Zaloguj się, aby obserwować  
Revan-Ghost

SpellForce 2 Dragon Storm - temat główny

256 postów w tym temacie

Dnia 24.05.2007 o 21:12, Thalanthas napisał:

Wiem kim byli runiczni wojownicy,ale nie rozumiem którego awatara spotkam w podstawce bo nie
rozumem??

Właściwie to podczas kampanii Czasu Mrocznych Wojen spotkasz obydwu awatarów z części pierwszej (zarówno z Zakonu Świtu jak i Oddechu Zimy) i to w jednym miejscu - na mapie Brama Mieczy, jeden stoi pod drzewem obok obozu kupców na środku mapy, a drugi jest w samym obozie. Opowiadają co robili wcześniej i po tym powinieneś ich poznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Mgielnych wyspach próbuje wezwać Gniew Burzy trąbiąc w róg : wiatr wiatr rozbryzgi fala, ale sie nie pojawia - jaka jest prawidłowa kolejność ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak można wywnioskować z tematu mam problem z zabiciem pewnego człeka. Nazywa się Mordekai Lataya, spotyka się go w Cytadeli twórców. Odważa się on zabić mnie xD Moja postać jest zdecydowania słabsza od jego, gdyż mam zaledwie 10000 punktów zdrowia a on ma około 40 tysięcy. Jakby tego było mało wypuszcza strzały które zabierają mi po tysiąc zdrowia. Znacie jakiś skuteczny sposób na niego? W ostateczności zadowolę się kodami choć z tego co wiem nie ma ich (chyba, że ktoś znalazł je na własną rękę). Wdzięczny bym był za pomoc. A na koniec podam, że gram postacią na Magię Żywiołów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 18:37, hirel napisał:

Na Mgielnych wyspach próbuje wezwać Gniew Burzy trąbiąc w róg : wiatr wiatr rozbryzgi fala,
ale sie nie pojawia - jaka jest prawidłowa kolejność ??


Spróbuj kombinacji wiatr wiatr fala rozbryzgi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JA mam problem i to wkurzający problem w siedmiogrodzie po wybiciu Mrocznych Elfoów przy legowisku pająków pojawia jakis ziomek który chce sie przespacerować gdzies tylko nie wiem gdzie.To jest jakies zadanie poboczne?Jak tak to prosze powiedzcie mi gdzie go zaprowadzic,co z nim zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 14:18, Łukasz 1 napisał:

JA mam problem i to wkurzający problem w siedmiogrodzie po wybiciu Mrocznych Elfoów przy legowisku
pająków pojawia jakis ziomek który chce sie przespacerować gdzies tylko nie wiem gdzie.To jest
jakies zadanie poboczne?Jak tak to prosze powiedzcie mi gdzie go zaprowadzic,co z nim zrobic


Koleś przyda się, ale dopiero później, od laski w Cichej Polanie dostaniesz questa, jak go doprowadzisz do końca, to typek ci się przyda :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem może któs jak otworzyć tą skrzynie która znajduje sie na okręcie mieście jak by mozna to prosze o szczegółowy opis :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze wiekszosc graczy jest w trakcie przechodzenia dodatku. Ja mam krotkie i jasne pytania, czy warto zakupic dodatek ? Jak sie prezentuje ? Czy polska wersja jest do zniesienia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mi może powiedzieć co zrobić, żeby mieszkańcy Siedmiogrodu otworzyli tę przeklętą bramę? Biorę proch i cienia, rozwalam wieże, dochodzę do bram, krasnolud się drze, żeby wrócić po niego, to wracam, ale mogę ze sobą tylko uciekinierów zabrać, a ten stoi jak głupi. Czy chodzi o to, że nie może mi cień zginąć, czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 10:18, minimysz napisał:

Czy ktoś mi może powiedzieć co zrobić, żeby mieszkańcy Siedmiogrodu otworzyli tę przeklętą
bramę? Biorę proch i cienia, rozwalam wieże, dochodzę do bram, krasnolud się drze, żeby wrócić
po niego, to wracam, ale mogę ze sobą tylko uciekinierów zabrać, a ten stoi jak głupi. Czy
chodzi o to, że nie może mi cień zginąć, czy co?

doprowadź uciekinierów pod bramę miasta - to powinno wystarczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2007 o 23:56, Radament napisał:

Widze, ze wiekszosc graczy jest w trakcie przechodzenia dodatku. Ja mam krotkie i jasne pytania,
czy warto zakupic dodatek ? Jak sie prezentuje ? Czy polska wersja jest do zniesienia ?


Jest hmmm średnio długi, ale jak dla mnie bardzo fajny i fan spellforca się nie zawiedzie. Jeśli natomiast ktoś nie lubi tej gry to dodatek nie zmieni tego


PS KTO wie co trzeba założyć, żeby być rozpoznany jako Drakon (misja Niethalfa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 10:39, hirel napisał:


PS KTO wie co trzeba założyć, żeby być rozpoznany jako Drakon (misja Niethalfa)

Powinieneś mieć taką szmatkę (zbroję), która daje podatność 100% na czarną magię i nic więcej - musisz ją założyć na siebie i zginąć;)

A tak poza tym, czy ktoś wie jaka powinna być kolejność przechodzenia światów, bo coś mi się widzi, że bryknąłem za daleko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 10:37, hirel napisał:

doprowadź uciekinierów pod bramę miasta - to powinno wystarczyć.

Zrobiłam to, a brama nadal zamknięta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 11:19, Aragi napisał:

>
> PS KTO wie co trzeba założyć, żeby być rozpoznany jako Drakon (misja Niethalfa)
Powinieneś mieć taką szmatkę (zbroję), która daje podatność 100% na czarną magię i nic więcej
- musisz ją założyć na siebie i zginąć;)

A tak poza tym, czy ktoś wie jaka powinna być kolejność przechodzenia światów, bo coś mi się
widzi, że bryknąłem za daleko?

ups chyba sprzedałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.05.2007 o 11:59, hirel napisał:

ups chyba sprzedałem :D

To leć odkup - w podstawce przynajmniej przez jakiś czas kupiec trzymał nabyte klamoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej na tym temacie ktoś wspominał, że w dodatku do spellforce 2 będzie można dowodzić ostzrami.Chciałbym się dowiedzieć, czy jest to prawdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 16:49, runewarrior napisał:

Wcześniej na tym temacie ktoś wspominał, że w dodatku do spellforce 2 będzie można dowodzić
ostzrami.Chciałbym się dowiedzieć, czy jest to prawdą.

Owszem - tylko trochę inaczej sie nazywają i wyglądają niż te z jedynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdaję się, że ja pisałem, że można grać ostrzami i jest to oczywiście prawdą. Tyle, że Ostrza są "tylko" grupą w rasie Shaikan (tak jak np. Elfy w Królestwie) i mają tylko 3 jednostki: piechura, łamacza zaklęć i niszczyciela budynków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować