Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dark Messiah of Might and Magic w podwójnej wersji językowej!

87 postów w tym temacie

Dnia 22.08.2006 o 12:08, Gibon91 napisał:

uu czyli gra będzie droższa niż 150 zeta ze względu na ryzyko "re-eksportu" na zachód?


no przeciez masz cene 99zł ?:) wiec o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy kupię bo dochodzi mi NWN2 :/
Kupię chyba jak stanieje, przy moim obecnym łączu i tak niewiele bym się nagrał po necie.

Poza tym nadal jestem obrażony na UBI ^^
Nie dostaną ode mnie tyle pieniędzy. Kupię to w XKSH3000XT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uwielbiam tak spolonizowane gry! zawsze, jesli sie okaze, ze wydawca spieprzyl polska wersje (choc jak pamietam to cdp nie mialo takiej wpadki), to mozna pograc w angielska. najgorsze jest to ze w tym roku wyjdzie sporo gierek dobrych, a jak tu ma starczyc na nie i na Wii?:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to bardzo dobre rozwiazanie :) kazdy komu sie nie bedzie podobac tlumaczenie moze grac w oryginalna angielska wersje :) to jest bardzo dobre posuniecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 12:16, morthi napisał:

a ja pamietam takie wpadki - h5 i titan quest....totalnie skaszaniona polska wersja

w tq nie gralem wiec sie nei wypowiadam. co do h5 to chyba rzecz gustu. jak dla mnie bylo w porzadku, choc kilka zdan faktycznie bylo niefortunnych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetne posunięcie! Zwłaszcza z perspektywy takich szpanerów jak ja, którzy osiągnęli już taki poziom angielskiego, że potrafią marudziuć na widok niemal każdego tłumaczenia i dowodzić, że oni by to lepiej przetłumaczyli ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 12:08, Gibon91 napisał:

uu czyli gra będzie droższa niż 150 zeta ze względu na ryzyko "re-eksportu" na zachód?

Chryste, skad taki pomysl? W kolko sie to pojawia. A przeciez podwojne wersje jezykowe sa na naszym rynku od dawna...
Zachodnia cene osiagaja sprzedawane u nas zachodnie wydania. To zupelnie co innego.

Milo, ze bedzie podwojna wersja gry, to krok w dobrym kierunku. Tylko ze nie sadzilem, by w tej grze byla w ogole jakas rozsadna ilosc tekstu. Takie wydanie najbardziej wartosciowe jest w przypadku tytulow z duza iloscia dialogow / ksiazek; a takze wtedy, gdy (by np. grac po sieci) trzeba regularnie patchowac gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

H5 był dobrze spolszczony przeszłem już całą kompanie i nie widziałem żadnych nie dociągnięć poprostu miooodzio. Ja bym może nie kupił mesjasza bo bym ściągnoł:D ale i tak kupuje sobie WII i przechodze na konsole:] bo nie chce mi już sie wymieniać bebechów blaszaka:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować