Zaloguj się, aby obserwować  
djrydzyk

World of Warcraft Expansion: Burning Crusade

781 postów w tym temacie

Dnia 17.01.2007 o 00:03, Snake_GMC napisał:

Zauważcie, że CDP dało taką plamę z tymi wysyłkami (vide moje całkowite usunięcie z listy zamówienia
bez słowa), że schowało łeb w piach i nawet ani słowa na głównej o premierze TBC. lol, żałosne

Ja tam anulowałem zamówienie bo prędzej znajde wcześniej niż w lutym ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2007 o 00:03, Snake_GMC napisał:

Zauważcie, że CDP dało taką plamę z tymi wysyłkami (vide moje całkowite usunięcie z listy zamówienia
bez słowa), że schowało łeb w piach i nawet ani słowa na głównej o premierze TBC. lol, żałosne


musiałes miec pecha. ja dość sceptycznie podszedłem do zamówienia na gram.pl po moich ostatnich przygodach z zamówieniami. Mimo to, że grę zamówiłem jakieś 2 tyg temu, wszystko przebiegło idealnie gładko, od pakowania przesyłki do dnia jej wysłania zgodnie z informacją na stronie, a 16 stycznia kurier grzecznie ok 14 zadzwonił do drzwi firmy z pudełkiem i komentarzem: "to co, juz pewnie nie bedzie pracy?" :)

Dziekuje cdp za bezbłednie zrealizowane zamówienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zainstalowałem i pograłem trochę (jak na razie tylko 1 zone w outlandzie - oby dalej bylo lepiej) ale jestem ciut rozczarowany.
Questowe rzeczy dostepne dla kazdego sa czesto znacznie lepsze od tych ciezko wyfarmionych z instanceów z podstawki ktora wg mnie w tym momencie straciła wiele swojego uroku...

A co do questów - zabij pozamiataj czyli standard. Jest pare wyjatkow i to bardzo ciekawych ale to kropla w morzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem bardzo zadowolony. Set epik z pvp można teraz bardzo łatwo wymienić, ale czym Blizz miał przyciągnąć nowym graczy jak nie sprawić, że ich postaci wkrótce będą bezwartościowe? :) To komercha przecież, ale mi się to bardzo podoba, że teraz łatwo jest się wzmocnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2007 o 08:44, Arlathan napisał:

> Zauważcie, że CDP dało taką plamę z tymi wysyłkami (vide moje całkowite usunięcie z listy
zamówienia
> bez słowa), że schowało łeb w piach i nawet ani słowa na głównej o premierze TBC. lol,
żałosne

musiałes miec pecha. ja dość sceptycznie podszedłem do zamówienia na gram.pl po moich ostatnich
przygodach z zamówieniami. Mimo to, że grę zamówiłem jakieś 2 tyg temu, wszystko przebiegło
idealnie gładko, od pakowania przesyłki do dnia jej wysłania zgodnie z informacją na stronie,
a 16 stycznia kurier grzecznie ok 14 zadzwonił do drzwi firmy z pudełkiem i komentarzem: "to
co, juz pewnie nie bedzie pracy?" :)

Dziekuje cdp za bezbłednie zrealizowane zamówienie :)


Fajnie masz, bo ja zamowilem 15 pażdziernika i zostalo wyslane dopiero szesnastego. Żenada, jakies priorytety powinny kurde byc, bo jak tak to jaki jest sens preorder robic? No ale cdp zarobi swoje, paczke z opoznieniem wysle i ani be ani przepraszamy za utrudnienia ani pocaluj mne w dupe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2007 o 10:02, 123kruk napisał:

Fajnie masz, bo ja zamowilem 15 pażdziernika i zostalo wyslane dopiero szesnastego. Żenada,
jakies priorytety powinny kurde byc, bo jak tak to jaki jest sens preorder robic? No ale cdp
zarobi swoje, paczke z opoznieniem wysle i ani be ani przepraszamy za utrudnienia ani pocaluj
mne w dupe


widac liczyła się pewnie data potwierdzenia zamówienia. potwierdziłem na parę godzin po prośbie akceptacji.

swoją drogą juz kiedyś pisałem o propozycji przy zamówieniach, które ułatwią życie. Jak ktoś zamawia na firme to fajnie bo produkt dostanie za dnia, ale na dom to rzadko kiedy ktoś jest aby to odebrać. Można dodać pole "Uwagi" przy zamówieniu, gdzie wpisze się to właśnie...

Renoma firmy Masterlink jest tak mocna jak najgorszy kurier. Niestety tu o renomie firmy nie świadczy jej marka tylko indywidualne widzi-mi-się kuriera. Do jednego mojego kolegi kurier "A" jak pocałował klamke zadzwonił i spytał kiedy będzie w domu aby to dostać. Rezultat: kolega grał z nami wczoraj.. Natomiast do innego kolegi kurier "B" jak pocałował klamke to niestety nie zadzwonil. Kolega interweniował sam i Masterlinka. Rezultat: umówiony pozniejszy termin na dzis..


z tym mozna cos zrobic, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytając niektóre posty widzę, że moja historia z zamówieniem wygląda różowo:
dodatek zamówiłem 17 listopada 2006 roku wraz z karta prepaid,
w czwartek dostałem mail z informacją o płatności,
w piątek dokonałem zapłaty,
w poniedziałek przesyłka została wysłana,
a we wtorek o godzinie 15 miałem już kuriera w domu.

Moje doświadczenia z firmami kurierskimi wskazują na to, że Masterlink to najlepsza firma kurierska.
Przed dostawą dzwonią, upewniając się, że jestem w domu. Dla mnie ideał.

Nie muszę chyba dodawać, że od godziny 17 do 1 w nocy zagrywałem się, grając nową rasą BE i przeszedłem przez portal moim NE Druidem. Miodziooo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.01.2007 o 10:17, kizi napisał:

Moje doświadczenia z firmami kurierskimi wskazują na to, że Masterlink to najlepsza firma kurierska.
Przed dostawą dzwonią, upewniając się, że jestem w domu. Dla mnie ideał.


To samo mam.
Czesto cos zamawiam kurierem i zawsze ktos z Masterlinka do mnie dzwoni, zawsze jest ten sam pan Tomek, ktory stara sie byc z rana. Widac, ze to zalezy od ludzi.
Natomiast nie lubie DHL. Nie dzwonia, przyjezdzaja kiedy chca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z CDP mógłby łaskawie wypowiedzieć się w sprawie obiecanych smyczy do wersji Kolekcjonerskiej i sposobu zarejestrowania tejże na koncie ? (nie dostaliśmy kart rejestracyjnych !!! )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2007 o 14:20, Aramil napisał:

Czy ktoś z CDP mógłby łaskawie wypowiedzieć się w sprawie obiecanych smyczy do wersji Kolekcjonerskiej
i sposobu zarejestrowania tejże na koncie ? (nie dostaliśmy kart rejestracyjnych !!! )


Jakbys czytal forum to bys wiedzial. Kod rejestracyjny do EK otrzymasz droga mailowa jak Twoje zamowienie zmieni status z "wyslane" na "dostarczone". Podobno w ciagu 2-3 dni od otrzymania paczki.

Co do smyczy to mialy byc dla wszystkich, ale pewnie nie starczylo. Nie macie czego zalowac,sa mocno srednio wykonane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2007 o 17:39, m1szer napisał:

Co do smyczy to mialy byc dla wszystkich, ale pewnie nie starczylo. Nie macie czego zalowac,sa
mocno srednio wykonane.


A co mnie to obchodzi? Fuszerka by CDP po raz n-ty. Ich pokraczna logistyka guzik mnie obchodzi - jak i pewnie większości zamawiąjących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.01.2007 o 18:26, Snake_GMC napisał:

A co mnie to obchodzi?


Pewnie tyle co mnie.
/care

>Fuszerka by CDP po raz n-ty. Ich pokraczna logistyka guzik mnie obchodzi

Dnia 17.01.2007 o 18:26, Snake_GMC napisał:

- jak i pewnie większości zamawiąjących.


No to dzwon, awanturuj sie, podpal siedzibe, albo siebie, nie wiem... cokolwiek.
Ja tylko pisze, ze smycz jest srednio wykonana i gdybym ja (podkreslam JA) jej nie dostal to pewnie bym sobie darowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2007 o 10:15, Arlathan napisał:

> Fajnie masz, bo ja zamowilem 15 pażdziernika i zostalo wyslane dopiero szesnastego. Żenada,

> jakies priorytety powinny kurde byc, bo jak tak to jaki jest sens preorder robic? No ale
cdp
> zarobi swoje, paczke z opoznieniem wysle i ani be ani przepraszamy za utrudnienia ani
pocaluj
> mne w dupe

widac liczyła się pewnie data potwierdzenia zamówienia. potwierdziłem na parę godzin po prośbie
akceptacji.

swoją drogą juz kiedyś pisałem o propozycji przy zamówieniach, które ułatwią życie. Jak ktoś
zamawia na firme to fajnie bo produkt dostanie za dnia, ale na dom to rzadko kiedy ktoś jest
aby to odebrać. Można dodać pole "Uwagi" przy zamówieniu, gdzie wpisze się to właśnie...

Renoma firmy Masterlink jest tak mocna jak najgorszy kurier. Niestety tu o renomie firmy nie
świadczy jej marka tylko indywidualne widzi-mi-się kuriera. Do jednego mojego kolegi kurier
"A" jak pocałował klamke zadzwonił i spytał kiedy będzie w domu aby to dostać. Rezultat: kolega
grał z nami wczoraj.. Natomiast do innego kolegi kurier "B" jak pocałował klamke to niestety
nie zadzwonil. Kolega interweniował sam i Masterlinka. Rezultat: umówiony pozniejszy termin
na dzis..


z tym mozna cos zrobic, prawda?


Oj mozna można... Ale ja tam dalej mówie ze priorytety jakieś powinny być. Jak sie preorder robi trzy miechy przed premierą i zamówienie sie potem potwierdza to powinno być zrealizowane wcześniej niz zamówienie złożone 2 tygodnie przed premierą bo wg mnie logika na to wskazuje. Ale nie o to mam pretensje. Rozumiem, że w związku z premierą takiego tytułu jest zapierd**l z wysyłkami i zamówieniami, denerwuje mnie fakt, że firma ma mnie jako klienta głęboko w tylnej części ciała, zwanej przez chamów takich jak ja dupą. Żadnej, choćby krótkiej informacji w stylu "sorry w związku z nawałem pracy zamowienia złożone przed dniem xx.xx.xxxx zostaną zrealizowane dzień póżniej, posiadamy (bądz nie) odpowiednią ilość kopii, za utrudnienia przepraszamy". Potrzba dokładnie 5 minut (słownie "pięć") aby coś takiego napisać. Ale w dzikim kraju żyję niestety, nie powinienem sie dziwić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2007 o 18:31, m1szer napisał:

No to dzwon, awanturuj sie, podpal siedzibe, albo siebie, nie wiem... cokolwiek.


Na pewno bym to zrobił, gdyby jakiś cham bez słowa nie usunął mojego zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem smycz (a nawet dotykałem jej).Średnio wykonana to ona nie jest.Moim zdaniem jest to jedna z gorzej wykonanych smyczy jajie kiedykolwiek widziałem.Brak smyczy w zestawie powinniśmy traktować jako hołd dla naszego gustu.Pozdrawiam producenta smyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2007 o 18:49, waldmar napisał:

Widziałem smycz (a nawet dotykałem jej).Średnio wykonana to ona nie jest.Moim zdaniem jest
to jedna z gorzej wykonanych smyczy jajie kiedykolwiek widziałem.Brak smyczy w zestawie powinniśmy
traktować jako hołd dla naszego gustu.Pozdrawiam producenta smyczy.


Ugh... pewno samoróbka na zapleczu ;) Ale kod rejestracyjny by się przydał... no to czekamy, czekamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś kupi tą smycz na allegro,to jak dorwie sprzedawcę to go na niej powiesi.Chińczyk tego nie zrobił,nawet oni mają odrobinę wstydu.Co prawda trochę przesadzam,ale nie trafia w mój gust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzwonie dziś do obsługi zamówień chłam.pl i dowiaduję się że bardzo dobrze że zadzwoniłem bo państwo tam na górze nie wiedzą co zrobić z moim zamówieniem i czekali aż się określę. Bo mianowicie zabrakło wersji zwykłej i nie wiedzieli czy ją nadal chcę czy nie.
Dość dosadnym tonem oznajmiłem pani że wypadało by wysłać maila w takiej sprawie... Pani odpowiedziała że mają tyle roboty że nie ma czasu na wysyłanie maili do każdego...
Odmówiłem zwykłej, zakupiłem ją w empiku gdzie było jeszcze ok. 100 sztuk jak nie więcej tak na oko. I czekam teraz na kolekcjonerską. mam nadzieję że wyślą tak jak zostałem poinformowany, czyli dziś albo jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować