Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Cyberpunk 2077 bardziej zróżnicowany niż Deus Ex

9 postów w tym temacie

Ostatnio sporo jest informacji na temat Cyberpunku 2077. Ja mam tylko jedno pytanie. Czy w tej grze będzie polski, niesamowity dubbing ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat co do dubbingu, w Wiedźminie to obowiązek, ale tutaj ja wolę angielski. Oczywiście, też musi być zacny. Szkoda, że nie poprowadzimy latających pojazdów, trochę to pozbawione sensu. 

I... Jejku, co to za porównania. Od zapowiedzi cyberpunka, oczekuje się od niego, i same zapowiedzi o tym mówią, że gra być ogromna. Deus Ex, przynajmniej ta część z poprzedniej generacji.. Była mała i uboga. I liniowa. Co nie znaczy, że to źle. Nie wszystkie gry powinny być duże, długie, otwarte. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oxygar napisał:

Szkoda, że nie poprowadzimy latających pojazdów, trochę to pozbawione sensu. 

Muszę przyznać, że komentarz jednego z użytkowników na tym portalu mnie przekonał, że ma to sens, nie przytoczę cytatów, ale w skrócie: jestesmy gdzieś na dole drabiny społecznej i ekonomicznej, te latające pojazdy to w uniwersum Cyberpunku (w grze papierowej) bodaj najdroższe pojazdy - skąd mielibyśmy mieć na nie pieniądze, a tym bardziej umiejętności ich prowadzenia? 

To akurat ma wg mnie dużo senu, po prostu inne gry przyzwyczaiły nas, że każdy pierwszy lepszy bohater potrafi pilotować śmigłowce, odrzutowce i wszystko inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drzemo napisał:
Oxygar napisał:

Szkoda, że nie poprowadzimy latających pojazdów, trochę to pozbawione sensu. 

Muszę przyznać, że komentarz jednego z użytkowników na tym portalu mnie przekonał, że ma to sens, nie przytoczę cytatów, ale w skrócie: jestesmy gdzieś na dole drabiny społecznej i ekonomicznej, te latające pojazdy to w uniwersum Cyberpunku (w grze papierowej) bodaj najdroższe pojazdy - skąd mielibyśmy mieć na nie pieniądze, a tym bardziej umiejętności ich prowadzenia? 

To akurat ma wg mnie dużo senu, po prostu inne gry przyzwyczaiły nas, że każdy pierwszy lepszy bohater potrafi pilotować śmigłowce, odrzutowce i wszystko inne.

Chodzi pewnie o to że ludzie wylatywaliby w niedozwolone miejsca na mapie i mogłoby to psuć grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To akurat ma wg mnie dużo senu, po prostu inne gry przyzwyczaiły nas, że każdy pierwszy lepszy bohater potrafi pilotować śmigłowce, odrzutowce i wszystko inne.

Jest milion sposobów, na które scenarzyści mogliby ten problem rozwiązać, żeby dać nam się pocieszyć taką maszyną chociaż przez chwilę. Jak choćby pościg, w trakcie którego kradniemy na chwilę taki pojazd. Czy fakt, że główny bohater wskakuje do pojazdu, którego nie umie prowadzić, jest sytuacją dotąd niespotykaną? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Headbangerr napisał:
To akurat ma wg mnie dużo senu, po prostu inne gry przyzwyczaiły nas, że każdy pierwszy lepszy bohater potrafi pilotować śmigłowce, odrzutowce i wszystko inne.

Jest milion sposobów, na które scenarzyści mogliby ten problem rozwiązać, żeby dać nam się pocieszyć taką maszyną chociaż przez chwilę. Jak choćby pościg, w trakcie którego kradniemy na chwilę taki pojazd. Czy fakt, że główny bohater wskakuje do pojazdu, którego nie umie prowadzić, jest sytuacją dotąd niespotykaną? 

No właśnie o to mi chodzi - jest to sytuacja bardzo często spotykana, ale to absolutnie nie znaczy, że sensowna. A przyda się w grach troche świeżości, nawet pod względem usprawiedliwiania braku pewnych mechanik. Mi osobiście nie przeszkadza brak latania, to nie GTA ani nawet gra akcji, więc nie dziwi, że twórcy ten aspekt pomijają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Khalid napisał:

Ostatnio sporo jest informacji na temat Cyberpunku 2077. Ja mam tylko jedno pytanie. Czy w tej grze będzie polski, niesamowity dubbing ?

Będzie pełna lokalizacja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować