Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Cyberpunk 2077 - spadek cen akcji CD Projektu po pokazie na E3

8 postów w tym temacie

Najpierw w tytule sugerujecie że spadek akcji spowodowany jest trailerem zaprezentowanym na E3, a już w samym artykule tłumaczycie że prawdopodobnie to nie miało ze sobą nic wspólnego. Profesjonalne podejście, nie ma co. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten karabin z tego o tutaj zdjęcia to moja ulubiona broń w grze. A w ogóle to moja postać będzie czlonkiem Psychosquadu. Policjantem. No, czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oxygar napisał:

Ten karabin z tego o tutaj zdjęcia to moja ulubiona broń w grze. A w ogóle to moja postać będzie czlonkiem Psychosquadu. Policjantem. No, czy coś.

Dobrze, że już pokazali tyle gameplay'u, można na spokojnie zastanowić się jaką postać stworzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale tak działa giełda. Spekulanci sprzedają w takich momentach, to jest realizacja zysków, bo balon napompował się oczekiwaniami. Cena nie ma szans już tak urosnąć po premierze trailera (chyba, że premiera by była na koniec roku), dlatego sprzedają i przerzucają kapitał do innych spółek, gdzie obecnie zarobią. Ceny galopują w dół, uwalniają się zlecenia stop loss, zaczyna się panika, a spekulanci odkupują akcje taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TigerXP napisał:

Najpierw w tytule sugerujecie że spadek akcji spowodowany jest trailerem zaprezentowanym na E3, a już w samym artykule tłumaczycie że prawdopodobnie to nie miało ze sobą nic wspólnego. Profesjonalne podejście, nie ma co. 

Trudno by było w tytule zmieścić całe wyjaśnienie, od tego jest treść wiadomości. Reszta to Twoja interpretacja, do której masz pełne prawo. Nie zmienia to tego, że ceny w poniedziałek faktycznie spadły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przedcież akcje tej spółki są wywindowane w kosmos ( i to z powodów logicznych jak skup interwencyjny samego CDP, jak i z roznącej bańki na rynku akcji). Tu nawet drobny wietrzyk może wywołaś tompnięcie. Swego czasu zrobiłem jedną z najlepszych inwestycji życia na akcjach tej firmy, ale obecnie wole sie trzymać z daleka. Przewidują za chwile drugie mniejsze tapnięcie i stabilizacje, a może i wzrost do dnia premiery. A potem wszytsko w dół poszybuje i to nawet w sytułacji jak gra sprzeda sie podobnie jak Wiesiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować