Zaloguj się, aby obserwować  
Revan-Ghost

SpellForce 2 Dragon Storm - temat główny

256 postów w tym temacie

Ciekawi mnie jakie jednostki będą od ostrzy i jak będą wyglądać w nowej oprawie graficznej. Aha i następny nius dla nieznających angielskiego. Jeśli dobrze sobie tłumacze to teraz członkowie drużyny będą mieli swój własny quest o sobie, tak jak w np. KotORze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli z tym questami to prawda i bedzieto np.jak w DungeonSiege2 to mi sie to osobiscie bardzo podoba i jestem za.A co do ostrzy to jestem nastawiony troche steptycznie jak wiadomo Mag Kręgu Hokan Ashir stworzył Kowala Dusz który tworzyłn ostrza a przeciez Magowie Kregu zostali pokonani tak jak Kowal więc z kąd nagle by miały się wziąść ostrza skoro ich twórca został unicestwiony i nie miał ich kto tworzyć ??

p.s.dobrze napisałem jego imię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2006 o 17:55, Łukasz 1 napisał:

jak wiadomo Mag Kręgu Hokan Ashir stworzył Kowala Dusz który tworzyłn ostrza


Przecież ktoś mógł zdobyć jego zapiski, notatki, wiedzę na temat tworzenia Kowali. Poza tym minęło bardzo dużo czasu od zakończenia Cienia Feniksa, równie dobrze ktoś ponownie mógł wpaść na taki pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2006 o 23:27, GanD napisał:

> jak wiadomo Mag Kręgu Hokan Ashir stworzył Kowala Dusz który tworzyłn ostrza

Przecież ktoś mógł zdobyć jego zapiski, notatki, wiedzę na temat tworzenia Kowali. Poza tym
minęło bardzo dużo czasu od zakończenia Cienia Feniksa, równie dobrze ktoś ponownie mógł wpaść
na taki pomysł.

No bardzo dużo czasu to nie mogło minąć bo najwyżej jakieś naście lat - bo występują przecież postacie z "jedynki" - Einar, Flan Gunderson, no i jest córka Craiga.
Ale przecież mógł się gdzieś jakiś Kowal Dusz ukryć, przetrwać itp. możliwości jest dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to mogliby i Cenwen (czy jakoś tak) na Arynie wstawić w pewnym momencie jako wsparcie. Oboje "niepodatni" na czas, do tytułu pasuje (smok i lodowa burza)...A tak na serio to zawsze może się znaleźć jakiś nekromanta, który za czasów jedynki potajemnie, tak że gracz nie widzał, zaczaił się na moment w którym gadasz się z młodym Rohenem, i wtedy buchnął coś z kowala dusz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z okazji Świąt pojawiły się na forum trzy nowe screeny (żeby je zobaczyć trzeba się zarejestrować na forum). Oto one:
http://spellforce.jowood.com/forum/attachment.php?attachmentid=17044&d=1166971255
http://spellforce.jowood.com/forum/attachment.php?attachmentid=17045&d=1166971285
http://spellforce.jowood.com/forum/attachment.php?attachmentid=17046&d=1166971295
Pierwszy link jest to concept art zamrożonego jeziora, drugi link to female blackmage, czyli nekromantka, a trzeci przedstawia lekko zbrojnego bohatera

PS Życzę wszystkim wesołych Świąt i udanego Sylwestra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niepotrzebnie założyłem inny temat o SF2 więc pozwólcie, że się poprawie i tu skopiuje swojego posta.

Mam pytanko do teamu z CDP.
Mianowicie czy CDP podejmie się wydania dodatku do gry SpellForce 2 pt: Dragon Storm, ponieważ mam pewne wątpliwości. Gra (podobno) ma mieć premierę między lutym a marcem 2007, a na stonie gram.pl nie widać po tej grze ani jednego śladu, a wydaje mi się, że gra będzie warta sprzedarzy i to nawet w kinowej polskiej wersji językowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tutaj jest okładka "Dragon Storm". Jak dla mnie to jest rewelacyjna!!! Premiera ma być w marcu ale nie wiem dokładnie kiedy; czytałem o 07.03.2007 i 23.03.2007

Jeszcze takie pytanko do CDP: skoro do "SpellForce 2" udało się dołączyć pierwszą część gry, to może do tego dodatku udało by się też dołączyć dodatki do pierwszej części?

20070303225638

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ech no i co dziś miała być wielka premiera SpellForce 2 Dragon Storm a tu jakoś nigdzie nie widzę żadnych news''ów na ten temat. Sądzę, że na ta grę to my sobie jeszcze przynajmniej z miesiąc poczekamy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No pewnie tak, skoro nic na ten temat nie słychać :/ Ale ktoś ze Smerfów pisał, że dodatek pojawi się najpewniej w kwietniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O PRZEPRASZAM za swojego poprzedniego posta i musze zwrócić honor grze SF2 Dragon Storm a dokładniej firmie JoWood.
Tak dobrze się wam wydaje od dziś SPELLFORCE 2 DRAGON STORM JEST JUŻ W SPRZEDAŻY!!! <jupi>
Kosztuje 30 Euro i można go już zamówkić z głównej strony gry. Pozostaje teraz tylko czekać na naszą wspaniałą firmę CD-PROJECKT aż przerobi SF2 DR na polską kinową wersje. Mam nadzieję, że nastąpi to w niedalekim czasie.

A jeżeli ktoś chce sobie zamówić tą grę już teraz to może to uczynić na tej stronce:
http://boutique.gamesplanet.com/campagne/promo.html?partenaire=33&jeu=spf2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować