Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jego syn wydał w Fortnite prawie 700 funtów. Teraz ostrzega innych rodziców

10 postów w tym temacie

Dlaczego miejmy nadzieję? Jeśli dziecko (jeśli!) nie widzi świata poza grami video, to jest problem. Nie można winić dzieciaka, rodzice są tu tymi, którzy pokazują świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koleś podpiął kartę do konta. Ja też pewnie jak bym miał 12 lat i zobaczył że mogę kupować przedmioty to brał bym. Chłopak wcale nie musi być uzależniony po prostu trafiła się okazja i ją wykorzystał. W Wowie spotkałem osobę co kupiła konto z podpiętą kartą i mu co miesiąc z czyjegoś konta abonament doładowywało. Ojciec tutaj dał ciała to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee... mam 30 lat i zablokowane platnosci na iPhonie, zeby przypadkiem nie kliknać czegoś ciepiąc gazetę na telefon. Koleś podpiął kartę do konta używanego przez 12-latka. Przed czym on chce ostrzegać roziców? Przed niską inteligencją?

Poza tym zgadzam sie z SC. Fajnie, jesteśmy środowiskiem graczy, ale nie róbmy z siebie i świata błaznów. Jasne, dla więksozsći gry t niewinna rozrywka, ale uzależnienie od gier istnieje i jeśli ktoś cierpi z jego powodu należy go leczyć. to tak jakbym wyśmiewał AA, bo lubię wino.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko za 700 funtów. Coś nierozgarniety ten 12latek. Jak ojciec dał mu dostep do swojej karty kredytowej, to należało pół internetu kupić, albo sobie kieszonkowe cichaczem podwoić (małymi tranzakcjami, aby sie niezorjentował)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na biednego nie trafiło, nie pomyślał o konsekwencjach, to teraz ma. Mógł o tym myśleć jak planował powiększenie rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ewidentna wina rodziców. Po pierwsze rodzice nie powinni podpinać karty, bo nawet dorosłej osobie może się przez przypadek "coś kliknąć", co obciąży rachunek bankowy a co dopiero dziecku. Po drugie warto wytłumaczyć dziecku jak działają tego typu gry i że niektóre rzeczy w nich są płatne. A po trzecie i może najważniejsze - warto pilnować dzieci.

9 godzin temu, sc napisał:

Dlaczego miejmy nadzieję?

Bo nikt nie życzy choroby dziecku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Gram.pl napisał:

Po otrzymaniu rachunku zgłosił się do banku Natwest, który, jak stwierdził, nie może zrobić nic w tej sytuacji, bo karta kredytowa w tej sytuacji została użyta zgodnie z zasadami.

Steve postanowił nagłośnić sprawę, aby ostrzec innych rodziców.

Słusznie, powinno się ostrzec ludzi, że bycie imbecylem, który daje małolatowi kartę kredytową kosztuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować