Zaloguj się, aby obserwować  
Papishon

Airfix Doghighter- Temat Ogólny

14 postów w tym temacie

Airfix Dogfighter to gra o miniaturowych samolcikach, stajemy w niej po jednej ze stron, aliantów albo państ osi. Gra jest dosyć stara ale grafika nie odrzuca od monitora, z dzwękami jest trochę gorzej ale grywalnośc jest w tej grze wielka. Można powiedzieć że jest to mała wielka gra :)
Tak sięzastanawiam czy forumowicze pamiętają jeszcę tę grę. Zagrałbym sobie w nią na mutli ale nikt w to nie gra jeżeli znajdzie się ktoś chętny to proszę zagadywać do mnie na gg-6897799 albo na Xfire- mój nick kapishon.
Zapraszam do dyskusji o tej gierce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Gierke mam z pisma "Komputer, Świat, Gry" ( chyba tak sie to pisze ) i pamiętam, że pszeszedłem ją cała, ponieważ mnie wciągła ;) Gra się w nią bardzo przyjemnie jeśli chodzi o mnie, grafika rzeczywiście, może i jest stara ale dosyć dobra jak na swe czasy i nie odrzuca ani troche od monitora. Jeśli chodzi o multi, to nie miałem okazji zagrać, ale nie wiem też jakby mi się grało przez internet, bo mam sieć lokalną, a z tymi ludzmi co mam ich w sieci, to różnie bywa... ( cały czas ktoś ściąga! wrrr ) PS. zna ktoś jakiś monitor sieciowy, tak by widzieć kto jak transfer zamula? Kiedyś jakiś miałem tylko nie pamiętam nazwy, ale był jakiś taki "dziki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam tę grę z czasopisma "Komputer Świat Gry" i nawet fajnie się w nią grało. Podobało mi się latanie malutkim samolocikiem po mieszkaniu i rozwalanie plastikowych modeli niemieckich samolotów. Grafika dzisiaj już nikogo nie zachwyci, ale jak napisał czapla56 nie odrzuca od monitora. Zaletą tej gry jest duża liczba modeli samolotów oraz możliwość ich dowolnego malowania. Ogólnie przyjemna, wciągająca i oryginalna zręczniościówka, idealna dla graczy, którzy chcieliby polatać myśliwcem z II wojny światowej, ale boją się dotknąć skomplikowanych symulatorów, takich jak np. Il 2 Sturmovik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, nie sądziłem, że ktoś może pamiętać tę grę :) !

W moim przypadku-to jedyna w historii gra kupiona w supermarkecie :) ! Leżała pośród jakiegoś syfu typu "Gry Karciane 5" czy "Sto odmian Tetrisa" za niecałe piętnaście złociszy, wersja premierowa :) ! No to... wziąłem i byłem b. zadowolony, nawet ostatnio zainstalowałem ją sobie na nowo.
Nie gram za często w zręcznościówki, ale takie "arcade''owe latadła" mi się podobają :) ! Jedynie brak save''a w obrębie misji może przeszkadzać, tym bardziej, że samolot potrafi rozwalić się w najdziwniejszym momencie (przy niemal zerowej prędkości najeżdżasz na ścianę... i ŁUP!

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 13:42, MonkOfWar napisał:

Heh, nie sądziłem, że ktoś może pamiętać tę grę :) !

W moim przypadku-to jedyna w historii gra kupiona w supermarkecie :) ! Leżała pośród jakiegoś
syfu typu "Gry Karciane 5" czy "Sto odmian Tetrisa" za niecałe piętnaście złociszy, wersja
premierowa :) !

Też mam edycje premierową.... też mam:P
Gra jest naprawde świetna, aż prawie mnie namówiła na rozpoczecie sklejania modeli samolocików
Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetna gra, po prostu bombowa! Mam ją i od czasu do czasu pogrywam. Ale jeszcze nie wiem, jak obsługiwać edytor, a tym bardziej jak tam można polatać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować