Zaloguj się, aby obserwować  
djrydzyk

World of Warcraft Expansion: Burning Crusade

781 postów w tym temacie

Dnia 16.01.2007 o 15:20, Eliotsan napisał:

W kazdym Empiku w Lodzi setki sztuk, w Media Markcie wielkie standy z setkami sztuk, a znajomy
mowil ze w magazynie maja wiecej. Nikt nie kupuje, o 15stej ubyly 3 sztuki... a ludziom anulowali
zamowienia, bo "nie starczylo".
Oczywiscie na kazdym jest naklejka CD Projekt...


No i się wszystko zgadza. Anulowali zamówienia na kolekcjonerską, normalnej jest dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NO co to mam byc....ehhhh instalacja wyklada sie na DRUGIEJ plycie, pieknie...... Mam w domu dwa egzemplarze BC i na obu to samo....grrrr......ciekawe kto za to beknie, znajac zycie pewnie bedzie totalna cisza i tyle, jutro bedzie czas na rozmowe przez telefon z CD, wiec do jutra drogi dystrybutorze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 19:54, Bambusek napisał:

> W kazdym Empiku w Lodzi setki sztuk, w Media Markcie wielkie standy z setkami sztuk, a
znajomy
> mowil ze w magazynie maja wiecej. Nikt nie kupuje, o 15stej ubyly 3 sztuki... a ludziom
anulowali
> zamowienia, bo "nie starczylo".
> Oczywiscie na kazdym jest naklejka CD Projekt...

No i się wszystko zgadza. Anulowali zamówienia na kolekcjonerską, normalnej jest dużo.


Bambusek tak jak pisałem , nie ma ani sztuki , może coś jeszcze w sklepie zostało chodz za wiele nie mieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 20:02, BIGcarus napisał:

> > W kazdym Empiku w Lodzi setki sztuk, w Media Markcie wielkie standy z setkami sztuk,
a
> znajomy
> > mowil ze w magazynie maja wiecej. Nikt nie kupuje, o 15stej ubyly 3 sztuki... a ludziom

> anulowali
> > zamowienia, bo "nie starczylo".
> > Oczywiscie na kazdym jest naklejka CD Projekt...
>
> No i się wszystko zgadza. Anulowali zamówienia na kolekcjonerską, normalnej jest dużo.

oczywiscie chodziło mi o sklepy w miastach nie w gram;)

Dnia 16.01.2007 o 20:02, BIGcarus napisał:


Bambusek tak jak pisałem , nie ma ani sztuki , może coś jeszcze w sklepie zostało chodz za
wiele nie mieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 19:57, Kret1977 napisał:

NO co to mam byc....ehhhh instalacja wyklada sie na DRUGIEJ plycie, pieknie...... Mam w domu
dwa egzemplarze BC i na obu to samo....grrrr......ciekawe kto za to beknie, znajac zycie pewnie
bedzie totalna cisza i tyle, jutro bedzie czas na rozmowe przez telefon z CD, wiec do jutra
drogi dystrybutorze:)

Mnie sie instaluje normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 20:05, Alucard777 napisał:

> NO co to mam byc....ehhhh instalacja wyklada sie na DRUGIEJ plycie, pieknie...... Mam
w domu
> dwa egzemplarze BC i na obu to samo....grrrr......ciekawe kto za to beknie, znajac zycie
pewnie
> bedzie totalna cisza i tyle, jutro bedzie czas na rozmowe przez telefon z CD, wiec do
jutra
> drogi dystrybutorze:)
Mnie sie instaluje normalnie


No to masz szczescie, tak jak sporo moich znajomych z Gildii a ja czekam i czekam az do momentu braku odpowiedzi od programu instalacyjnego......n/c poza jednym BIG GRATZ MATE from Blizz;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mojemu koledze z gildii sie wywalalo na 4 plycie. Kupil druga sztuke z desperacji i zadzialalo.
Widze, ze to jakas plaga. Nie dzialajace plyty + zwalony pet w EK. GG Vivendi Universal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muhahahaha nie mam pytan, jak ktos ma problem z instalacja, zrzucice katalogi z plytek na HDD powinno pomoc ale zeby taka kiche zrobic.......Blizz chyba wie, ze mam 8 milionow uzaleznionych ludkow:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>W kazdym Empiku w Lodzi setki sztuk, w Media Markcie wielkie standy z setkami sztuk, a
> znajomy
> > mowil ze w magazynie maja wiecej. Nikt nie kupuje, o 15stej ubyly 3 sztuki... a ludziom
> anulowali

Uhaha dobre dobre.

Wez nie rob ludzikom nadziei - BC nie ma w zadnym MMarkcie, w zadnym EMpiku w zadnym ElectroWorld - przynajmniej na terenie Wrocka - Wszystko rozeszlo sie w ciagu 4 godzin.

W Empikach nie sprzedawano ludziom z ulicy - jedynie jesli zarezerwowales wczesniej osobiscie dostawales egzeplarz tajniacki czekajacy pod lada :D

Owszem - standow i plakatow wszedzie pelno - tylko gier niet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś ma zainstalowanego Kaspersky AV nie zainstaluje TBC!

Żeby zainstalować grę trzeba wyłączyć / wstrzymać ochronę antywirusową w K AV

Inaczej wywala na drugiej płycie

Ponad 1h biegania do i z powrotem Empika.
Co prawda wymienili mi cd2 (bo mimo, że czytnik ją czytał to wywalała mi się instalacja, gdy ją wkładałem,
ale powiedzieli mi, że taką informację kazał im przekazywać CDP.

Inną głupotą jest to, że jak wpiszesz cdkey z TBC to nie możesz grać na wersji podstawowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm w Warszawie, we wszystkich Empikach stos BC, w MM także, Saturn identycznie, ElectroWorld także, wszędzie wielkie stosy gier, w Saturnie w Arkadii, nawet w 3 miejscach takie stosy, ledwo sie im mieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie z obaw o brak bc w dniu premiery i konieczności kupienia w lutym zamowilem w listopadzie (1.11.2006)^^
w gdańsku a przynajmniej w empiku obok mnie było sporo bc bo kumpel kupil ok 15 ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 19:57, Kret1977 napisał:

NO co to mam byc....ehhhh instalacja wyklada sie na DRUGIEJ plycie, pieknie...... Mam w domu
dwa egzemplarze BC i na obu to samo....grrrr......ciekawe kto za to beknie, znajac zycie pewnie
bedzie totalna cisza i tyle, jutro bedzie czas na rozmowe przez telefon z CD, wiec do jutra
drogi dystrybutorze:)


Wyłącz programy antywirusowe !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na forum Blizzarda są tematy ze znanymi błędami gry. Tak więc przyczyny problemów z instalacją mogą być: antywirusy lub fizycznie uszkodzona płyta (i to najlepiej sprawdzić kopiując jej zawartość na dysk).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie pewnie głupie, naiwne, i bez sensu ;-)

Czy mając zainstalowaną podstawkę + BC, można sobie spokojnie grać zupełnie od zera? - czy też należy trochę pociupać w podstawkę, i dopiero jak się dorobi odpowiedniego lvl''a to instalować dodatek BC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 21:54, Jatzoo napisał:

Pytanie pewnie głupie, naiwne, i bez sensu ;-)

Czy mając zainstalowaną podstawkę + BC, można sobie spokojnie grać zupełnie od zera? - czy
też należy trochę pociupać w podstawkę, i dopiero jak się dorobi odpowiedniego lvl''a to instalować
dodatek BC?

możesz grać od zera na nowych servach sa tlumy BE i draniei..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważcie, że CDP dało taką plamę z tymi wysyłkami (vide moje całkowite usunięcie z listy zamówienia bez słowa), że schowało łeb w piach i nawet ani słowa na głównej o premierze TBC. lol, żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2007 o 00:03, Snake_GMC napisał:

Zauważcie, że CDP dało taką plamę z tymi wysyłkami (vide moje całkowite usunięcie z listy zamówienia
bez słowa), że schowało łeb w piach i nawet ani słowa na głównej o premierze TBC. lol, żałosne


Po wpadkach z poprzednimi premierami chyba juz przywykli do fuszerki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować