Gram.pl

E3 2018: Cyberpunk 2077 z pełną nagością

13 postów w tym temacie

Biorąc pod uwage ogólną dostępność zdjęć oraz filmów nagich kobiet i mężczyzn w Internecie, cała ta wrażliwość na punkcie nagości w grach wideo (w których akcja opiera się na historiach ludzi dorosłych i nie dla dzieci) jest dziwna. Są takie rzeczy jak cycki, wagina i penis - wielkie mi halo. Dziwi mnie, że gry są nadal na tak "cnotliwym" etapie, że aż muszą się z tego tłumaczyć lub używają nagości jako atutu opowieści. Ale to już ogólnie o tym temacie.

Co do "artykułu": skoro tam nagość pasuje, to pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lamenre napisał:

Biorąc pod uwage ogólną dostępność zdjęć oraz filmów nagich kobiet i mężczyzn w Internecie, cała ta wrażliwość na punkcie nagości w grach wideo (w których akcja opiera się na historiach ludzi dorosłych i nie dla dzieci) jest dziwna. Są takie rzeczy jak cycki, wagina i penis - wielkie mi halo. Dziwi mnie, że gry są nadal na tak "cnotliwym" etapie, że aż muszą się z tego tłumaczyć lub używają nagości jako atutu opowieści. Ale to już ogólnie o tym temacie.

Co do "artykułu": skoro tam nagość pasuje, to pasuje.

Wiesz, jednym jest rozebrać aktorkę i nagrać, a drugim zeskanować i wprowadzić odpowiednie poprawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby moja 1060tka uciągnęła tą bestię :P jak nie to najwyżej kupie 2070 czy coś. Optymalizacja Wieśka nie stała na najwyższym poziomie, potrzeba było kilku solidnych patchy. Przy tak ogromnej grze jaką bedzie CP podobna sytuacja jest wysoce prawdopodobna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MisioKGB napisał:

Oby moja 1060tka uciągnęła tą bestię :P jak nie to najwyżej kupie 2070 czy coś. Optymalizacja Wieśka nie stała na najwyższym poziomie, potrzeba było kilku solidnych patchy. Przy tak ogromnej grze jaką bedzie CP podobna sytuacja jest wysoce prawdopodobna.

Może zieloni wypuszczą edycję limitowaną GTX 2077? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AjKnowJu napisał:

Nagość ok, ale bez romansòw poproszę. Kupie na konsolę, wiec nie mam co się martwić czy mi pòjdzie :)

Wiesz, że te romanse są rzeczą dobrowolną? Nie chcesz, nie robisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AjKnowJu napisał:

Nagość ok, ale bez romansòw poproszę. Kupie na konsolę, wiec nie mam co się martwić czy mi pòjdzie :)

I bardzo dobrze, że w końcu będzie i nagość i rozbudowane romanse. Dlaczego romanse nie? W rzeczywistości masa osób za plecami z innymi coś. Takie życie :D Więc czemu w Cyberpunk'owej grze z przyszłości w której ludzie są często pozbawieni człowieczeństwa miałoby być inaczej? A już tymbardziej, że to tylko gra. Chyba nikomu to nie przeszkadza. Jak już to tylko lewackim "obrońcom" którym przeszkadzać pewnie niedługo będzie że będziesz chodzić bez nakrycia głowy albo że zwierzęta będą musiały się ubierać... XD Nie chcesz to nie romansuj... Twoja wola. A inni będą :D

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MisioKGB napisał:

Oby moja 1060tka uciągnęła tą bestię :P jak nie to najwyżej kupie 2070 czy coś. Optymalizacja Wieśka nie stała na najwyższym poziomie, potrzeba było kilku solidnych patchy. Przy tak ogromnej grze jaką bedzie CP podobna sytuacja jest wysoce prawdopodobna.

Oj no to z jakieś 10 lat jak nie więcej będziesz musiał zaczeka na 2070kę :D Słyszałem, że Nivdia chyba mówiła że nazewnictwem ma to być 11xx seria a nie 20xx. Moja 970ka też póki co daje radę ze wszystkimi grami jako tako. Też zamierzałem właśnie w przyszłości na zakup jakiejś 1170ki Ti :D

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lamenre napisał:

Biorąc pod uwage ogólną dostępność zdjęć oraz filmów nagich kobiet i mężczyzn w Internecie, cała ta wrażliwość na punkcie nagości w grach wideo (w których akcja opiera się na historiach ludzi dorosłych i nie dla dzieci) jest dziwna. Są takie rzeczy jak cycki, wagina i penis - wielkie mi halo. Dziwi mnie, że gry są nadal na tak "cnotliwym" etapie, że aż muszą się z tego tłumaczyć lub używają nagości jako atutu opowieści. Ale to już ogólnie o tym temacie.

Co do "artykułu": skoro tam nagość pasuje, to pasuje.

 

Dokładnie, ale po drugie to będzie przecież gra przeznaczona dla 18+, więc dzieci nie poinny mieć dostępu do tej gry A to że dziecko kupi taką grę jest tylko winą sprzedawców i rodziców. Bo rodzice są opiekunami swoich dzieci. A znów jak ktoś ma 18+ to ma prawo w to grać to jego własna sprawa. Nie ma tutaj winy autorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@graacz89

Chodzi mi o wymuszone romanse. Dla mnie rano jest, więc nie dam rady przytoczyć żadnej gry, ale jak takie z góry narzucone romanse się pojawiały to strasznie mnie to irytowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, AjKnowJu napisał:

@graacz89

Chodzi mi o wymuszone romanse. Dla mnie rano jest, więc nie dam rady przytoczyć żadnej gry, ale jak takie z góry narzucone romanse się pojawiały to strasznie mnie to irytowało.

A mi się wydaje, że romansów w grach nie było narzuconych. Zawsze była opcja, aby danej postaci mówiąc brzydko "dać kosza". Zarówno w Mass Effect, jak i Dragon Age, Wiedźminie i pewnie wielu innych grach te wątki nadal są opcjonalne. Są pewnym smaczkiem do całego świata, a nie przymusem. Chyba, że akurat nie mamy na to kompletnie wpływu, ale wtedy nie mówimy raczej o grze RPG.

 

Spoiler

Nawet Yennefer dało się spławić, mimo że domyślnie to ona powinna być kobietą Geralta, więc no... :D 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A później okaże się, że wszystkie kobiety i mężczyźni w grze wyglądają jak Barbie i Ken, bo poodkręcali sobie to i owo. I tyle z tej pełnej nagości w grze będzie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się