Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dark Messiah of Might and Magic w podwójnej wersji językowej!

87 postów w tym temacie

Ja poproszę podwójną wersję językową NWN.
Po ostatnich bardzo poważnych wpadkach CDP z kilkoma grami, mam bardzo duże obawy że NWN będze kolejnym zupelnie nie grywalnym tytułem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-------->Sandos
Chociażby Spellforce 2 ktore w wersji polskiej jest kompletnie nie grywalne, bo kompa można mieć wypasionego a gra i tak będzie nie zależnie od ustawień dzialać 5-10fps (co prawda CDP się zarzeka że to nie ich wina, ale skoro angielska wersja dziala normalnie a z polską są tylko problemy to chyba o czymś świadczy).
Lub zrąbanym tlumaczeniu Titan Quest, tzn źle przetlumaczone drzewka rozwoju lub są po prostu nie kompletne tlumaczenia.
Tak że ja podziękuję CDP na dłuższy czas, bo ostatnio ich "profesjonalne" spolszczenia nie mają nic w spólnego z profesjonalizmem:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

----->Sandos

Proszę bardzo:
HOMM V -> http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=2431&u=22678 jest co czytać...
TitanQuest -> http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=10722&u=159 litania nieco krótsza, ale jednak
Spellforce2 -> http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=10655&u=247 <- problemy z wydajnością i brak reakcji dystrybutora...

Dlatego niezmiernie cieszę się, że w zestawie znajdzie się również wersja nie narusznoa poprzez dział lokalizacji. Może wersja anglojęzyczna nie będzie sprawiać takich problemów jak wszystkie wymienione wyżej wersje polskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 15:50, oOreVenOo napisał:

kjubus--->Chyab nie grales w FarCry''a albo Splinter Cell''a spolonizowanego.....;|

w ktorego splinter cell''a? jesli mowisz o jedynce, to nie wydal go CDP a PLAY-IT, jesli dobrze pamietam, a FarCry''a spolonizowala cenega, ktora chyba dopiero od niedawna zaczela sie przykladac do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 09:45, kjubus napisał:

> kjubus--->Chyab nie grales w FarCry''a albo Splinter Cell''a spolonizowanego.....;|

w ktorego splinter cell''a? jesli mowisz o jedynce, to nie wydal go CDP a PLAY-IT, jesli dobrze
pamietam, a FarCry''a spolonizowala cenega, ktora chyba dopiero od niedawna zaczela sie przykladac
do roboty


Jeśli od niedawna nazwiemy 1,5 roku... Tak. Cenega zaczęła odnawiać swoje dobre imię wraz z premierą polskiego PoP''a: Warrior Within... Czyli styczeń 2005...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 16:57, Noxbi napisał:

Jeśli od niedawna nazwiemy 1,5 roku... Tak. Cenega zaczęła odnawiać swoje dobre imię wraz z
premierą polskiego PoP''a: Warrior Within... Czyli styczeń 2005...

kurcze, ale ten czas leci:)
pamietam jeszcze jak WSZEDZIE jechano po cenedze, ze nie robi tego tak, jak powinna:) ale ze az poltora roku? no to szybko mi zlatuje to liceum;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O PoP: TT powiesz to samo? Po co dubbingować Księcia skoro oryginalny jest idealny?! Zresztą wspomniałeś PoP: WW jako dobre tłumaczenie, ale to był kinowy przekład. To samo pytanie do Splinter Cell: Chaos Theory - czemu jakiś Baka z Fali Zbrodni (sic!) buczy mi za Ironside''a? Nie chwaliłbym Cenegi za szybko?

PS Nigdy nie przeboleję tłumaczenia CDP Fallout''a Tactics''a - to powinna być kinówka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 01:40, DoomnY napisał:

PS Nigdy nie przeboleję tłumaczenia CDP Fallout''a Tactics''a - to powinna być kinówka!!!

Oj tak, oj tak... Juz podczas intra mina mi zrzedla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 10:10, Mr.Sexy napisał:

A ja mam pytanko co do wersji kolekcjonerskiej bedzie taka w polsce?? Jeśli tak to kiedy i
co bedzie zawierac? a moze beda jakies bonusy dla pre-orderowcow?


Owszem, planujemy sprzedaż edycji kolekcjonerskiej. W tej chwili potwierdzamy content z wydawcą gry, aby przedtsawić od razu pełną i finalną ofertę na EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 16:49, Jay Z napisał:

> A ja mam pytanko co do wersji kolekcjonerskiej bedzie taka w polsce?? Jeśli tak to kiedy
i
> co bedzie zawierac? a moze beda jakies bonusy dla pre-orderowcow?

Owszem, planujemy sprzedaż edycji kolekcjonerskiej. W tej chwili potwierdzamy content z wydawcą
gry, aby przedtsawić od razu pełną i finalną ofertę na EK.

Tylko żeby nie była tak droga jak Ek GWF:))(Jeśli juz ktos sie z CDP wypowiada to jakby mógł to niech się wypowie w tym temacie http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=11180&u=14 sorry za offtop:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować