Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Szef Take-Two otwarcie krytykuje Ubisoft i Electronic Arts

12 postów w tym temacie

Gry od EA to po za fifą (na niej sprawdzamy konsole w robocie) od 8 lat nic nie odpaliłem. 
Ubi co prawda wypusza gry na premierę dziurawe jak ser szwajcarski, ale trzeba im zwrócić honor, że prawie zawsze taką grę łatają przez lata (i po 2 latach jest grywalna).
Samo Take Two też nie ma u mnie najlepszej opinii, ostatania gra jaką odpaliłem od nich to DoW 3, który okazał się crapem prawie na całej linii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie się z gościem nie zgadzam.

Tak, Ubisoft zatrudnia od cholery ludzi - bo jednak takowych trzeba więcej do tworzenia assasynów, far cry, wildlands, the division - w przeciwieństwie do wwe/nba co roku... Powinien o tym wiedzieć skoro ponad 1000 osób pracowało nad GTA 5 przez x lat.

Trzeba też więcej ludzi, żeby pozwolić sobie na przeróżne gry - strategie, platformówki, ogólnie nowe ip etc (btw wszystkie 3 kokosów nie przynoszą) - tego może już nie wiedzieć bo nowe ip to słabo znany u nich termin.

Jeden silnik nie jest minusem. EA wali buble, ale na "Wystarczy porównać jakość naszych gier i ich." to tylko się uśmiechnąć i odesłać na fora Cywilizacji przy każdej premierze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KadwaO napisał:

Gry od EA to po za fifą (na niej sprawdzamy konsole w robocie) od 8 lat nic nie odpaliłem. 
Ubi co prawda wypusza gry na premierę dziurawe jak ser szwajcarski, ale trzeba im zwrócić honor, że prawie zawsze taką grę łatają przez lata (i po 2 latach jest grywalna).
Samo Take Two też nie ma u mnie najlepszej opinii, ostatania gra jaką odpaliłem od nich to DoW 3, który okazał się crapem prawie na całej linii.

Jedyna gra kojarząca się ze skrótem DoW 3 to dawn of war - wydawcą jest Sega, nie Take-Two.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak sie doi portfele rodzicow malych dzieci wydajacycych fortune na pay to win mikrotranzakcje w piecioletnim gta online to prawda mozna miec dobre zyski przy malej ilosci zatrudnionych ludzi, ubisoft przynajmniej wydaje nowe gry czesciej niz raz na 5 lat (nie liczac corocznie wydawanych 250 złotowych aktualizacji do nba)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chacaron napisał:

Jedyna gra kojarząca się ze skrótem DoW 3 to dawn of war - wydawcą jest Sega, nie Take-Two.

Rzeczywiście nie wiem czemu ubzdurało mi się to XD tak to jest jak się coś napisze, a wcześniej nie sprawdzi, thx :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z panem połowicznie. Korzystanie z Frostbite we wszystkich grach nie musi gwarantować ani sukcesu, ani porażki. Mimo wszystko trochę śmiesznie wygląda logo Frostbite w każdym tytule, brakuje jeszcze fishing symulatora i pasjansa na tej technologii. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tego Frostbyta powinni wysłać w kosmos .Już w Battelfildzie 3 mówiłem że wogule mi się nie podoba ta grafika a oni zachwalali że taka wspaniała. Zawsze się pytałem czy nie można zrobić takiego Battelfielda na identycznym silniku jak chociażby gta5. Tak samo nie znoszę gier od Ubisoftu właśnie za wygląd ich gier. Od lat wszystkie identyczne graficznie z delikatnymi ale naprawdę z  bardzo małymi zmianami na plus  Facet wymienił akurat dwie firmy które robią jak dla mnie najbrzydsze gry  Zresztą Frostbyte jest identyczny z silnikami Ubisoftu w ich grach widać identyczne błędy które natychmiast rzucają te oczy. Pewnie pominąłbym ten artykuł i wogule się nie wypowiadał gdybym miał inne zdanie albo wogule go nie miał, ale napiszę je raz ze chlopina wymienił akurat dwie firmy których silniki graficzne są w moim mniemaniu najbrzydsze że wszystkich i które od lat krytykuje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Silnik GTA V i wspierający silnik fizyki Euphoria zawsze w moim sercu <3, moga go pakować do każdej gry i w każdej prezentowałby się świetnie. Co do wypowiedzi gościa, każde studio ma za uszami, każde, każdemu może się podwinąć noga i niech ten gość o tym nie zapomina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DzikiDzik2123 napisał:

Tego Frostbyta powinni wysłać w kosmos .Już w Battelfildzie 3 mówiłem że wogule mi się nie podoba ta grafika a oni zachwalali że taka wspaniała. Zawsze się pytałem czy nie można zrobić takiego Battelfielda na identycznym silniku jak chociażby gta5. Tak samo nie znoszę gier od Ubisoftu właśnie za wygląd ich gier. Od lat wszystkie identyczne graficznie z delikatnymi ale naprawdę z  bardzo małymi zmianami na plus  Facet wymienił akurat dwie firmy które robią jak dla mnie najbrzydsze gry  Zresztą Frostbyte jest identyczny z silnikami Ubisoftu w ich grach widać identyczne błędy które natychmiast rzucają te oczy. Pewnie pominąłbym ten artykuł i wogule się nie wypowiadał gdybym miał inne zdanie albo wogule go nie miał, ale napiszę je raz ze chlopina wymienił akurat dwie firmy których silniki graficzne są w moim mniemaniu najbrzydsze że wszystkich i które od lat krytykuje 

Frostbyte to nie tylko grafika, ba nawet nie od niego zależy wygląd tekstur itp. To od grafików zależy jak gra będzie wyglądać ale patrząc na to, że głównie DICE przoduje w produkcjach na nim opartych można zakładać, że jest ciężki w użytkowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować