Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2018: Cyberpunk 2077 - masa szczegółów, pierwsze screeny

10 postów w tym temacie

Wyjdzie nam z tego mechanicznie troche Borderlands. Mam nadzieję, że nie porywają się z motyką na słońce i nie dojdzie do pewnych ustępstw robiących  z tego grę 6/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Screeny wycięte z materiału, który już widzieliśmy. Dlaczego mnie to nie dziwi. "Są pierwsze screeny"? Czekajcie, zaraz mogę wam takich screenów narobić 2 razy więcej, jak chcecie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • Cyberpunk 2077 będzie pierwszoosobowym RPG - jak uzupełnia CDP RED na Twitterze, będzie jednak wiele okazji do zobaczenia swojego bohatera, gdyż to w końcu RPG, a nie FPS (z pokazów gry na E3 wynika, że perspektywa trzecioosobowa używana jest w przerywnikach filmowych

Alleluja. Jak ja nie cierpię jak w przerywnikach filmowych widzimy wszystko oczami gracza! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Variety po pokazie pisze, że Cyberpunkowi bliżej do Deus Ex niż Wiedźmina. Takie same wrażenie odniosłem zapoznając się z powyższymi informacjami. W to mi graj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pepsi napisał:

Variety po pokazie pisze, że Cyberpunkowi bliżej do Deus Ex niż Wiedźmina. Takie same wrażenie odniosłem zapoznając się z powyższymi informacjami. W to mi graj :)

Ja również nie mam nic przeciwko podobieństwom do Deus Ex. Chociaż za widok TPP bym się nie pogniewał. Mimo wszystko wielu narzekających zapomina, że i tak najważniejsze jest, KTO grę robi. Ludzie chcieli czegoś podobnego do Wiedźmina 3, bo im się podobał. Z widokiem FPP kojarzą niezawsze pozytywne doświadczenia. Zapominają, że to dalej będzie cRPG od Red-ów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Headbangerr napisał:

Ja również nie mam nic przeciwko podobieństwom do Deus Ex. Chociaż za widok TPP bym się nie pogniewał. Mimo wszystko wielu narzekających zapomina, że i tak najważniejsze jest, KTO grę robi. Ludzie chcieli czegoś podobnego do Wiedźmina 3, bo im się podobał. Z widokiem FPP kojarzą niezawsze pozytywne doświadczenia. Zapominają, że to dalej będzie cRPG od Red-ów. 

Ta albo jak ludzie narzekają, że nie będzie wiecznej nocy jakoś w Deus Ex HR i MD nikt nie narzekał na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Headbangerr napisał:
pepsi napisał:

Variety po pokazie pisze, że Cyberpunkowi bliżej do Deus Ex niż Wiedźmina. Takie same wrażenie odniosłem zapoznając się z powyższymi informacjami. W to mi graj :)

Ja również nie mam nic przeciwko podobieństwom do Deus Ex. Chociaż za widok TPP bym się nie pogniewał. Mimo wszystko wielu narzekających zapomina, że i tak najważniejsze jest, KTO grę robi. Ludzie chcieli czegoś podobnego do Wiedźmina 3, bo im się podobał. Z widokiem FPP kojarzą niezawsze pozytywne doświadczenia. Zapominają, że to dalej będzie cRPG od Red-ów. 

Cóż, nie będę ukrywał, że sam zdecydowanie bardziej preferuję gry TPP, ale w przypadku Cyberpunku 2077 kwestia perspektywy po prostu nie ma prawa być deal-breakerem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh. Dla mnie gra skreślona. Gardzę FPP i psuje mi to niezmiernie wrażenia z rozgrywki. Do tego tylko trzy klasy, coś ostatnio twórcy idą w złą stronę. Opcji rozwoju w ostatnich grach jest mało i są naprawdę nudne. Szkoda, liczyłem na tą grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja widzę słoneczny dzień w Cyberpunku jako plus? (tak wiem, nie jestem sam, ale ćśśś)

Czyż nie lepsze wrażenie będzie robić gdy noc z deszczem załączy się dopiero wtedy gdy najbardziej jej potrzeba? Wyobraźcie sobie, siedzicie w ulewie 100h, po pewnym czasie przestajecie ją zwyczajnie zauważać.Jak wspaniały klimat by to nie był, nastepuje zmęczenie materiału i przyzwyczajenie się do niego na tyle, że nie robi już takiego wrażenia.

W zależności od postępu fabuły i podjętych decyzji świat mógłby ewoluować w stronę tego ciężkiego i ciemnego klimatu jaki znamy.

Będzie można docenić zarówno nocną stronę punku jak i dotychczas nieznaną - dzienną. Wyobraźcie sobie ulice, z poczatku gwarne i pełne, wraz znadchodzeniem zmierzchu zmieniające się w ponure oraz coraz bardziej niebezpieczne by w nocy rozkwitnąć elektroniczną muzyką, neonami i dźwiękami rozbijanych czaszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować