Gram.pl

E3 2018: Jade?! Nowy trailer Beyond Good & Evil 2; fani będą uczestniczyć w tworzeniu gry

4 posty w tym temacie

Jako wielki fan pierwszej części gry... no zwyczajnie mnie kupili. To był ten element, którego brakowało w trakcie prezentacji w 2017 roku - powrotu znanych bohaterów z Beyond Good & Evil. Wygląda na to, że ostatecznie odeszli od tematu prequelu, bo tak właściwie Jade w pierwszej części miała jakieś 20 lat. Jakoś nie chce mi się wierzyć w osiemnastolatkę z kataną.

Tak czy inaczej - były ciarki! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Muradin napisał:

Jako wielki fan pierwszej części gry... no zwyczajnie mnie kupili. To był ten element, którego brakowało w trakcie prezentacji w 2017 roku - powrotu znanych bohaterów z Beyond Good & Evil. Wygląda na to, że ostatecznie odeszli od tematu prequelu, bo tak właściwie Jade w pierwszej części miała jakieś 20 lat. Jakoś nie chce mi się wierzyć w osiemnastolatkę z kataną.

Wg. twórców to wciąż jest prequel, jakieś 20 lat przed BG&E 1. W tej części mamy dowiedzieć się jak Jade trafiła na Hillys i co robiła zanim tam trafiła. Jeśli faktycznie Jade miała 20 lat w jedynce, to widać twórcy to przeoczyli :P (podobnie jak ja). Osobiście biorę poprawkę na to, że to świat pełen dziwnych istot, więc tak naprawdę nie wiadomo jak długo żyją ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się