Zaloguj się, aby obserwować  
Revan-Ghost

SpellForce 2 Dragon Storm - temat główny

256 postów w tym temacie

Jest to temat o dodatku do drugiej części gry SpellForce. Chciałbym, żebyście pisali tu wasze przemyślenia i linki do meteriałów, screenów i trailerów na jego temat. W tym temacie na pewno znajdą się spoilery na temat fabuły kampanii z podstawki, więc jeśli ktoś jej jeszcze nie przeszedł to radzę nie czytać tego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż według mnie ten dodatek będzie podobny trochę do Zakonu Feniksa, czyli bohater na początku będzie miał 30 level i będziemy kontynuować bohaterem z podstawki albo stworzymy nowego już na 30 levelu. A fabuła to oczywiście poszukiwanie nowego smoczego patriarchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 18:57, Shadowtear napisał:

Ciekawe kiedy będzie po polsku. Znów z 4 miesięcznym opóżnieniem...Ale lepsze 4 miechy niż
nigdy...


Jeżeli chodzi Ci o www, to przecież polska strona o SpellForce http://spellforce.cdprojekt.com/ nie jest aktualizowana od czasu wyjścia tej gry w eXtra Grze. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 11:24, Łukasz 1 napisał:

Jest juz jakaś oflicjalna data premiery dodatku do SpelForce 2 ?Ukończyłem zwykłą kampanie
i nie moge się doczekać dodatku


Z tego co wiem to będzie chyba na gwiazdkę albo wcześniej, ale mogę się mylić.
Mam nowe info dla nie znających angielskiego. Na tej stronie, którą podałem wcześniej jest informacja, że w dodatku będziemy dowodzić nową frakcją, Szaikanami ze smoczym tytanem!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 22:13, Numer 47 napisał:

Mam nowe info dla nie znających angielskiego. Na tej stronie, którą podałem wcześniej jest
informacja, że w dodatku będziemy dowodzić nową frakcją, Szaikanami ze smoczym tytanem!!!!


Ja uważam, że to będzie grupa, którą miał stworzyć na "nasze polecenie" Tor Halikos (mistrz Areny z Bramy Mieczy), po tym jak po raz kolejny uciekła mu dziewczyna, tym razem już z dzieckiem (!). Sam nie wiem, walczył to on może całkiem nieźle, ale jeśli chodzi o zajmowanie się innymi, to czarną to widzę, tak samo tę bandę najemników Szaikan z Zachodniej Gardy, bo to przecież ich "nowy dom", jak już się znajdą oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 22:57, Numer 47 napisał:

W skład Szaikanów będą wchodzić:1- Szaikanie, 2-(jeśli dobrze kojarze) OSTRZA!!!!!!!, a 3 to
dragonkin cokolwiek to znaczy. Zapowiada się bardzo interesująco


A skąd masz tę informację o Ostrzach? Nie przeszedłem jeszcze gry do końca, jestem dopiero na Pustyni Tuscari, ale Ostrza? W cześci 1 to by mnie nie zdziwiło, ale w 2? Już chyba lepiej pasowałyby tu Cienie, choć być może to jest uzasadnione fabularnie, tyle że jeszcze o tym nie wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2006 o 00:27, GanD napisał:

A skąd masz tę informację o Ostrzach? Nie przeszedłem jeszcze gry do końca, jestem dopiero
na Pustyni Tuscari, ale Ostrza? W cześci 1 to by mnie nie zdziwiło, ale w 2? Już chyba lepiej
pasowałyby tu Cienie, choć być może to jest uzasadnione fabularnie, tyle że jeszcze o tym nie
wiem ;)

Wejdź sobie na tę stronę http://spellforce.jowood.com/sf2/addon/index.php wejdź w dział FEATURES i jak się wczyta to wciśnij prawą strzałkę i po prowej będziesz miał tekst o nowej frakcji, a zresztą masz tu ten tekst: A complety new Shaikan faction, consisting of Shaikan, Dragonkin and Blades with their powerful Dragon Titan!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2006 o 15:15, Numer 47 napisał:

A zresztą GanD dlaczego nie?? Ja sam jeszcze nie przeszedłem dodatków do jedynki (brak czasu),


Ja też nie, ale skoro wspomniałeś jedynkę, to jednemu nie można zaprzeczyć: twórcy gry potrafią nieźle zamieszać w fabule - patrz część pierwsza i pętla czasowa, więc faktycznie w tym świecie wszystko może się zdarzyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie o czym mowa była w grze. Era runicznych wojowników przeminęłą, nadszedł czas Szaikan więc twórcy moga roić co im się żywnie podoba. Ale przypomnijcie mi, Ostrza to były te czarne pokraki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2006 o 22:26, Mistic napisał:

Ale przypomnijcie mi, Ostrza to były te czarne pokraki?


Dokładnie tak, a nie wspominam ich zbyt pozytywnie, stąd moje zdziwienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2006 o 22:27, GanD napisał:

> Ale przypomnijcie mi, Ostrza to były te czarne pokraki?

Dokładnie tak, a nie wspominam ich zbyt pozytywnie, stąd moje zdziwienie.

Ale w Oddechu Zimy jako runiczni pomagierzy spisywali się całkiem nieźle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować