Zaloguj się, aby obserwować  
Revan-Ghost

SpellForce 2 Dragon Storm - temat główny

256 postów w tym temacie

Dodatek jest wyczesany. Gram w Angielska wersje z US i zapiera dech :) Grafika lepsza niż była, dodali nowe umiejętności i rozbudowali system avansu. Zaczyna sie od 10 lvlu. Chyba 3 wyspe gralem okolo 6h (Siedmoigród). Mapa jest tak wielka i tyle misji pobocznych ze trudno sie polapac, i dobrze. Lepiej sie bedzie grało. I duzo filmow w trakcie gry. Pozycja obowiązkowa dla posiadaczy 1 czesci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 21:58, zonczek napisał:

/ciach/


Proszę cię przestań, bo nie wytrzymam do tego 17 maja:)
A tak na serio, to dobrze słyszeć, że dodatek jest wyczesany, wspaniały, itp.
Miłego grania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to mogli by wypuścić jakieś demko, ale nie pomyśleli o tym. Szybko zleci ten czas. Tak samo jak oczekiwanie na samą gre SF2 :D

A co do wspomnianych wymagań, to nie są one tak wysokie jak w przypadku Obliviona, ale na słabym sprzęcie nie ma co odpalać. Mi działa na full detalach :) z czego sie niezmiernie cieszę :D

Intel 2x 1.73
GF 7300 (512MB)
1.5 GB ram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 17:53, 3bynio napisał:

nie mogę zainstalować dragon storma, wywala mi komunikat że shadow wars nie jest zainstalowany
a jest. doradzcie coś


Spróbuj wywalić całkiem SpellForce''a najpierw uninstal, a pozniej z regedit''a. Skopiuj sobie save w razie czego. Na stronie gram.pl masz 2 patche do SF2, tez sciagnij. Zainstaluj najpierw SpellForce''a 2, wrzuc Patche i dopiero dodatek.

BTW; Tylko skąd już masz ten dodatek, jak dostepny bedzie dopiero za 3 tygodnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem o jeszcze jednym. Coś takiego mogło się stać jeżeli masz np 2 systemy. Jeśli zainstalowaleś SF2: SW na jednym (powiedzmy XP) i instalujesz dodatek na drugim (powiedzmy Vista) to nie bedzie Ci działać gra. Gwarantuje :D Musisz zrobić reinstal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 18:59, Magwisienka napisał:

A co wiadomo o fabule dodatku? Wokół jakich wydarzeń się ona toczy? (tylko poproszę same ogólniki,
bez spoilerów ;))



Więc tak, jest oczywiście nawiązanie do pdstawowej wersji, ale bardzo skromne. Przyjdzie nam się zmierzyć z nowym "bossem" który chce podbić świat, najpierw niszczy nasze portale, które musimy ratować i jednocześnie szukać nowego sposobu podróżowania miedzy światami. Nowe avatary, (bedzie Balladyna :D) Dołączajądo nas smoki w niektórych misjach itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 18:54, zonczek napisał:

> nie mogę zainstalować dragon storma, wywala mi komunikat że shadow wars nie jest zainstalowany

> a jest. doradzcie coś

Spróbuj wywalić całkiem SpellForce''a najpierw uninstal, a pozniej z regedit''a. Skopiuj sobie
save w razie czego. Na stronie gram.pl masz 2 patche do SF2, tez sciagnij. Zainstaluj najpierw
SpellForce''a 2, wrzuc Patche i dopiero dodatek.

BTW; Tylko skąd już masz ten dodatek, jak dostepny bedzie dopiero za 3 tygodnie :D

chodzi Ci o patche do polskiej wersji: poprawiający wydajność i poprawiający czcionkę??? bo innych nie widzę na gram.pl. mam angielską wersję shadow wars

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 18:58, zonczek napisał:

Zapomniałem o jeszcze jednym. Coś takiego mogło się stać jeżeli masz np 2 systemy. Jeśli zainstalowaleś
SF2: SW na jednym (powiedzmy XP) i instalujesz dodatek na drugim (powiedzmy Vista) to nie bedzie
Ci działać gra. Gwarantuje :D Musisz zrobić reinstal.


nie mam 2 systemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 19:33, zonczek napisał:

W takim razie zrób tylko reinstal Shadow Wars z regeditem. A patche nie sa potrzebne jak nie
masz wersji PL.

też niedziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dodatek juz przeszedłem. Był niezwykle wciągający, tylko znów spaprali sprawe. Ograniczenie poziomu do 30 ;/ i zaczyna się od 10. Więc tylko 20 pkt do podziału. Bardzo mało. A jeśli chodzi o samo zakonczenie to dla mnie troche intrygujące, ale nie bede mówił co to bo bedzie nieciekawe. Ale gorąco polecam bo warto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 08:20, Numer 47 napisał:

A ile czasu zajęło ci przejście tego dodatku??


Biorąc pod uwagę, że grałem w angielską wersje i nie rozumiałem pewnych poleceń co do wykonania misji zajęło mi to okolo 25H. Więc nie jest źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 10:08, zonczek napisał:

/Ciach/


Mam jeszcze jedno pytanie: czy w dodatku gramy tylko Shaikanami, czy zdarza się, że prowadzimy armie, któreś rasy z podstawki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 10:13, Numer 47 napisał:

> /Ciach/

Mam jeszcze jedno pytanie: czy w dodatku gramy tylko Shaikanami, czy zdarza się, że prowadzimy
armie, któreś rasy z podstawki?


Gramy tylko rasą Shaikan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 13:59, Thalanthas napisał:

Ile mniej więcej ma map to Dragon Strom??



Dokladnie nie wiem, ale jest chyba z 10 map. Są nowe mapy ale i są też z podstawki.W kilku misjach duzo razy wracamy do jednej wyspy. I wogóle krążymy po wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować