionego TBC:EK. Oczywiście się zgodziłem jednak dostane TBC w swoje ręce dopiero za 2 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurka jeszcze niema. Na stronie śledzenia zamówienia pisze że: 16/01/2007 07:17:54 Magazyn: wydanie kurierowi.Jest 16:10 paczki nadal niema ;/.Może mi ktoś na oko powiedzieć czy będzie dzisiaj i około której?(Chodzi o TBC:EK)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 15:56, Volvox napisał:

> A mozesz mi dac linka do tego na stronie wowa ze sie calculuje skille? No mi zalezy zebys
tylko
> siebie leczyc, walczyc z innymi graczami i zbierac kase :)

http://www.wow-europe.com/en/info/underdev/burningcrusade/paladin/talents.html

PS. Kto jest do wszytskiego jest do niczego ;p Niemniej jednak stawialbym na Retribution, a
jak sie dorobisz dobrego sprzetu to mozna sprobowac przejsc na Holy


No ja chce sie leczyc podstawow zawsze mozna kupic miksutry przeciez:) Wiec reribution a potem jakies tam z walka i zeby wygrywac na pvp i pve ale reribution to glownei takie ze na pvp i pve

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już dostałem, ale jestem ciekaw co się stało ze smyczą "tvc" i jak można tą grę zarejestrować na koncie gram.pl... Oprócz tego cud miód i w ogóle super edycja (ek of coz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować