Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dark Messiah of Might and Magic w podwójnej wersji językowej!

87 postów w tym temacie

Gofer31 -> No to przepraszam, ale masz coś chyba z głową, skoro robisz wszystko, by kupować drożej :))))) (a wnioskuej to, jeśli piszesz, że musisz wyłożyć 159 zł za grę od EA).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja wogole nie kupuje gier od EA tylko od ukochanego Ubisoftu ;].

Z reszta, ja mam w poblizu parte sklepow z grami, tak wiec nie chce mi sie zbytnio doplacac na Wirtusie 10zl za przesylke i na dodatek czekac na gre az przyjdzie poczta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie czasami sobie tam zajrze ;].

Ale i tak mamy swoje Gram.pl, tutaj tez jest sklep ze swietnymi grami...Moze jednak nie bedzie potrzeby gnania do Wirtusa? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 13:33, Garett napisał:

Dobry ruch ze strony CDP, podyktowany pewnie rowniez przez zaliczone wtopy przy homm5, tq i
spellforce2.


A jakie to wtopy byly w Titan Quest? Tez brak polskich znakow jak w Spellforce''ie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeszcze inne podejście:
Zasysam wszystkie nowości, gram dzień, dwa i wywalam jak mi nie leży, a jak mi się podoba to kupuję (np. używkę, żeby było taniej).
To jest chyba jedyne rozwiązanie jak ktoś chce sprawdzić grę (no chyba że demo jest puszczone, to zasysam demo i po nim się decyduję).

PS. Wersja 2 językowa WYPAS pomysł!!!
Brawo CDP!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 14:01, RaukoMP_MODED napisał:

Ja mam jeszcze inne podejście:
Zasysam wszystkie nowości, gram dzień, dwa i wywalam jak mi nie leży, a jak mi się podoba to
kupuję (np. używkę, żeby było taniej).
To jest chyba jedyne rozwiązanie jak ktoś chce sprawdzić grę (no chyba że demo jest puszczone,
to zasysam demo i po nim się decyduję).


Taa, przechodzisz 100 nowych gier piracko, spodoba Ci się jedna i jedną kupujesz? To też jest piractwo. Ja mam sposób na tanie oryginały. Po prostu kupuje grę pół roku po premierze, dajmy na to po 50 złotych. Przechodzę i sprzedaję ją za mniej więcej tyle samo... Ostatnio na allegro kupiłem Fable TLC edycję kolekcjonerską po 52 zł, po miesiącu sprzedałem ją po 66 zł!! Podobnie było z FIFĄ 06! Czyli nawet zyskuję na oryginałach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i tak trzymac - GRATULACJE dla ekipy za podjecie slusznej decyzji. z mila checia przyjme to info jako pierwsza jaskolke i ze na tym jednym razie sie nie skonczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mi to tam obojętne ,może być polska wersja może być oryginalna... "anglika" znam na tyle że nie ma ŻADNEJ gry w której nie dałbym sobie rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 13:01, dark raziel napisał:

A co z tłumaczeniem Guild Wars - może zaczniecie współpracę z fanami?


Mamy w planach, spokojnie. Póki co, to wątek o Dark Messiah i nieco innymi wymaganiami lokalizacyjnymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować