Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mike Pondsmith odpowiada na krytykę Cyberpunku 2077. "Pięć słów"

11 postów w tym temacie

Cóż... Narazie mamy za mało informacji aby wyrokować, a jak do tej pory CDPR nie zawiódł mnie i ma u mnie duży kredyt zaufania. Czas pokaże czy słusznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednym z najniebezpieczniejszych miejsc na świecie jest Ameryka Południowa i Środkowa. Tam nie ma ani mrocznie, ani deszczowo.

Ja mam tylko zastrzeżenia do reklam trwajacych 1:40. Jak ogladasz filmik trwajaćy 10 minut i twórca zaznaczy 5 miejsc na reklamy to trwa to łacznie wiecej niz sam filmik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli już to nie krytykę Cyberpunka tylko trainera do tej gry, który był wyzuty z klimatu i przypominał zapowiedź kolejnego GTA. Dodatkowo ludzie z Polski byli mocno rozczarowani, że studiu o po 6 latach dłubania przy grze, nie potrafiło kokazac nawat kawałka gry. A dowołując się do słów Pondsmitha:

1. Udowodnijcie że potraficie. Bo ja dużo częściej widze klimaty, neutralnie i nadmiernie doświetlone, a nie mroczne. a już "mroczną, deszczową i neonową" U na palcach jednej reki mozna pilczyć. 

2. Mroczna z nadmiernym doświetleniem i nadnaturalnymi pastelowymi kolorami? No tak mrok z takiego GTA, MARVELA to aż się wylewa.

3. Poprosze o naturalny filtr światła i jakieś chmury na niebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ alex1112

Kawałek gry pokazano dziennikarzom. Ale zgadzam się, że to bardziej zwiastun GTA niż cyberpunka. Tyle, że ta gra będzie miała otwarty świat, więc trochę bedzie takim GTA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwiastun GTA :D Zdajecie sobie sprawę że cyberpunk to jest takie GTA w przyszłości, na tym ten system polega. Czego wy oczekiwaliście? 150h przegranych w nocy, w deszczu? Wtedy by dopiero był płacz, że nic nie widać i jak to tak nierealistycznie żeby cały czas padał deszcz. Ot takie czepianie się dla zasady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co chodzi z tym deszczem i nocą. Jak czytam komentarze to nikt o to nie krzyczał. Krytyka głównie polegała na tym, że ludzie są rozczarowani "cukierkowym" klimatem zwiastuna, gdy spodziewali się czegoś "mroczniejszego" i mocniejszego. Dzień może być, oczywiście, chodzi bardziej o to, że ludzie oczekiwali bardziej twardego cyber klimatu, tutaj zaś widzimy bardziej kolorowy punk, trochę jak Rage 2.

Edytowano przez Lamenre
literówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to finalnie będzie taka jasna kolorowa gierka to jej po prostu nie kupie. Nie zamierzam płakać bo gra nie ma klimatu jakiego bym chciał. Oni mają prawo do swojej wizji gry, czas pokaże czy droga obrana przez nich będzie słuszna kiedy gra wyjdzie i gracze zagłosują swoimi portfelami kupującją bądź nie. Jak narazie tą gre traktuje obojętnie, nie oczekuje jej, jak podadzą więcej informacji pokażą jakiś gameplay to zdecyduje czy mi ta gra odpowiada.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lamenre napisał:

Nie wiem o co chodzi z tym deszczem i nocą. Jak czytam komentarze to nikt o to nie krzyczał. Krytyka głównie polegała na tym, że ludzie są rozczarowani "cukierkowym" klimatem zwiastuna, gdy spodziewali się czegoś "mroczniejszego" i mocniejszego. Dzień może być, oczywiście, chodzi bardziej o to, że ludzie oczekiwali bardziej twardego cyber klimatu, tutaj zaś widzimy bardziej kolorowy punk, trochę jak Rage 2.

Deszcz i noc to jest typowy dla Cyberpunku klimat. Nie kojarzę, czy widziałem film/anime, czy grałem w grę o cyberpunku, gdzie nie było sceny z deszczową nocą. To coś jak zrobić post-apo po wojnie atomowej i nie dać napromieniowanej miejscówki gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, NemoTheEight napisał:

Jednym z najniebezpieczniejszych miejsc na świecie jest Ameryka Południowa i Środkowa. Tam nie ma ani mrocznie, ani deszczowo.

Taaaaa, a o porze deszczowej to najlepiej zapomnieć co nie? W dodatku jakoś najnowszy Tomb Raider nie ma problemu ze stworzeniem mrocznej atmosfery bez deszczu i dzieje się w... tak właśnie, w Ameryce Południowej. No kto by pomyślał :P

Edytowano przez Ryu_Makkuro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ocenianie klimatu Cyberpunka po pogodzie z trailera, to jakby oceniać Wiedźmina po samej ilości elfów, krasnoludów i magii. Redzi odnieśli sukces dzięki historii oraz bohaterom dzięki czemu stali się wzorem dla inych, więc poczekam na więcej informacji o fabule i charakterze rozgrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować