Zaloguj się, aby obserwować  
Monsta119

Gry pixel art

3 posty w tym temacie

Witam.

Niedawno przeszedłem grę The Way i bardzo spodobał mi się jej styl graficzny czyli pixel art, stąd moje pytanie. Czy znacie jakieś dobre gry zrobione w pixel art na PC? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dungeon of the Endless, Sheltered,  Dead Cells, Hotline Miami, Owlboy - to z takich stricte pixelowych.

Z gier nieco innych - tzn nie pixel artowych ale też graficznie unikatowych i w 2D - Mark of the Ninja, Dont Starve Together, Hollow Knight, Darkest Dungeon.
Przejrzyj wszystkie, bo jeśli The Way urzekł cię właśnie faktem, że wnosi nieco graficznej sztuki i stylów malarskich do świata elektronicznej rozgrywki to te wyżej wymienione produkcje też powinny cię tym zachwycić.

Każda ma unikalny art style, ba taki Hollow Knight to dla mnie od strony audio i video małe dzieło sztuki [zabawa paletami barw, ogólny design, muzyka - wszystko tutaj się składa w idealną całość], są to też tytuły dosyć różne tematycznie [HK to soulsowy platformer, DD taktyczny rogal-rpg, DST survival, MotN to skradanka] może coś dla siebie wybierzesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczyłem gameplaye z wymienionych przez ciebie gier i wydają się one być bardzo fajne, w sumie to zawsze przyciągały mnie gry z unikatowymi stylami graficznymi dlatego mam np. w takim Don't Starve wiele przegranych godzin. Szczególnie spodobały mi się te rogueliki jak Dungeon of the Endless czy Dead Cells więc może kupię jedną z nich korzystając z tego, że Steam Summer Sale jeszcze trwa.

Co do The Way to urzekł mnie on po prostu tym, że była to pierwsza gra z pixelową grafiką w jaką grałem. Sam nie wiem czemu, ale wcześniej unikałem tego typu gier jak ognia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować