Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2018: przemoc w The Last of Us: Part II ma odstręczać graczy

4 posty w tym temacie

Nie ugrzecznione, ale przekoloryzowane zapewne. Dźwięk noża przecinającego skórę z wnętrznościami niczym przecinanie ciała z domieszką stali. Nie wiem jak będzie tutaj, ale od lat razi mnie to w grach.

W głowie mam scenę z pierwszego Terminatora jak wbija on nóż w plecy człowieka i tenże nóż przebijając jego ciało wbija się bodajże w stół bilardowy. Subtelny dźwięk, bez udziwnień. To lubię. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przemoc to przemoc. W takiej rzeczywistości jaka jest przedstawiona w świecie The Last of Us, przemoc jest elementem nieuniknionym. A przedstawienie jej w sposób bardziej dosłowny, wręcz epatowanie przemocą, jest tylko odzwierciedleniem tego uniwersum.

To nie uniwersum Lego PEGI 7+ i nie ma co udawać, że to wygląda inaczej.

Nie mogę się doczekać. Po tym co pokazali na E3, rozgrywka będzie bardziej miodna niż w pierwszej części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie smuci to, że gry coraz bardziej chcą iść w realizm krwi i flaków. Moim zdaniem gra powinna wyglądać jak gra a nie imitować prawdziwy koszmar morderstwa. Mamy tego na pęczki w naszych czasach, po co to dodawać jeszcze w grach? Mortal Kombat X przekroczył już tę barierę, teraz będzie coraz gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować