Zaloguj się, aby obserwować  
MonkOfWar

Komiks LOsux :)!

32 postów w tym temacie

Ave!

Myślę, że większość z Was zna ten fantastyczny komiks:)!

http://www.losux.prv.pl
http://www.losux.cba.pl

Było to po prostu świetne, szkoda tylko, że PFreak zmienił konwencję na średnio zabawne/a potem na zdecydowanie mało zabawne komiksy (choć przecież taki był Jego zamysł, o czym sam pisał, i nie zamieniał tego zmieniać!). Ja, powiem szczerze, "zostałem z komiksem do końca". Moja przygoda:P z nim zaczęła się koło 50 odcinka LOsuxa i aż do samego końca.
Oczywiście rozumiem, że chciał zmienić wizerunek komiksu, ale wydaje mi się, że z LOsuxa zdecydownie zostaną zapamiętane świetne, jajcarskie komiksy.To co było potem, LSX Tales itp. to już nie to, niestety:(.

Zapraszam do dyskusji-jacy są Wasi ulubieni bohaterowie, odcinki, co sądzicie o samej twórczości Autora itp. Mi naturalnie najbardziej podoba się seria RPG Adventure, jest wprost świetne:D! W ogóle-całość robi na mnie b. pozytywne wrażenie:)!

PS Mam trochę żalu do Autora, że na stronie z początku nie zamieścił żadnego wyjaśnienia, pożegnania czy czegoś takiego. Przez tygodnie wchodziłem na stronę licząc, że coś znajdę, aż w końcu odkryłem tylko lakoniczny wpis w Wikipedii... Aż do niedawna, gdy LOsuxem zajął się inny autor-nic nie było słychać. A szkoda, bo po zakończeniu rysowania nawet w CDA pojawił się artykuł o Komiksach Internetowych-w tym właśnie tym chyba najlepszym...

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2005 o 16:41, MonkOfWar napisał:

Ave!

Myślę, że większość z Was zna ten fantastyczny komiks:)!

http://www.losux.prv.pl
http://www.losux.cba.pl

Było to
po prostu świetne, szkoda tylko, że PFreak zmienił konwencję na średnio zabawne/a potem na zdecydowanie mało zabawne komiksy
(choć przecież taki był Jego zamysł, o czym sam pisał, i nie zamieniał tego zmieniać!). Ja, powiem szczerze, "zostałem z
komiksem do końca". Moja przygoda:P z nim zaczęła się koło 50 odcinka LOsuxa i aż do samego końca.
Oczywiście rozumiem,
że chciał zmienić wizerunek komiksu, ale wydaje mi się, że z LOsuxa zdecydownie zostaną zapamiętane świetne, jajcarskie
komiksy.To co było potem, LSX Tales itp. to już nie to, niestety:(.

Zapraszam do dyskusji-jacy są Wasi ulubieni bohaterowie,
odcinki, co sądzicie o samej twórczości Autora itp. Mi naturalnie najbardziej podoba się seria RPG Adventure, jest
wprost świetne:D! W ogóle-całość robi na mnie b. pozytywne wrażenie:)!

PS Mam trochę żalu do Autora, że na stronie z początku
nie zamieścił żadnego wyjaśnienia, pożegnania czy czegoś takiego. Przez tygodnie wchodziłem na stronę licząc, że coś znajdę,
aż w końcu odkryłem tylko lakoniczny wpis w Wikipedii... Aż do niedawna, gdy LOsuxem zajął się inny autor-nic nie było słychać.
A szkoda, bo po zakończeniu rysowania nawet w CDA pojawił się artykuł o Komiksach Internetowych-w tym właśnie tym chyba
najlepszym...

Pozdrawiam!


Kolo nie chce rysować jego sprawa może ma jakiś kryzys albo skończyy mu się pomysly le tej decyzji nie możemy mu zabronić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom rzeczywiście, może kiedyś PFreak wróci do rysowania~~.
Ofc RPG adventure rządzi, szczególnie Czerstwy Witold +7 i Święty Macek do Jajek~~. Ale w sumie żałuję, że tego i jeszcze kilku wątków (np. Garbaty Dżon) nie skończył, bo były bardzo dobre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najlepsze były lekcje w-f. To z kartonem na bramce i "zwolnienie"(paragon z warzywniaka) nie mają sobie równych.Świtny był też odcinek o tym jak główny bohater napisał klasówke najlepiej z klasy(ocena1+)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech...! Macie rację-obecny LOsuz nie ma Tego Czegoś:(!
Pamiętam jak na początku niemal sikałem po nogach, czytając pirwsze odcinki:D! Dawno się tak nie uchachałem:P!

PS "Fajnie" patrzyło się na (r-)ewolucję rysunków Autora...
PPS Ja też nie zabraniam mu kończyć rysować;), a jedynie miałem żal-że nic sam od siebie nie napisał-jeśli chodzi o koniec ukazywania się Komiksu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu dosłownie codziennie wchodziłem na stronkę, nawet trochę działałem na pierwszym forum ;) A potem już coraz rzadziej... po padzie forum nie chciało mi się nawet rejestrowaćna następne, ale wpadałem na stronkę... ale ostatecznie przestałem, z rzadka wchodziłem...

Szkoda świetnego komiksu. Niezłe było, jak Karol się dowiedział, że jest adoptowany xD Autor rozwinął mnóstwo wątków, a potem je nagle uciął... bardzo nieładnie to jak dla mnie z jego strony, ale cóż, jego prawo, możemy co najwyżej sami sobie podpowiadać zakończenia ;)

Dla mnie obecnie żądzi Bundz ;) http://www.bundz.prv.pl - wciąż trzyma poziom, niezmiennie od prawie dwustu odcinków ;) W dodatku jest oryginalny i ma własne tradycje (kto zna, ten wie o co chodzi ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2005 o 14:01, td_sl napisał:

Dla mnie obecnie żądzi Bundz ;) http://www.bundz.prv.pl - wciąż trzyma poziom,
niezmiennie od prawie dwustu odcinków ;) W dodatku jest oryginalny i ma własne tradycje (kto zna, ten wie o co chodzi ;)


Ja wiem ;) Ale i tak według mnie lepsze są KokoArt i RotflPG (z polskich) i Commisioned (z anglojęzycznych - szkoda tylko, że autor ma urlop). A co do LOsux''a to mam do niego za złe, że mimo dużo gorszego poziomu artystycznego i merytorycznego w kilka dni znów znalazł się na pierwszym miejscu na topliście :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaistaniało LOsuxowe Forum:)! Wreszcie można powymieniać brutalniej poglądy;)!
Swoją drogą-IMO obecny LOsux nie jest wcale zły... Nieco inny styl humoru, ale również-jest zabawnie:)!
Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy był bałwan i jego kubek :P
Drugie miejsce oczywiście dla jaśnie oświeconego księdza :]

Początkowo jeden z fajniejszych komiksów tego typu w necie, z czasem jednak coraz słabiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozwalił mnie Bałwan z Kosmosu i jego tekst: "lubię poezję śpiewaną, fajnie się przy tym wódkę pije" oraz pomysł na patronkę szkoły wraz z graficznym uzasadnieniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować