Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2018: The Last of Us: Part II z jedną grywalną postacią

7 postów w tym temacie

Jeżeli to prawda i nie zagramy Joelem nawet w epizodzie, nie wróży to dobrze dla postaci Joela.

Wyglada na to, że uśmiercili Joela dość szybko i występuje on tylko jako wspomnienie ;(

A może będzie nam pomagał... jak Ellie w pierwszej części?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy trailer już to "prorokował" :( Szkoda Joel'a.

Jedną z zalet części pierwszej była wzajemna pomoc głównych postaci .Jedno w opałach. Drugie rusza na pomoc. 

Gra na razie nie zachwyca niczym poza świetną częścią pierwszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie czy ta gra jest potrzebna i nie jest jedynie prubą jechania na marce? Owszem muszę przyznać, że jest to jedyne uniwersum o Zomby, które kupuje i ma logiczne wytłumaczenie. Niewątpliwie ma ono potencjał, ale uważam że Ellie powinni odpuścić. To była dobra zamknieta opowieść, poruszające kwestie ojcostwa, wychowania i poświęcenia. Jednak w tym świecie jest miejsce na cała masę ludzkich dramatów i przygód, które można opowiedzieć. A tu wyczuwam mocne jechanie na politycznej poprawności, w końcu z Ellie dalej robi się lezbijke i to jeszcze pozbawioną gustu. Wyglada na to że twórcy raczej nie rozumieją, że więź i wspólna podróż bochaterów z jedynki była bardzo mocną strona tego tytułu. A tutaj co? Elli będzie ratowała/mściła się za swoją dzieczynę? Ile % graczy kupi taką historie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedisaiyanpl napisał:

Bardzo zła wiadomość... tak samo zła była prezentacja gry na E3 typowa gra TPP z system osłon i pew pew pew....

To mi pokaż inną typową grę tpp z takimi animacjami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O.K. Żeby było jasne.

Brak Joela w The Last of Us Part 2, jako grywalnej postaci lub co gorsza, ewentualna śmierć Joela w The Last of Us Part 2. Mnie osobiście w ogóle nie cieszy, ale nie znaczy to, że nie podobało mi się to co zobaczyłem na E3.

Bez przesady, Ellie ma już 19 lat i jeżeli taka pani archeolog, którą zresztą również bardzo lubię, może łapać i wieszać przeciwników niczym Spider-Man, polować na nich w lasach niczym wojownik z Apocalypto, zabijać ich skrycie niczym Assassin lub w otwartej walce niczym Rambo... To dlaczegóż to młodziutka Ellie, po tym co przeszła w pierwszej części i z pewnością po tym co przeżyje w drugiej części, nie może robić tego co robi?

Zarzuty, że Neil przedstawia Ellie jako lesbijkę. No cóż, po pierwsze: to jego gra i może kreować postać według własnego światopoglądu, po drugie: to było wiadome już od Left Behind.

Co do gustu, to już jest uwaga chyba obraźliwa, jeżeli nie w pewnym sensie rasistowska.

Czy mam rozumieć, że wszystkie bohaterki, niezależnie od uniwersum, muszą być za przeproszeniem cycatymi blondynkami, klonami z magazynów??

Czy przeciętna, piegowata dziewczyna nie ma prawa do istnienia jako część fabuły?

Przecież nie dla "lasek" graliśmy w The Last of Us?

Czy Bill z pierwszej części był ok? Czy nie przeszkadzała jego orientacja? Nie lepiej by wyglądał Bill jako np. Brad Pitt? Przecież Bill był chyba najfajniejszą postacią drugoplanową w The Last of Us!!

 

Poczekajmy cierpliwie, chociaż sam nie wierzę, że to piszę ;) aż poznamy więcej szczegółów.

Sama historia ma być uzupełnieniem, częściowym wyjaśnieniem, kontynuacją niektórych wątków z pierwszej części, więc nie zgadujmy i nie zarzucajmy czegoś.

Osobiście bardzo czekam na The Last of Us Part 2. Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować